“Κανακαρακησ”

Kakanarakis 1986
Κουζίνες: Μεσογειακή
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις

Ίσως ότι καλύτερο έχω φάει στο Ναύπλιο
Χρόνια έρχομαι
Δεν υπάρχει ο παραδεισοσ
Όλα τέλεια σέρβις άψογο ποιότητα τελεοα

Ευχαριστούμε, Ambassador367291

Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2021

Από τις καλύτερες γαριδομακαρονάδες που έχω φάει ποτέ. Ευγενέστατο προσωπικό , περιποιημένος χώρος , αμέτρητες επιλογές στο μενού για όλα τα γούστα
Κυρία Αντωνία είστε καταπληκτική ❤️

Ευχαριστούμε, stavroulafrimi17
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2021

Παραγγείλαμε μια χοιρινή μπριζόλα καρέ με συνοδευτικό τραχανωτο, βούτυρο και πατάτες, μια σαλάτα Καίσαρα και μια πέννες με κοτόπουλο και μια μπύρα.

Στο πιάτο με την χοιρινή μπριζόλα: ΑΠΟΓΟΉΤΕΥΣΗ!
1.από την μια μερια ήταν τελείως καμένη και την γύρισαν ανάποδα για να μην φαίνεται.
2.έλλειπε το τραχανωτο που ήταν και ο λόγος που το επέλεξα όπως επίσης και το βούτυρο πάνω από την μπριζόλα.Καλεσα τον σερβιτόρο αφού το παρατήρησα και μου ανέφερε εκείνη την στιγμή πως είχε τελειώσει το τραχανωτο και όχι πριν!
Με λίγα λόγια στο πιάτο υπήρχε μια χοιρινή στεγνή τελείως από την μια μεριά κάρβουνο με λίγες πατάτες.

Στην σαλάτα Καίσαρα:ΆΘΛΙΑ!
1.αθόλου τυρί παρμεζάνα.
2.κοτοπουλο θα έλεγα ικανοποιητικό αλλά άγευστο.
3.το μαρουλι θα ήταν 2-3ημερωνκαι κακοκομμενο.
4.Η σως ήταν μια αηδία τέρμα αραιωμένη με νερό τόσο που την έπαιρνες και με κουτάλι.
5.Το παξιμαδι κάτι μικρά κομμάτια όπως όταν τελειώνει το πακέτο.

Στις πέννες με κοτόπουλο: ΜΕΤΡΙΑ!
Ζητήσαμε έξτρα σάλτσα τυριών και δεν είχε ίχνος.

Στην μπύρα: Απογοητεύση!
σε θερμοκρασία χλιαρου.

Ο σερβιτόρος: αναίσθητος.!
Στο τέλος μας ρώτησε αν ήταν όλα καλά.
Του εξηγήσαμε όλα αυτά και η απάντηση του ήταν:
-Ενταξει τι να πω;ευχαριστώ πολύ!
Ούτε ένα συγνώμη η κάποια απάντηση.
Τίποτα!
Αγένεια τσιγκουνια και αντι επαγγελματισμός.

ΕΝΝΟΕΊΤΕ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΕΚΕΙ!

Ευχαριστούμε, _C442XT
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2021

Ούτε από τη μητέρα μου δεν εχω φάει τόσο ωραια σουτζουκάκια!!!!! Η ιδιοκτήτρια η κυρία Αντωνία ευγενέστατη και συμπαθέστατη!!!! Σας προτείνω να έρθετε να φάτε!!!!!

Ευχαριστούμε, Sandy-divina
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2021

Το φαγητό που γίνεται με αγάπη είναι πάντα νόστιμο όμως εδώ αγάπη και ενδιαφέρον για τον πελάτη δεν υπάρχει..απεναντιας..η ιδιοκτήτρια μόλις βλέπει τους πελάτες είναι λες και της χρωστάνε κ τους κάνει χάρη που θα τους βάλει να κάτσουν στο μαγαζί της ..επίσης μιλά ειρωνικά και με αγένεια ...όχι κυρία μου δεν σου χρωστάμε ,όχι κυρία μου δεν σου επιτρέπουμε να μας μιλάς ειρωνικά χωρίς ίχνος ευγένειας ,όχι κυρία μου το υφακι πουλά το εκεί που ξέρεις ...παιδιά μακριά από τ συγκεκριμένο μαγαζί γιατί το φαγητό π προσφέρεται δίχως αγάπη είναι φαι δίχως ουσία ..

3  Ευχαριστούμε, 968katerinab

Kakanarakis 1986: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Kakanarakis 1986: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!