“Υπεροχο!”

Πηδάλιο Μεζεδοπωλείο
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2020

Απο τοτε που το ανακαλυψαμε πηγαινουμε συνεχεια.εχει πολυ ωραιες σαλατες.παραγγελνουμε παντα τα παστουρμαδοπιτακια και τις μελιτζανες σαγανακι.εχει παρα πολλες επιλογες στο μενου.το σερβις γρηγορο και ολοι ευγενεστατοι.οι τιμες πολυ προσιτες!

2  Ευχαριστούμε, andromahip382

Η κριτική γράφτηκε 9 Σεπτεμβρίου 2020

πάρα πολύ ωραίο μαγαζί πολύ νόστιμο φαγητό σε προσιτές τιμές το προσωπικό πάντα ευγενέστατο και χαμογελαστό

1  Ευχαριστούμε, E3343GW_
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Άλλη μια μπλόφα του TripAdvisor. Ο καθένας βαθμολογεί με τα κριτήριά του ( πχ τιμές) και όχι με την ποιότητα. Ναι ξεφεύγει από τον τουριστικό μουσακά του Ναυπλίου.Ωστόσο δεν μπορείς να έχεις στον κατάλογο μοσχαρίσια κόντρα και να τη φέρνεις σκεπασμένη με μουστάρδα και μανιτάρια . Κουζίνα δεκαετίας 90 κοτόπουλο κρέμα μανιτάρια θύμιζε. Ζυμαρικά με 'άρωμα Κρήτης ' τάχα δηλ. απάκι και ξυνομυζηθρα στεγνά στιφά αδιάφορα Ντακος με ελάχιστα παξιμάδια και παντού η ίδια ντομάτα κομμένη σε κυβάκια είτε στο ντάκο όπως πρέπει είτε στους ντομςτοκεφτέδες ωμή.Και τι κυριότερο όταν βλέπεις ότι οι πελάτες αφήνουν τα πιάτα γεμάτα ρωτάς. Αποστάσεις μηδέν γεμάτο τουρίστες αν αυτό ενδιαφέρει κάποιους.

6  Ευχαριστούμε, PTTTTT
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σέρβις άψογο!! Πιάτα νοστιμότατα!!Τιμές κανονικές!! Συγχαρητήρια στην Διεύθυνση κ στους Υπαλλήλους της!!

1  Ευχαριστούμε, margaritisb
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2020

Βρίσκεται κάτω από το κάστρο στην περιοχή Πρόνοια. Καθίσαμε για δείπνο στον εσωτερικό χώρο, που είναι πολύ όμορφα διακοσμημένος. Από την πρώτη στιγμή το σέρβις ήταν πολύ ευγενικό και μας έκανε να νιώσουμε τη φιλοξενία. Δοκίμασα σαλάτα με πράσινο μήλο και χοιρινά μπριζολάκια με μέλι, μουστάρδα και σπιτικές τηγανητές πατάτες. Και τα δύο πιάτα ήταν εξαιρετικά και χορταστικά. Επίσης το χύμα ροζέ κρασί ήταν καταπληκτικό. Στο τέλος μας κέρασαν το καλύτερο γλυκάκι κορμό που έχω φάει και μόλις το είπα στην ευγενέστατη κυρία που μας σέρβιρε, φρόντισε αμέσως να μας φέρει επιπλέον μερίδα για να πάρουμε μαζί μας! Αξίζει οπωσδήποτε να καθίσετε για φαγητό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2020
2  Ευχαριστούμε, Penelope_A3

Πηδάλιο Μεζεδοπωλείο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Πηδάλιο Μεζεδοπωλείο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!