Η κριτική γράφτηκε 11 Φεβρουαρίου 2018

Η θέα από το μπαλκόνι με το μπούρτζι είναι καταπληκτική!Είναι σίγουρα το ξενοδοχείο με την καλύτερη θέα και συνάμα πολύ κοντα στο κέντρο με ελάχιστο περπάτημα.Ηπεριποίηση είναι μοναδική χάρη στην υπέροχη κα ελίζα αλλά και σε όλο το προσωπικό.Το δωμάτιο ήταν πεντακάθαρο και ηταν πολυτελέστατο,δεν έλειπε τίποτα.Το πρωινό επίσης εξαιρετικό!Η ιδανική επιλογή ανεπιφύλακτα!!Μπράβο σε όλα!!

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Luckylouk
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η θέα απο το δωμάτιο ήταν πραγματικά υπέροχη γι' αυτό και όταν επιστρέφαμε από τη βόλτα μας περνούσαμε ώρα στο μπαλκόνι χαζεύοντας το Μπούρτζι και χαλαρώνοντας.Άνετο δωμάτιο,πολύ καθαρό και μεγάλο κρεβάτι.Ωραίος χώρος του πρωινού και επαρκές σε ποσότητα και ποιότητα.Μείναμε ικανοποιημένοι σε όλα και σίγουρα θα είναι στις επιλογές μας για διαμονή στο υπέροχο Ναύπλιο.Στα υπέρ είναι οτι σταθμεύσαμε δίπλα καθώς έχει χώρο

Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, elli v
Η κριτική γράφτηκε 13 Οκτωβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετική θέα στο Μπούρτζι.Καλο πρωινό και εξυπηρετικό προσωπικό.Καλη η τοποθεσία του.Μείον η έλλειψη θέσεων ιδιωτικού πάρκινγκ.Υπερτιμημενα τα δωμάτια χωρίς κάτι το ιδιαίτερο σε εξοπλισμό ή design.Ίδανικο αν ήταν λίγο πιο φθηνό.

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Petros B
Η κριτική γράφτηκε 26 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ενα τελειο μερος .....μια υπεροχη θεα απο μπαλκονι μας πολυ εξυπηρετικο το προσωπικο ....(ειχαμε προβλημα με το ιντερνετ και μας αλλαξαν αμεσως δωματιο) πολυ κοντα σε ολα εστιατορια ,καφε,ξεχνας το αυτοκινητο για οσο εισαι εκει ....Απλα υπεροχο σε ολα !!!!

Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Stathis P
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2017

Πρόκειται για ένα καλαίσθητο ξενοδοχείο με καταπληκτική θέα και σε απόσταση αναπνοής από τα γραφικά σοκάκια της παλιάς πόλης.Τα δωμάτια είναι άνετα,ευρύχωρα και καθαρά.Το πρωινό πλούσιο χωρίς καμία αμφιβολία!Θετικό στοιχείο του εν λόγω ξενοδοχείου αποτελεί σίγουρα το πρόθυμο και ευγενικό προσωπικό και με μία ιδιαίτερη μνεία στον Chris,ο οποίος μας εξυπηρέτησε στο πρωινό και στο δείπνο, για την ευγένεια,το χαμόγελο και τον άριστο επαγγελματισμό του. Μόνα αρνητικά το ισχνό σήμα wifi στα δωμάτια και η δυσκολία εύρεσης θέσης parking.

• Διαμονή: Ιούλιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
3  Ευχαριστούμε, Νάσια Σ