Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com71 $
Hotels.com71 $
Travelocity71 $
eDreams71 $
Priceline71 $
Orbitz.com71 $
Η κριτική έγινε: 3 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καθαρό και όμορφο! Καινούριο/ ανακαινισμένο με ένα ευχάριστο άρωμα καθαριότητας στους χώρους. Τα κρεβάτια άνετα, το πρωινό ικανοποιητικό, οι ιδιοκτήτες και το προσωπικό πολύ φιλικοί, εξυπηρετικοί και πρόθυμοι! Θα ξαναπήγαινα!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, mariam0ss
Η κριτική έγινε: 20 Οκτωβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Υπέροχη τοποθεσία, χαμογελαστοί άνθρωποι έτοιμοι να σε εξυπηρετήσουν,πεντακάθαρο με πολύ άνετους χώρους!!!
Πολύ κοντά σε όλα τα μέρη που θέλαμε να επισκεφθούμε.
Επίσης εξαιρετικό και πλούσιο πρωινό .
Όμορφο παραδοσιακό κτήριο.

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, toniag916
Η κριτική έγινε: 4 Σεπτεμβρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε την ωραιότερη διαμονή στο ξενοδοχείο Όμορφη Πόλη στο Ναύπλιο! Τα δωμάτια μεγάλα , πεντακάθαρα , το προσωπικό ευγενέστατο σε κάνουν να νιώθεις σαν το σπίτι σου και το πρωινό παραπάνω από άρτιο. Μας εντυπωσίασε πως ενώ βρισκόμασταν μέσα στο κέντρο , επικρατούσε απόλυτη ησυχία που μας ήταν απαραίτητη.
Εννοείται ότι θα επιστρέψουμε ξανά!!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, maryp51119
Η κριτική έγινε: 30 Ιανουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Φιλόξενοι και πάντα χαμογελαστοί ιδιοκτήτες, όμορφο και προσεγμένο κτήριο, άνετο δωμάτιο με χώρους. Μια ιδανική λύση για να απολαύσεις την παλιά πόλη του Ναυπλίου, κοντά στα πάντα.

Υ. Γ Κάθε στιγμή ζεστό νερό, πράγμα που γενικότερα σπανίζει.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, Dim8813
Η κριτική έγινε: 16 Ιανουαρίου 2019

Μείναμε με την οικογένειά μου στο ξενοδοχείο για 2 ημέρες τον Δεκέμβριο και πραγματικά μείναμε πολύ ευχαριστημένοι. Υπέροχα δωμάτια , άψογη εξυπηρέτηση, πεντανόστιμο πρωινό και φυσικά τι καλύτερο από ένα ξενοδοχείο μέσα στο κέντρο της Παλαιάς Πόλης. Σύντομα και πάλι κοντά σας. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα! Η καλύτερη επιλογή!!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, marypanou