“Αδιάφορο!”
Κριτική για: Ο Τσάκωνας

Ο Τσάκωνας
Περιγραφή: Παραδοσιακός φούρνος από το 1960. Συνεχίζουμε να παράγουμε υψηλής ποιότητας αρτοσκευάσματα χρησιμοποιώντας πολύ καλές πρώτες ύλες, ακολουθώντας τις συνταγές του Γιώργου Παπαμιχαήλ (Τσάκωνα). Θα βρείτε από το χωριάτικο ψωμί μας μέχρι πλήθος άλλων προϊόντων, όπως τσουρέκι, πίτες, κουλουράκια, μπισκότα. Μπορείτε να μας επισκεφτείτε και στο κατάστημά μας στη λεωφόρο Άργους 19 στο Ναύπλιο, όπου μπορείτε να πάρετε και καφέ.
Η κριτική γράφτηκε 6 Αυγούστου 2020

Είπαμε να το δοκιμάσουμε , αλλά απογοητευτήκαμε. Ελάχιστα προϊόντα, αδιάφορα στη γεύση, βαριεστημένο προσωπικό!Κανένας λόγος για επίσκεψη!

1  Ευχαριστούμε, stefanosKozani

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Όλα χειροποίητα..μεγάλη ποικιλία για όλα τα γούστα...σίγουρα θα τον ξαναεπισκεφτώ όταν θα είμαι Ναύπλιο!!!
Congratulations!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Φεβρουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, 973anastasiag
Η κριτική γράφτηκε 25 Σεπτεμβρίου 2015

Πολύ εξυπηρετικοί και ευχάριστοι οι ιδιοκτήτες. Πάντα έχουν φρέσκα και νοστιμότατα πράγματα. Αγαπημένη η τυρόπιτα ταψιού, η σοκολατόπιτα, τα παξιμάδια Τσάκωνας και τα cookies με κομμάτια σοκολάτας!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2015
4  Ευχαριστούμε, Morteus
Ο/η Elinast, Υπεύθυνος Social media του Ο Τσάκωνας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Μαΐου 2016

Ευχαριστούμε πολύ! Χαιρόμαστε να σας εξυπηρετουμε.

Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Τα καλύτερα κατά τη γνώμη μου ήταν τα μπισκότα σοκολάτας με καστανή ζάχαρη. Χωρίς να ξεχνώ βέβαια το φρέσκο ,αυθεντικό,τραγανό ψωμί με προζύμι χωρίς συντηρητικά, το οποίο πλέον έχει καταστεί αρκετά δυσεύρετο. Αξίζει να τονεπισκεφθείς αυτόν τον φούρνο και για την εξαιρετική εξυπηρέτηση που σου επιφυλλάσσουν οι ιδιοκτήτες του.

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2015
2  Ευχαριστούμε, foteinis697
Ο/η Elinast, Υπεύθυνος Social Media του Ο Τσάκωνας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 10 Μαΐου 2016

Σας ευχαριστούμε πολύ! Σκοπός είναι να ικανοποιούμε πάντα τους πελάτες μας.

Η κριτική γράφτηκε 15 Απριλίου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Το πιο ωραίο ψωμί που έχω φάει. Το τσουρέκι γεμιστό με κάστανο, τα κριτσίνια και η τυρόπιτα φούρνου που φάγαμε ήταν όλα άψογα!
Φαίνονται όλα χειροποίητα και πεντανόστιμα!

2  Ευχαριστούμε, Μαρίνα Π

Ο Τσάκωνας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Ο Τσάκωνας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!