“Απαράδεκτη εξυπηρετηση”
Κριτική για: Popeye Bistro

Popeye Bistro
Κουζίνες: Ιταλική
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τραγικα αργοι και αγενεστατοι. Περιμεναμε 55 λεπτά και δε μας ειχαν φέρει τα κυριως πιατα. Η σαλατα τελείως στεγνη. Και οταν ρωτησαμε για τα κυρίως πιάτα μας ειπαν οτι ειχαμε αργησει στην κρατηση που ειχαμε κανει κατι που δεν ισχυε!! (Εχει μετονομαστει σε Itria)

Ευχαριστούμε, VassilikiPPP

Η κριτική γράφτηκε 7 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ιταλικό εστιατόριο στο Ναύπλιο. Όλα ήταν τέλεια φαγητό προσωπικό περιβάλλον. Πήγαμε Σάββατο βράδυ και δεν βρήκαμε τραπέζι. Καλά είναι να κάνετε κράτηση. Ξαναπήγαμε Κυριακή. Επιβεβαίωσα για άλλη μια φορά ότι είναι μια εξαιρετική επιλογή για καλό φαγητό στο Ναύπλιο. Και επιπλέον απαγορεύεται το κάπνισμα.

Ευχαριστούμε, asgouropoulos
Η κριτική γράφτηκε 26 Φεβρουαρίου 2018

το ITRIA όπως λέγεται από 1/12/17 έχει τον καλύτερο συνδυασμό. Καλή θέση στο ιστορικό κέντρο. Νόστιμα al dente ζυμαρικά με καλούς συνδυασμούς στις σάλτσες. Καλό σέρβις και εξαιρετική σχέση ποιότητας -τιμής. Πολύ χορταστικές ποσότητες και αφθονία στα καλά υλικά. Πολλά μπράβο.

Ευχαριστούμε, teomanduca
Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δοκιμάσαμε τα φρέσκα ζυμαρικά και μείναμε κατενθουσιασμενοι! Νοστιμότατα και σε επαρκή ποσότητα!

Ευχαριστούμε, Μέλος του TripAdvisor
Η κριτική γράφτηκε 18 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Χώρος προσεγμένος, πεντακάθαρος και όμορφος αισθητικά - με καλό καιρό κάθεσαι ευχάριστα έξω με πλάτη τον τοίχο του μαγαζιού.
Η εξυπηρέτηση άψογη με προσωπικό ευγενέστατο και πολύ βοηθητικό σε όλα (προτάσεις για φαγητό, επιλογές κρασιού κλπ) - ευχαριστούμε πολύ τον νεαρό Μιλτιάδη για την άψογη και άκρως επαγγελματική εξυπηρέτησή μας. Το φαγητό πολύ τίμιο σε ποσότητα και αρκετά ισορροπημένο σε γεύση και ποιότητα. Τα μακαρόνια -έπρεπε να ζητήσουμε να γίνουν al dente - μας άρεσαν αλλά ήταν στην ελληνική εκδοχή τους λόγω περισσότερου βρασίματος. Καλές και οι σαλάτες ενώ οι μπρουσκέτες δείγματα χωρίς λόγο... το άριστο σέρβις και ο ωραίος χώρος «κάλυψαν» τις μικρές αδυναμίες των πιάτων σε επίπεδο αυθεντικότητας των εκτελέσεων των πιάτων. Θα ξαναπάω και θα ζητήσω μικρές τροποποιήσεις στα πιάτα που θα παραγγείλω.

Ευχαριστούμε, Christos R

Popeye Bistro: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Popeye Bistro: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

;