“Φαγητό ”
Κριτική για: To Liotrivi

To Liotrivi
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Καλο φαγητό , καλές τιμές , καλο σέρβις ,καλο περιβάλλον μα Τζάκη ! Καλο και για καλοκαίρι . Δίπλα εχει και παιδική χαρά ( μικρή )

Ευχαριστούμε, Vera L

Η κριτική γράφτηκε 12 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

ολα τα φαγητα ηταν τελεια.... παϊδακια απο τα πιο ωραια που εχω φαει και μονο 20€ το κιλό κ προβατινα super. Αλλα αμα τρωως αργα μεσημεριανό (14:30-16:00) την πατησεςθα αργησεις πολυ να φας και δεν θα εχει κ πολλα απο το μενού. Θα ξανα πήγαινα για το super παιδακι!!!!! νωρις ομως

Ευχαριστούμε, λοςτρε Α
Η κριτική γράφτηκε 28 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πρώτη φορά στο λιοτριβι και επιτέλους ευχαριστηθηκαμε φαγητό στο Ναύπλιο. Για την ακρίβεια λίγο πιο έξω από το Ναύπλιο, 10λεπτα με το αυτοκίνητο. Ότι δοκιμάσαμε μας άρεσε πολύ. Ελαφρύ κεμπάπ, ζουμερά παιδάκια κοτοπουλο, πατάτες φρέσκες! Σε ένα όμορφο ζεστό χώρο, με οικονομικες τιμές και πολύ καλή εξυπηρέτηση, παρ' ολη την πίεση δουλειάς που είχανε, με ένα μαγαζί γεμάτο. Μπράβο.

Ευχαριστούμε, Vicky P
Η κριτική γράφτηκε 7 Δεκεμβρίου 2017

Κατ αρχην κατι τρεχει με την τοποθεσια.. Το Λιοτριβι ειναι ταβερνα στα Πυργιωτικα και μεχρι πριν απο δυο ημερες εκει εμφανιζοταν στο tripadvisor, οπως εμφανιζεται και στο google maps. Σημερα που το αναζητησα απλα εχει αλλαξει τοποθεσια και εμφανιζεται...εντος Ναυπλιου. Ισως ειναι ενα λαθος ισως ειναι και κατι παραπανω. Τελος παντων οι δικοι μου οικογενεια και συγγενεις εχουμε επισκεφτει μερικες φορες την εν λογω ταβερνα και ημασταν σε γενικες γραμμες ικανοποιημενοι, χωρις να εχουμε δει τιποτα το εξαιρετικο,μια κλασικη ταβερνα με ενα πολυ συνηθισμενο μενου. Την τελευταια φορα ομως η κατασταση χειροτερεψε. Κυριακη μεσημερι το μαγαζι με κοσμο εννοειται και ωρα 3 . Ειχαμε κανει και κρατηση, τρομαρα μας... Το τραπεζι που μας εβαλαν βρωμικο και καθαριστηκε επιφανειακα, με τις τηγανιτες πατατες που ειχαν αφησει οι προηγουμενοι στο πατωμα να παραμενουν εκει που ηταν... Προσεχαμε που θα βαλουμε τα ποδια μας για να μη τις πατησουμε!!!! Νερο θελετε; ναι, θελουμε, αλλα ηρθε χωρις ποτηρια του νερου μονο του κρασιου μας εφεραν, οταν δε ζητησαμε ενα ποτηρι για νερο αναγκαστηκα να σηκωθω να πω στη ε=σερβιτορα εκεινη με διαβεβαιωσε πως θα το φερει αλλα μετα απο ενα ακομα τεταρτο το ποτηρι δεν ειχε ερθει. επρεπε να αγανακτησουμε για να ερθει επιτελους ΕΝΑ ποτηρι νερου... Οι υπολοιποι ας μη πιναμε βρε αδερφε....
Επομενη απογοητευση, τυροπιταρι τελειωσε(ενας χυλος ειναι και περιμενεις κοσμο Κυριακη μεσημερι τοσο πολυ ειναι να φτιαξεις λιγο παραπανω;;;) τελος παντων οχι ειχε τελειωσει και οχι δε μπορουσαν να φτιαξουν αλλο.... Δεν το συζητω για το κοκορετσι και το συκωτι που εγραφε ο καταλογος , αυτα κι αν ειχαν τελειωσει προ πολλου..... Και παραγγειλαμε αναγκαστικα παιδακια και ψαρονεφρι. Τα παιδακια ηρθαν μετα απο μια ωρα και το ψαρονεφρι μετα απο μιαμιση ωρα. Η ταβερνα ηδη ειχε αδειασει και εμεις φαγαμε στις πεντε το απογευμα. Και ερχεται και ο λογαριασμος, 44 ευρω τα 40 σε αποδειξη που ειχε κοπει στις 2.30 οταν ΔΕΝ ειχαμε καν ερθει στο μαγαζι!!!!!!! Οταν τους το επεσημανα μας εφεραν αλλο λογαριασμο. Τελεια και παυλα. Τα συμπερασματα δικα σας!!!!

3  Ευχαριστούμε, dafni2014
Η κριτική γράφτηκε 8 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Οτι καλυτερο για την περιοχή του Ναυπλίου. Ολα τα φαγητά ειναι άψογα, πεντανόστιμα, με τις καλύτερες πρώτες ύλες και σε πολυ προσιτές τιμές.
Εξαιρετικό και γρήγορο σέρβις, ζεστό και φιλικό περιβάλλον ειδικά τον χειμώνα που εχει και αναμμένο τζάκι!

Ευχαριστούμε, ΕΛΕΝΑ Τ

To Liotrivi: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Νέα Κίος, Περιοχή Αργολίδας

To Liotrivi: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!