“Άψογο ”
Κριτική για: Τ' Αλώνια

Τ' Αλώνια
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Μας το σύστησε ένας φίλος και πήγαμε. Ότι μας είπε ίσχυε, μεγάλες μερίδες γρήγορο service και το κυριότερο πολύ οικονομικό. Αξίζει την επίσκεψη σας...

Ευχαριστούμε, NorthStar725078

Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Αν πας Ναύπλιο κ δεν πας να φας εκει απλα χάνεις! Ειναι απλα φοβερό πεντακάθαρο κ το φαγητο υπέροχο. Ολα φρεσκα κ καλομαγειρεμενα. Άψογοι κ στην εξυπηρέτηση κ γρήγοροι παρόλο τον κοσμο που ειχαν. Μπραβο τους!

1  Ευχαριστούμε, Maria K
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Όπως πάντα εδώ και πολλά χρόνια έτσι και σήμερα άριστο!!!!!!
Από τα καλύτερα πα'ι'δάκια που μπορείς να βρεις σε ταβέρνα

1  Ευχαριστούμε, fanis g
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2018

Θεωρω πως ειναι το καλυτερο μαγαζι για φαγητο.Εχω δοκιμασει παρα πολλα πιατα κ ειναι καλομαγειρεμενα,οι μεριδες χορταστικες κ η ποικιλια μεγαλη.Να ξεκινησω με το ζυμωτο χειροποιητο ψωμι τις τελειες σαλατες(η πολιτικη ειναι η αγαπημενη μου),πηχτη,συκωτακια στο φουρνο,πρασσοτηγανια,σπιτικα ζυμαρικα με τυρακι,τυροπιταρια,το μπιφτεκι αψογο,η προβατινα ψητη μουρλια,τα παιδακια απαιχτα,τυροκαυτερη οσο πρεπει,πατατες τηγανιτες νοστιμοτατες κ μπολικες,κολοκυθοκεφτεδες, κ ποσα αλλα να θυμηθω!Κ δεν ετυχε μια κ εχω παει πολλες φορες κ η ποιοτητα ειναι παντα σταθερη.Το κρασι τους πολυ καλο προτιμω το ροζε κ βεβαια σκασμενη ναμαι το γλυκακι κερασμα στο τελος θα το τιμησω μια κ ειναι δυο ειδων το ενα καλυτερο απο το αλλο μα κ οσο κοσμο κ να εχουν θα στο φερουν δεν θα κανουν το κοροιδο οπως αλλου!Τα παιδια που σερβιρουν ειναι χρονια τωρα τα ιδια κ εξυπηρετουν με τον καλυτερο τροπο.Καλα να μαστε να πηγαινουμε παντα!Απο καθαριοτητα ολα πολυ καλα.Απο περιβαλον χωριο ειναι κ μια χαρα ωραιος χωρος.Για το τελος αφησα το λογαριασμο!Εκπληξη για την εποχη που βασιλευει η ακριβεια!Παιδια μην αλαξετε ποτε!

Ευχαριστούμε, _magdakouneli
Η κριτική γράφτηκε 21 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Καταπληκτικό φαγητό. Κυριακή μεσημέρι όμως θέλει κράτηση, αλλιώς δεν τρως. Τις άλλες μέρες ελεύθερα.

Ευχαριστούμε, Kostas K

Τ' Αλώνια: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Τ' Αλώνια: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!