“Ριζότο με κατσαριδάκι και κοτόπουλο.”
Κριτική για: Scuola Pizza-bar

Scuola Pizza-bar
Κουζίνες: Πίτσα
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 11 Μαρτίου 2018

Ήμασταν πάντα ευχαριστημένοι από το μαγαζί και το προτιμούσαμε, μέχρι σήμερα που μαζί με την παρμεζάνα μάς σέρβιραν και ένα κατσαριδάκι . Ο κατά τ΄άλλα ευγενικός σερβιτόρος μας ενημέρωσε ότι αγοράζουν τριμμένη την παρμεζάνα χωρίς αυτό προφανώς να δικαιολογεί το γεγονός ότι βρήκαμε ζωύφιο στο πιάτο μας. Τουλάχιστον αντικατέστησαν το ριζότο χωρίς να το χρεώσουν και στο τέλος για πρώτη φορά μας κέρασαν γλυκό στο συγκεκριμένο μαγαζί.

4  Ευχαριστούμε, tamalaki

Η κριτική γράφτηκε 9 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φαγαμε 4 ατομα περιπου 40 ευρω. Ολα πολυ νοστιμα. Σαλατα Καισαρα και μαργαριτα ομορφα αλλα κυριως μας αρεσε το κοτοπουλο με τυρι φιλαδελφεια και τα χοιρινα φιλετακια με γκοργκοντζολα...
Λιγο στενος ο χωρος.

1  Ευχαριστούμε, MagdalenaDimitris
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ψάχναμε για ιταλικό εστιατόριο να φάμε πιτσα ή ζυμαρικά.Στο Scuola μας τράβηξε όχι μόνο η ωραία διακόσμηση αλλά και η ποικιλία φαγητών που έχει στο κατάλογο του! Γρήγορο σέρβις!

1  Ευχαριστούμε, Lefteris_Suncity
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η καλητερη επιλογή για να φας πίτσα και όχι μόνο στο Ναυπλιο ! Όμορφο περιβάλλον , καλο σέρβις , προσιτές τιμές

1  Ευχαριστούμε, Vera L
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το φαγητό ήταν πολύ νόστιμο και “καθαρό”.
Οι υπάλληλοι πολύ εξυπηρετικοί και ευγενικοί.
Εγώ και η σύζυγος μου το συστήνουμε.

1  Ευχαριστούμε, dimos_buffon

Scuola Pizza-bar: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Scuola Pizza-bar: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!