“Ζεστή παραδοσιακή ατμόσφαιρα!”

Οι καλύτερες τιμές για -
Άφιξη ηη/μμ/εεεε Αναχώρηση ηη/μμ/εεεε
Οι τιμές είναι για 1 δωμάτιο, 2 ενήλικες
Προβολή τιμών
Συγκρίνετε τις καλύτερες τιμές από κορυφαίες ταξιδιωτικές ιστοσελίδες
και 1 ακόμη ιστότοπος!
Pension Isabo
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2017

Ζεστός χώρος, εξαιρετική τοποθεσία και μια μικρή κουζινούλα για τις μικρές λιγούρες έκαναν τη διαμονή μας υπέροχη! Δεν μιλάμε για πολυτελές ξενοδοχείο, ούτε για τις φοβερές παροχές. Ξέροντας ότι αναζητάς κάτι στο γραφικό κέντρο του Ναυπλίου, όπου δεν υπάρχουν θέσεις στάθμευσης, θα ήταν ουτοπικό να περιμένεις θέσεις πάρκινγκ! Αποτελεί μια εξαιρετική επιλογή για τα χρήματά της, επισημαίνω ότι το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, γραφικό, με τις βασικές ανέσεις (κλιματισμός, ζεστό νερό, τηλεόραση, ιντερνετ) και την πρακτικότατη κουζινίτσα με εξαιρετικό value for money! Προστιμήστε άφοβα!

• Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, gchasapis

Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2017

Επισκεφτήκαμε την Pension Isabo για 3 διανυκτερεύσεις το τριήμερο Αποκριάς-Καθ.Δευτέρας. Σε ιδανική τοποθεσία, ανάμεσα σε γραφικά σοκάκια και όμορφα μαγαζιά στο κέντρο της παλιάς πόλης του Ναυπλίου, αναγκαστήκαμε να αφήσουμε μακριά το αυτοκίνητο αλλά αποζημιωθήκαμε καθώς βρισκόμασταν στο κέντρο της ζωής της πόλης. Ο υπεύθυνος, εξυπηρετικότατος και ευγενικός, μας κέρδισε από την πρώτη στιγμή. Πήραμε το δωμάτιο 1, γωνιακό στον πρώτο όροφο, άνετο, ζεστό και πεντακάθαρο, με θέα σε δύο σοκάκια που έσφιζαν από κόσμο και χρώματα. Το κουζινάκι, εξοπλισμένο με τα βασικά για το πρωινό, μας βόλεψε με το ελεύθερο ωράριο, αν και ήταν λίγο ενοχλητικό να ακούμε τους ήχους των πιάτων των άλλων ενοίκων έξω από την πόρτα μας. Στα θετικά το πολύ μεγάλο και άνετο κρεββάτι, και η ζεστή και φιλόξενη ατμόσφαιρα. Ευχαρίστως θα ξαναπήγαινα στο μέλλον!

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Komanchi
Η κριτική γράφτηκε 27 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό δωματιο, σε κεντρικό σημείο της πολης! Πολύ όμορφη θέα! Προσωπικό φιλόξενο και ευγενικό! Πολύ ζεστό δωμάτιο! Το πρωινό ευέλικτο για όλους! Έχει σκάλες για τα δωμάτια, εμάς δεν μας πείραξε καθόλου! Αν ξαναπάω Ναύπλιο εκεί θέλω να ξαναμείνω!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Margo N
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2017

μείναμε δυο βράδια και μπορώ να πω ότι περάσαμε πολύ όμορφα. το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο, μας περιμένανε και είχαν ανοίξει το θερμοσίφωνα για μπάνιο και το κλιματισμό για να είναι ζεστό.όμορφο κουζινάκι με τα πάντα για ένα πρωινό και ότι άλλο χρειαστείς στην διάρκεια της ημέρας, ευγενέστατοι και περιποιητικοί οι ιδιοκτήτες .
Βρίσκεται μέσα στη παλιά πόλη και είναι πολύ ήσυχο. το συστήνω ανεπιφύλακτα.

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, Vasiliki P
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2017

Περάσαμε εκεί 2 βράδυα, τις μέρες της πρωτοχρονιάς και μείναμε πολύ ευχαριατημένοι. Το δωμάτιο πεντακάθαρο, περιποιημένο και ζεστό, το κρεββάτι τεράστιο και με κουζινάκι έξω στο διάδρομο το οποιο ήταν απόλυτα εξοπλισμένο για πρωινό, με το ψυγείο και τα ντουλαπάκια γεμάτα προμήθειες. Ο ιδιοκτήτης ήταν ευγενέστατος όπως και η κυρία που φρόντιζε τους χώρους. Το WiFi είχε τέλειο σήμα στον πρώτο όροφο που ήμασταν, υπήρχαν προιόντα υγιεινής στο μπάνιο και η καμαριερα φρόντισε το δωμάτιο όσο λείπαμε και ας μείναμε μόνο 2 βράδυα! Το βολικότερο της υπόθεσης ήταν η τοποθεσία. Πολύ κεντρική και με το δημοτικό πάρκινγκ πάρα πολύ κοντά. Αν θα επρεπε να πω κάτι αρνητικό, ειναι ότι το δωμάτιο ήταν μικρούλι, αλλά μια χαρά για 2 μέρες και στο κάτω κάτω δεν μείναμε και πολές ώρες μέσα. Ίσως κάποιος που εχει πρόβλημα με τα γονατα να δυσκολευεί με τις σκάλες. Θα ξαναπηγαίναμε ευχαρίστως!

Συμβουλή: Αν δυσκολευεστε να κοιμηθείτε, επιλέξτε τα πίσω δωμάτια γιατι τα μπροστινα είναι πάνω στον πεζόδρομο...
Δείτε περισσότερες συμβουλές για δωμάτια
  • Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Vicky C
Ξενοδοχεία που επίσης μπορεί να σας αρέσουν...
Ναύπλιο: Οι ταξιδιώτες είδαν επίσης αυτά τα ξενοδοχεία
0,4 χλμ μακριά
Hotel Nafsimedon
Νο 18 από 36 για: Ναύπλιο
111 κριτικές
Προβολή τιμών

Pension Isabo: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

Πρόσθετες πληροφορίες για το Pension Isabo

Διεύθυνση: Plapouta 2 & Aggelou Terzaki | Nafplio, Ναύπλιο, Ελλάδα
Περιοχή: Ελλάδα > Πελοπόννησος > Περιοχή Αργολίδας > Ναύπλιο
Παροχές:
Μικρή κουζίνα
Στυλ ξενοδοχείου:
20 από 36 ξενοδοχεία για: Ναύπλιο
Εύρος Τιμών: 41 € - 49 € (Βάσει των μέσων τιμών για ένα Στάνταρ δωμάτιο)
Κατηγορία Ξενοδοχείου:4 αστέρων — Pension Isabo 4*
Αριθμός δωματίων: 4
Επιλογές κράτησης:
Το TripAdvisor είναι περήφανο που συνεργάζεται με: Booking.com. Αυτό σας δίνει τη δυνατότητα να πραγματοποιείτε τις κρατήσεις σας στο Pension Isabo με απόλυτη εμπιστευτικότητα. Βοηθούμε εκατομμύρια ταξιδιώτες κάθε μήνα να βρουν το ιδανικό ξενοδοχείο για τις διακοπές τους και τα επαγγελματικά ταξίδια τους, πάντα με τις καλύτερες προσφορές και μειωμένες τιμές.

Αυτή είναι η καταχώρισή σας στο TripAdvisor;