“Must για χαλαρό και ατμοσφαιρικό ποτό στο Ναύπλιο!!”
Κριτική για: Μαύρος Γάτος

Μαύρος Γάτος
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018

Παιδιά, βρήκα το coctail μου στο Ναύπλιο και τώρα θα το ψάχνω στην Αθήνα..!! Strawberry volcano με βάση βότκας μαζί με χυμό φράουλας, lime και chili!! Δυνατό και γλυκό σε κάθε γουλιά!! Η λίστα των coctail ήταν αρκετά ενδιαφέρουσα σε σύνολο ωστόσο! Το περιβάλλον του μαγαζιού και η μουσική εξαιρετικά, οι ποσότητες των ποτών πλούσιες και τέλος λόγω happy hour τα πετύχαμε στα 5 ευρώ!!
Οι τιμές υπό κανονικά πλαίσια κυμαίνονταν από 7 έως 9 ευρώ, οικονομικά κι ωραία, so it's a must! ;) Γενικά νιωσαμε κάτι πολύ φιλικό και υπήρξε η αίσθηση ότι μας περιποιήθηκαν!

Ευχαριστούμε, Rafaella_Mina

Η κριτική γράφτηκε 22 Φεβρουαρίου 2018

ωραια διακοσμηση και μουσικη μεσα. μια γλυκα ο γατουλης που κανει γκεστ εμφανισεις. πολυ ευγενικο και ευχαριστο προσωπικο

Ευχαριστούμε, Inele R
Η κριτική γράφτηκε 20 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ωραίο μαγαζί σε πολύ κεντρικό σημείο. Όταν το επιτρέπει ο καιρός βγάζει τραπεζάκια έξω που θυμίζουν παραδοσιακό καφενείο. Ευχάριστη μουσική, ωραια διακόσμηση,dog friendly. Ότι πρέπει για έναν ωραίο καφέ ή ένα χαλαρό ποτακι

Ευχαριστούμε, Hara L
Η κριτική γράφτηκε 3 Φεβρουαρίου 2018

Πολύ φιλικό και χαμογελαστό περιβάλλον, καλές μουσικές επιλογές από Doors μέχρι ότι ζητάει η ψυχή σου. Στην παλιά πόλη..με πολύ όμορφο κόσμο να πηγαινοέρχεται

Ευχαριστούμε, Dimitra G
Η κριτική γράφτηκε 29 Ιανουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο γατος το ζωακι και οχι το μαγαζι, ειναι αξιαγάπητος!

Ερχομαι δευτερη φορα στο μαγαζι, το wifi ητανε πληρως ανεπαρκες και τις δυο φορες!
Εχω βαρεθεί να ακουω απο πολλα μαγαζια γενικά, να λενε οι σερβιτόροι οτι το δικο τους πχ κινητο συνδεεται, αρα του πελατη εχει το προβλημα. Ας αποτανθουν σε καποιον τεχνικο οι Έλληνες "επαγγελματιες" να τους εξηγήσει οτι δε μπορουν να εχουν σε επαγγελματικο χωρο το δωρεαν ρούτερ που τους δινει καθε εταιρεια και να περιμενουνε να αποδιδει οταν εχουνε συνδεθει απο το πρωι ποσα ατομα...

Εγω συνδεομουν με το notebook, αλλα ανοιγε ελαχιστα links. Το κινητο συνδεοταν αλλα δεν μπορούσες να κανεις chat κλπ. Η φιλη δε μπορεσε να συνδεθει καθολου!
Ισως εχουνε ενεργοποιησει φιλτρα και κοφτες στο ρουτερ, για να μην διαταραχτει η μουσικη που παιζουν...

Τελικως, αδικα καθισαμε κ δε μπορεσαμε να κανουμε δουλεια μας.
Επισης, επειδη παιζει μουσική μεσω ίντερνετ, δεν μπήκανε καν στην διαδικασια να κάνουμε επανεκκινηση του router!

Η ζεστη σοκολατα σερβιριστηκε κ στους δυο μας χλιαρη, αν και μολις ζητησα να μου τη ζεστανουν λιγο, αμεσως ο μπάρμαν προθυμοποιηθηκε!

1  Ευχαριστούμε, teo s

Μαύρος Γάτος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Μαύρος Γάτος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!