Hotel Agamemnon(Ναύπλιο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Περιλαμβάνεται πρωινό
il Palazzo Rooms & Suites(Ναύπλιο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
  • Δωρεάν WiFi
999 Luxury Hotel(Ναύπλιο)(Ιδανικός συνδυασμός τιμής/ποιότητας!)
Amphitryon Hotel(Ναύπλιο)
Agoda.com
Amalia Hotel(Ναύπλιο)
Grand Sarai Nafplio(Ναύπλιο)
Ειδοποίηση: Έκπτωση! 13% κάτω από τον μέσο όρο

Η τιμή που βρήκατε είναι κατά 13% χαμηλότερη από τη μέση τιμή του ξενοδοχείου, η οποία είναι 125 $/διανυκτέρευση.

Αναλύουμε τις τιμές σε διάστημα 60 ημερών και συγκρίνουμε την επιλογή σας με τη μέση τιμή που ισχύει για ανάλογες διαμονές έτσι ώστε να διασφαλίσουμε την πιο συμφέρουσα τιμή για εσάς.

Hotel Perivoli(Ναύπλιο)
Argolis Hotel(Ναύπλιο)
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Έχουμε μείνει δυο φορές την πρώτα φορά το δωμάτιο ήταν αρκετά μεγάλο άνετο κι καθαρό απλά είχε μόνα κρεβάτια ενωμένα κι αυτό δεν μας άρεσε και την δεύτερη είχαμε λίγο μικρότερο δωμάτιο αλλά με διπλό κρεβάτι. Προτιμάμε αυτό το ξενοδοχείο γιατί είναι σε όμορφη τοποθεσία,με εξαιρετική θέα,πλούσιο πρωινό και είναι και πεντακάθαρα. Ίσως θα μπορούσε να είχε λίγο καλύτερες τιμές για τις παροχές του ,διότι εμείς που είμαστε κοντά μπορούμε να το επισκεπτόμαστε συχνότερα για διήμερα.

Διαμονή: Φεβρουάριος 2017
Ευχαριστούμε, Jorjina G
Ο/η LetoNuevo, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Leto Nuevo Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 13 Ιουλίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ. Ελπίζουμε να περάσατε όμορφα.

Η κριτική γράφτηκε 23 Ιουνίου 2017

Αποτελεί μία από τις καλύτερες επιλογές για διαμονή στο Ναύπλιο.
Αρκετά ήσυχο από πλευράς πολυκοσμίας και κίνησης, παρά το γεγονός ότι βρίσκεται αρκετά κοντά (μόνο λίγα σκαλιά σε χωρίζουν από τα σοκάκια του κέντρου) στην πλατεία Συντάγματος.

Μοντέρνα και φωτεινή διακόσμηση στα δωμάτια και στους χώρους του ξενοδοχείου. Το τρίκλινο δωμάτιο πολύ άνετο, φωτεινό, καθαρό και με όλες τις σύγχρονες ανέσεις (Wi-Fi, κεντρική θέρμανση, κλιματισμός, ψυγείο, βραστήρας με επιλογές από καφέ και τσάι, πολλές πρίζες κλπ), και πολύ καλή ποιότητα ύπνου .
Μόνη μικρή ένσταση το μπάνιο με θορυβώδη άλλα αποτελεσματικό εξαεριστήρα και δυστυχώς όπως συμβαίνει σε πολλά μοντέρνα μπάνια χωρίς κάποιου είδους κάλυψη για τα νερά της ντουζιέρας που ξεφεύγουν στον υπόλοιπο χώρο του μπάνιου.
Θα πρέπει όμως να σημειωθεί ότι παρά το μικρό του μέγεθος, ήταν εξαιρετικά λειτουργικό και μοντέρνο.

Πολύ όμορφος και διαφορετικός χώρος πρωινού με μεγάλη τζαμαρία και πολύ νόστιμες επιλογές για πρωινό. Ανάμεσα τους παραδοσιακές πίτες, φρεσκότατα ατομικά γλυκάκια, κέικ και φρουτοσαλάτα. Καθώς ο χώρος είναι πολύ όμορφος και σίγουρα διαφορετικός από μια απρόσωπη αίθουσα πρωινού, ίσως θα μπορούσαν να υπάρξουν ακόμα περισσότερες παραδοσιακές επιλογές.

Η τελική εντύπωση πάντως είναι πολύ θετική και σίγουρα αξίζει κανείς να το έχει στις πρώτες επιλογές του για διαμονή στο Ναύπλιο.

• Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, victor K

Σας ευχαριστούμε πάααρα πολύ.

Η ησυχία οφείλεται στο γεγονός ότι όποιος κοιτάξει προς τη κατεύθυνση μας, βλέπει τα σκαλιά πρώτα.

Η κριτική γράφτηκε 22 Απριλίου 2017

Σε ήσυχη περιοχή,παρόλο που ήταν κοντά στην πλατεία Συντάγματος και στα μαγαζιά.Ευχάριστο και φιλικό προσωπικό.Μας έδωσαν πληροφορίες και χάρτη του Ναυπλίου.Όλο το ξενοδοχείο και τα δωμάτια ήταν μοντέρνα διακοσμημένα και καθαρά.Το δωμάτιο δεν ήταν πολύ μεγάλο αλλά δεν αισθανόσουν άσχημα.Είχε καταπληκτική θέα του Ναυπλίου και έμεις είχαμε παράθυρο.Όμως υπήρχαν και δωμάτια με μπαλκόνια.Είχε βραστήρα ,όπου μπορούσες να φτιάξεις καφέ ή τσαι,ψυγείο και μας ειχαν μπουκαλι με νερό χωρίς να μας το χρεώσουν .Επίσης είχαμε παντοφλίτσες και σαπουνάκια.Το μπάνιο ήταν άνετο αλλά είχε πολύ μικρή μπανιέρα. Ο χώρος του πρωινού ήταν υπέροχος με μεγάλη τζαμαρία και μπορούσες να τρώς το πρωινό σου και να θαυμάζεις την όμορφη θέα.Το πρωινό ήταν πολύ πλούσιο και εκτός απο τα κλασικά που σερβίρουν τα ξενοδοχεία ειχε και διαφορες παραδοσιακές,χωριάτικες πίτες όπως τυρόπιτα και μπουγάτσα την πρώτη μέρα και πιπερόπιτα και γλυκά κρουασανάκια την δευτερη.Κάθε μερα μας άλλαζαν πετσέτες και καθάριζαν το δωμάτιο.Την τελευταια μέρα και αφού ειχαμε αφήσει το δωμάτιο ,μπορέσαμε να αφήσουμε τις αποσκευές μας στο ξενοδοχείο μέχρι να φύγει το λεωφορείο μας.Αν έχετε σκοπό να πάτε στο Ναύπλιο αυτό το ξενοδοχείο είναι μια πολύ καλή επιλογή.

• Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, 636.996
Ο/η LetoNuevo, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Leto Nuevo Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Μαΐου 2017

Σας ευχαριστούμε πολυυυυ,

Οι χωριάτικες πιτες μας παχαίνουν τρελά αλλα yolo. :-D

Ελπίζουμε να περάσατε υπέροχα και τα ξαναλέμε σύντομα

Λητώ

Η κριτική γράφτηκε 8 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν αρκετά μικρό το δωμάτιο και ιδιαίτερα το μπάνιο! Χωρούσε με το ζόρι ένα άτομο και δεν είχε κουρτίνα στην ντουζιέρα με αποτέλεσμα τα νερά να βγαίνουν έξω. Μικρή ποικιλία στο πρωινό αλλά αρκετά ζεστό το δωμάτιο. Πολύ όμορφη θέα απο το δωμάτιο! Ήταν αρκετά ακριβό για τις παροχές του.

Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Kwnstantina T

:-(

Μας συγχωρείτε που σας απογοητεύσαμε.

Δεν αναγράφεται αναλυτικά το πρωινό μας, αλλά περιέχει :

Γαλλικό καφέ, γάλα, τσάι 3 γεύσεων, χυμός πορτοκάλι,
αυγά, μπέικον, λουκάνικα,
2 είδη τυριών, ζαμπόν, γαλοπούλα, σαλάμι,
ψωμί χωριάτικο και ολικής αλέσεως, βούτυρο, 3 είδη μαρμελάδας, μέλι, γιαούρτι,
φρούτα και φρουτοσαλάτα,
φυστικοβούτυρο, 2 είδη δημητριακών, βρώμη, 2 γεύσεις κέικ, κρουασάν,
σπανακόπιτα ή τυρόπιτα, και οποιοδήποτε γλυκάκι μας έρθει έμπνευση να φτιάξουμε.

Οι παροχές μας είναι ακριβώς αυτές που αναγράφονται στην ιστοσελίδα της Booking, τίποτα λιγότερο.

Η κριτική γράφτηκε 20 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

πολυ καθαρα δωματια
αψογη εξυπηρετηση
ζεστο νερο συνεχεια
ευκολη προσβαση και κοντα στην παλια πολη
πλουσιο πρωινο
μεγαλη τηλεοραση 32"
τελεια θεα με φοντο το μπουρτζι
ανετα μαξιλαρια - κρεβατι

το συστηνω ανεπιφυλαχτα

Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Dimitrios S
Ο/η LetoNuevo, Υπεύθυνος Ρεσεψιόν του Leto Nuevo Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Μαρτίου 2017

Σας ευχαριστούμε θερμά για τα καλά σας λόγια.

Προσπαθούμε συνεχώς να διατηρούμε υψηλά πρότυπα και το γεγονός οτι περάσατε όμορφα μας φέρνει μεγάλη χαρά.

Καλή συνέχεια και τα λέμε ξανά,

Χρήστος