“Λουκουμάδες.”

Pergamonto
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό
Η κριτική γράφτηκε 4 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Λουκουμάδες που η νοστιμια τους αγγίζει τη τελειότητα!!! Γεύση που σε γυρνάει πολλά χρόνια πίσω όταν η μαμά έφτιαχνε λουκουμάδες στο σπίτι!!! Και οι κλασικοί με μελι και κανέλα ακόμα και με πραλίνα και τριμμένο μπισκότο μας έκανε να γλείφουμε και το πιάτο!!! Το συστήνω ανεπιφύλακτα. Ευχάριστη ατμόσφαιρα, ευγενικοτατοι πι άνθρωποι που το δουλεύουν και άριστη η εξυπηρέτηση τους!!! Μας κέρδισαν με το σπαθί τους!!! Εύγε!

Ευχαριστούμε, Jim A

Η κριτική γράφτηκε 24 Φεβρουαρίου 2018

Το σέρβις πολυ καλο αλλα αυτο που μασ αρεσε περισσοτερο ηταν οι συνδιασμοι γευσεων στουσ λουκουμαδεσ αλλα και το μικρο σχημα τουσ

Ευχαριστούμε, iamtm
Η κριτική γράφτηκε 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε ακούσει τα καλύτερα για την επιχείρηση και τα γλυκά της. Δοκιμάσαμε μπακλαβά και καρυδόπιτα. Ήταν όλα υπέροχα και φρεσκότατα. Το περιβάλλον πολύ φιλικό και οι τιμές πολύ λογικές! Θα ξαναπάω σίγουρα!

Ευχαριστούμε, eksg
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε δύο φορές! Τέλειοι οι λουκουμάδες με κρέμα Θεσσαλονίκης, γιατί δεν είναι υπερβολικά γλυκό το αποτέλεσμα. Οι ιδιοκτήτες λαλίστατοι και καλά κάνουν!!! Ωραία διακόσμηση στο μαγαζί, πιο προσεγμένη σε σχέση με μαγαζι, αντίστοιχου είδους.

Ευχαριστούμε, Despina R
Η κριτική γράφτηκε 19 Φεβρουαρίου 2018

Χίλια μπράβο στη επιχείρηση και είναι μια κουβέντα που δεν την λέω συχνά.Χαριτωμένος χώρος, γρήγορη και ευγενική εξυπηρέτηση, ποσότητα-ποιότητα-τιμή σε ισορροπία. Παραγγείλαμε μια μερίδα λουκουμάδες με πραλίνα και παγωτό και ομολογουμένως ήταν από τους καλύτερους που έχω φάει χωρίς περιττά λάδια και σιρόπια. Η εξυπηρέτηση ήταν σούπερ και απ' ότι κατάλαβα είναι οικογενειακή επιχείρηση και συγχαρητήρια που την στηρίζουν οι ίδιοι. Προτείνω να πάτε και να ξανά πάτε γιατί το ίδιο θα κάνω και εγώ!

Ευχαριστούμε, Anna S

Pergamonto: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Pergamonto: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!