Η κριτική γράφτηκε 17 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραία τοποθεσία (δίπλα στη παλιά πόλη) και με φανταστική θέα αλλά δυστυχώς οι παροχές ήταν ελλειπείς για ένα τόσο ακριβό δωμάτιο. Μας παρείχαν παρκοκρέβατο για το μωρό μας που δυστυχώς ήταν σε άθλια κατάσταση για να χρησιμοποιηθεί. Επίσης ενώ την πρώτη μέρα ειχαν παιδικό καρεκλάκι στο πρωινό την δεύτερη μέρα μας ενημέρωσαν ότι δεν έχουν δεύτερο και ήδη το πρώτο το έχουν άλλοι πελάτες στο δωμάτιό τους με αποτέλεσμα να μην έχουμε που να βάλουμε το μωρό... τέλος το δυσάρεστο ήταν τα τρύπια σεντόνια και φυσικά η έλλειψη wi-fi που δεν μπορούσες ποτέ να συνδεθείς!
Το μόνο που ήταν άριστο ήταν η ευγένεια του προσωπικού!

Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
2  Ευχαριστούμε, Eygenia B
Η κριτική γράφτηκε 2 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το σημείο που βρίσκεται μοναδικό το Μπούρτζι ανοίγεις παράθυρο κ το βλέπεις μπροστά σου πραγματικα καταπληκτικό θέαμα!!! Μοναδικό... τωρα το πρωινό ειναι αρκετά πλούσιο αντάξιο της τιμής του δωματίου!το δωμάτιο σίγουρα δεν ανταποκρίνεται στην τιμή του 180€ το βραδυ, γιατί το κρεβάτι παλιό κ το στρώμα Οχι αυτο που θα έπρεπε για τέτοιο ξενοδοχείο.. το μπανιο υπερβολικά μικρο η tv παλιά χωρίς να πιάνει ούτε τα στοιχειώδη κανάλια το wifi no where & το parking ανύπαρκτο! Πραγματικα ή αυξήστε την ποιότητα εκει που πάσχετε ή χαμήλωσε την τιμή!

Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, ΔΗΜΗΤΡΗΣ Κ
Ο/η Helioshotels, Διευθυντής του Amphitryon Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 7 Απριλίου 2017

Αγαπητέ Κύριε Δημήτρη Κ,

Σας ευχαριστούμε για την λεπτομερή κριτική σας. Χαιρόμαστε που απολαύσατε το πρωινό σας και την μοναδική θέα από το δωμάτιό σας. Από την άλλη, λυπούμαστε ιδιαίτερα για κάποια προβλήματα και ελλείψεις που αναφέρετε. Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι ο συγκεκριμένος τύπος δωματίου που διαμείνατε είναι 24 τετρ. οπότε και το μπάνιο είναι μικρό και η τηλεόραση διαθέτει αρκετά κανάλια, συγκεκριμένα 25. Όσον αφορά στο κρεβάτι και το στρώμα καθώς και το Wi-Fi που αναφέρετε είναι θέματα που έχουν ήδη μεταφερθεί στην ιδιοκτησία για να γίνουν και οι ανάλογες ενέργειες. Τέλος, σχετικά με το πάρκινγκ, σας ενημερώνουμε ότι υπάρχει δίπλα στο ξενοδοχείο αλλά είναι δημοτικό.
Ελπίζουμε να μας δώσετε την δυνατότητα να σας καλωσορίσουμε ξανά στο μέλλον.

Η κριτική γράφτηκε 1 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο στο κέντρο της πόλης καθαρό πολύ..Με φανταστική θέα το Μπούρτζι και δίπλα όλες οι καφετέριες του Ναυπλίου και η πλατεία συντάγματος. Το προσωπικό πολύ ευγενικό και φιλόξενο.Θα το επέλεγα ξανα

Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Apostolis P
Ο/η Helioshotels, E-Commerce Manager του Amphitryon Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Απριλίου 2017

Αγαπητέ Κύριε Apostolis P,

Σας ευχαριστούμε για τα θετικά σας σχόλια. Χαιρόμαστε ιδιαίτερα που απολαύσατε την διαμονή σας στο Ξενοδοχείο. Επισκεφτείτε την σελίδα μας στο facebook για ειδικά πακέτα και προσφορές που πιθανόν να σας ενδιαφέρουν.

Ανυπομονούμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά σύντομα.

E-Commerce Manager

Η κριτική γράφτηκε 25 Μαρτίου 2017

Ένα όμορφο ξενοδοχείο στο κέντρο του Ναυπλίου με άριστη εξυπηρέτηση, υπέροχη θέα, πεντακάθαρο και περιποιημένο. Πολυ πλουσιο πρωινο. Δεν έχει πάρκινγκ. Είναι δύσκολο να βρείτε να παρκάρετε κοντά, στις αργίες και όταν έχει πολύ κοσμο. Πολύ μικρές τηλεοράσεις, σαν οθόνες υπολογιστή, 17"??. Μέτριο WiFi.

• Διαμονή: Μάρτιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Giannis K
Η κριτική γράφτηκε 5 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικό ξενοδοχείο σε πολύ καλή θέση. Στην άκρη της παλαιάς πόλης με θαυμάσια θέα στη θάλασσα και το Μπούρτζι. Τα δωμάτια είναι καλά σχεδιασμένα με δρύινες επενδύσεις και γυάλινο άνοιγμα ανάμεσα στην τουαλέτα και το δωμάτιο. Η αίσθηση είναι πολύ καλή και το μεγάλο μπαλκόνι με τη θεά συμβάλλει σε αυτό. Το πρωινό είναι εξαιρετικό!! Φρέσκα, νόστιμα και προσεγμένα όλα. Το προσωπικό εξυπηρετικό, ευγενικό και γρήγορο συμβάλει καθοριστικά στην όμορφη διαμονή. Καλό είναι όμως να γίνουν κάποιες μικρές επισκευές στα εξωτερικά του κτηρίου γιατί σύντομα θα υποβαθμιζουν την καλή εντύπωση.

Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Vassilis P
Ο/η Helioshotels, E-commerce Manager του Amphitryon Hotel, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 28 Φεβρουαρίου 2017

Αγαπητέ Κύριε Vassilis P,

Σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε να μας πείτε για τις εντυπώσεις σας. Είμαστε πολύ χαρούμενοι να λαμβάνουμε τόσο καλές κριτικές σχετικά με τα δωμάτια, την θέα και το πρωινό του ξενοδοχείου. Περισσότερο όμως από όλα, είμαστε στην πολύ ευχάριστη θέση να μαθαίνουμε ότι μείνατε πολύ ευχαριστημένοι από το προσωπικό μας. Κάτι που μας κάνει ιδιαίτερα περήφανους και αποφασισμένους να συνεχίσουμε να καλύπτουμε στο μέγιστο δυνατό βαθμό τις ανάγκες των πελατών μας.
Ελπίζουμε να σας φιλοξενήσουμε πάλι στο εγγύς μέλλον.
Καλή Σαρακοστή!