“Πολύ καλό φαγητό!!!”

Κουζίνες: Μεσογειακή
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 10 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πόλυ εξυπηρετικό προσωπικό και γρήγορο σέρβις!!! Όμορφος και προσεγμένος χώρος, φαγητό άνω του μέσου όρου!!! Λίγο τσιμπημένες τιμές.

Ευχαριστούμε, Γιάννης Σ

Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Την ημέρα του μαραθωνίου 4/3 εγω με τις φίλες μου που φιλοξενούσα πήγαμε για γεύμα στο εστιατόριο κακαναρακης. Παρόλο που τα γούστα μας διαφέρουν απο την κουλτούρα που εχουμε συνηθίσει η εξυπηρέτηση το φαγητό η ποσότητα και η ζέστη ατμόσφαιρα με έκανε να αλλάξω γνώμη ... Απλα εξαιρετικό !!!

Ευχαριστούμε, Χριστίνα Μ
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαρτίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν υπάρχουν λόγια για αυτό το μαγαζί!!!! Έχω επισκευτη εκατοντάδες μαγαζιά στην Ελλάδα μας ,την ποιότητα και την ποσότητα στης ατομικές μερίδες καθώς και την εξυπηρέτηση δεν την έχω αντηκριση σχεδόν πουθενά!!!!!!!ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΣΕ ΟΛΑ ΤΟΥ

Ευχαριστούμε, Δημήτρης Κ
Η κριτική γράφτηκε 3 Μαρτίου 2018

Πολύ γραφική η τοποθεσία, το σέρβις καλό αλλά το φαγητό μια ακριβοπληρωμένη μετριότητα. Δεν θα ξαναπάω. Σε άλλα μαγαζία της πόλης με τα ίδια χρήματα τρως περισσότερα και ποιοτικότερα.

Ευχαριστούμε, Archie P
Η κριτική γράφτηκε 25 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Κυριακή της Ορθοδοξίας & παρεβρεθήκαμε σε τραπέζι με ποικιλία νηστίμων φαγητών λόγω της ημέρας. Εξαιρετικά όλα τα πιάτα,ιδιαίτερα ενθουσιασμένοι με την γαριδομακαρονάδα, τις φρέσκιες τηγανισμένες, σε ελαιόλαδο,πατάτες & την υπέροχη φάβα. Οι γίγαντες ήταν καλομαγειρεμένοι. Το service ήταν εξυπηρετικότατο. Φύγαμε ικανοποιημένοι και σίγουρα είναι ένα μαγαζι που το συνιστούμε ανεπιφύλακτα & για τα θαλασσινά του αλλα & για τα κρεατικά του που έχουμε δοκιμάσει σε αλλη επίσκεψή μας.

Ευχαριστούμε, Olybia09

Kakanarakis 1986: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Kakanarakis 1986: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!