Αποθήκευση
Αρχαιολόγικος χώρος

Ανεβήκαμε από τα σκαλιά είναι κάπως δύσκολο αλλά όχι τόσο όσο το παρουσιάζουν! Το ιδανικό είναι να... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 ημέρες
yoshi905
Αθήνα, Ελλάδα
μέσω κινητής συσκευής
Ωραία θέα

Ωραία θέα της πόλης και του τοπίου από ψηλά. Λόγω του covid δεν είναι επισκέψιμο το κελί που... διαβάστε περισσότερα

Η κριτική γράφτηκε πριν από 1 εβδομάδα
Eleni-KL16
Κύπρος
Διαβάστε και τις 3.200 κριτικές

2.086
2.086
Η κριτική έγινε: 27 Ιουλίου 2020

Να πάτε με τα πόδια, ήταν τέλεια και σαν γυμναστική αλλά και η θέα που ξεδιπλώνεται μπροστά σου ήταν μαγευτική. Η ανάβαση δεν είναι τόσο δύσκολη όσο φαίνεται, αλλά η κατάβαση είναι πιο κουραστική για τα γόνατα, αλλά βγαίνει. Εμείς πήγαμε πρωι, πριν της 10 και έτσι δεν είχαμε καθόλου ήλιο στην ανάβαση. η φωτογραφίες που έχουμε είναι μαγικές. όσο αφορά το παλαμήδι, είναι εξωπραγματικό Αισθάνεσαι σαν να ζείς τότε, σαν σκηνικό ταινίας. ΤΕΛΕΙΟ θα ξαναπάμε(με τα πόδια)

Ευχαριστούμε, 020573
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Αξίζει να επισκεφθεί κανείς όλους τους Προμαχώνες και να φτάσει στο υψηλότερο σημείο του Παλαμηδίου, απ όπου θα απολαύσει μια υπέροχη θέα!

Ευχαριστούμε, 877athinab
Η κριτική έγινε: 20 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επειδή πήγαμε καλοκαίρι ανεβήκαμε με το αμαξι γιατί είχε πολυ ζέστη .!! Αξίζει την επίσκεψη . Να πάτε με παπούτσια και όχι παντόφλες δεν βολεύουν στην ξενάγηση .

Ευχαριστούμε, Axilleasmarou
Η κριτική έγινε: 14 Ιουλίου 2020

Το έχω επισκεφθεί τρεις φορές στη ζωή μου. Έχει πάρα πολύ ωραία θέα. Αν πάτε να πάρετε νερό μαζί σας γιατί δεν έχει πουθενά εκεί να αγοράσετε και προσοχή !!! Μόνο με αθλητικά γιατί γλυστράει σε κάποια σημεία.

Ευχαριστούμε, evanthiapapadop45
Η κριτική έγινε: 8 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Τελεια θεα, ολο το ναυλιο πιατο! Εχει ομως αρκετό περπάτημα,θέλει αντοχές. Επίσης πολύ σημαντικά ιστορικά σημεία που σε βάζουν σε σκέψεις.

Ευχαριστούμε, Kostas R