Η κριτική έγινε: 17 Μαΐου 2017

Μια μικρή πανσιόν στο κέντρο του Ναυπλίου, κοντά σε καφετέριες, εστιατόρια, μαγαζιά, κτελ και παραλία. Πολύ φιλόξενος οικοδεσπότης, πολύ καθαρό και προσεγμένο δωμάτιο. Υπάρχει κουζινάκι με υλικά για πρωινό, όπου ο καθένας μπορεί να το πάρει στο δωμάτιό του. Θα το προτιμούσα ξανά.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2017
Ευχαριστούμε, Natalie S
Η κριτική έγινε: 7 Μαρτίου 2017

Ζεστός χώρος, εξαιρετική τοποθεσία και μια μικρή κουζινούλα για τις μικρές λιγούρες έκαναν τη διαμονή μας υπέροχη! Δεν μιλάμε για πολυτελές ξενοδοχείο, ούτε για τις φοβερές παροχές. Ξέροντας ότι αναζητάς κάτι στο γραφικό κέντρο του Ναυπλίου, όπου δεν υπάρχουν θέσεις στάθμευσης, θα ήταν ουτοπικό να περιμένεις θέσεις πάρκινγκ! Αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή για τα χρήματά της, επισημαίνω ότι το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, γραφικό, με τις βασικές ανέσεις (κλιματισμός, ζεστό νερό, τηλεόραση, ιντερνετ) και την πρακτικότατη κουζινίτσα με εξαιρετικό value for money! Προστιμήστε άφοβα!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2017
Ευχαριστούμε, gchasapis
Η κριτική έγινε: 27 Φεβρουαρίου 2017

Επισκεφτήκαμε την Pension Isabo για 3 διανυκτερεύσεις το τριήμερο Αποκριάς-Καθ.Δευτέρας. Σε ιδανική τοποθεσία, ανάμεσα σε γραφικά σοκάκια και όμορφα μαγαζιά στο κέντρο της παλιάς πόλης του Ναυπλίου, αναγκαστήκαμε να αφήσουμε μακριά το αυτοκίνητο αλλά αποζημιωθήκαμε καθώς βρισκόμασταν στο κέντρο της ζωής της πόλης. Ο υπεύθυνος, εξυπηρετικότατος και ευγενικός, μας κέρδισε από την πρώτη στιγμή. Πήραμε το δωμάτιο 1, γωνιακό στον πρώτο όροφο, άνετο, ζεστό και πεντακάθαρο, με θέα σε δύο σοκάκια που έσφιζαν από κόσμο και χρώματα. Το κουζινάκι, εξοπλισμένο με τα βασικά για το πρωινό, μας βόλεψε με το ελεύθερο ωράριο, αν και ήταν λίγο ενοχλητικό να ακούμε τους ήχους των πιάτων των άλλων ενοίκων έξω από την πόρτα μας. Στα θετικά το πολύ μεγάλο και άνετο κρεββάτι, και η ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα. Ευχαρίστως θα ξαναπήγαινα στο μέλλον!

1  Ευχαριστούμε, Komanchi
Η κριτική έγινε: 27 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό δωματιο, σε κεντρικό σημείο της πολης! Πολύ όμορφη θέα! Προσωπικό φιλόξενο και ευγενικό! Πολύ ζεστό δωμάτιο! Το πρωινό ευέλικτο για όλους! Έχει σκάλες για τα δωμάτια, εμάς δεν μας πείραξε καθόλου! Αν ξαναπάω Ναύπλιο εκεί θέλω να ξαναμείνω!

1  Ευχαριστούμε, Margo N
Η κριτική έγινε: 19 Φεβρουαρίου 2017

μείναμε δυο βράδια και μπορώ να πω ότι περάσαμε πολύ όμορφα. το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, μας περιμένανε και είχαν ανοίξει το θερμοσίφωνα για μπάνιο και το κλιματισμό για να είναι ζεστό.όμορφο κουζινάκι με τα πάντα για ένα πρωινό και ότι άλλο χρειαστείς στην διάρκεια της ημέρας, ευγενέστατοι και περιποιητικοί οι ιδιοκτήτες .
Βρίσκεται μέσα στη παλιά πόλη και είναι πολύ ήσυχο. το συστήνω ανεπιφύλακτα.

1  Ευχαριστούμε, VasilikiP57