“τέλειο φαγητό πολύ καλές μερίδες”
Κριτική για: Alaloum

Alaloum
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

πήγαμε του Αγίου Γιαννιου και κάτσαμε έξω λόγω τσιγάρου αλλά είχε ζέστη γιατί είχαν βάλει μανιτάρια για θέρμανση!οι μερίδες ήταν μεγάλες..και σας το λέω διότι είμαστε απο τους πιο απαιτητικούς στην ποσότητα!το φαΐ ήταν εξαιρετικό μεγάλες οι μερίδες και στα κυρίως πιάτα..οι σαλάτες τεράστιες και το προσωπικό αν και γεμάτο το μαγαζί πολύ γρήγορο και ευγενικό.Μετα από πολλά χρόνια...φάγαμε με θέα το χιόνι...στην παραλία του Ναυπλίου!!!!Σας το προτείνουμε!!!

Ευχαριστούμε, maryhF9559GY

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιανουαρίου 2017

Υπέροχα μαγειρεμένο φαγητό,δοκίμασα γαλοπούλα με σως κάστανο και ήταν εξαιρετική και μια χρωματιστή και δροσερή σαλάτα με κρανμπερι.
Πολύ μεγάλες μερίδες και οι τιμές πολύ οικονομικές ειδικά για την ποσότητα του φαγητού.
Το προσωπικό ήταν πολύ χαμογελαστό και μας εξυπηρέτησαν πολύ γρήγορα αν και το επισκεφτήκαμε μέρες εορτών που μία μικρή καθυστέρηση είναι πάντα αναμενόμενη.
Μοναδικό μείον η διακόσμηση του εξωτερικού χώρου και αυτό γιατί αν δεν ξέρεις πόσο καλό φαγητό προσφέρει δε νομίζω ότι σε ελκύει ιδιαίτερα να το επιλέξεις και αυτό είναι πραγματικά κρίμα.
Ανυπομονώ να ξαναδοκιμάσω γεύσεις τους και να μας εξυπηρετήσει εκείνος ο χαμογελαστός κύριος που μας ενημέρωσε για το μενού με πραγματικά καλή διάθεση.

Ευχαριστούμε, Rhea T
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ενα ζεστό μαγαζι στο κέντρο του Ναυπλίου.Τα παιδιά που μας εξυπηρέτησαν απλά ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ φιλόξενοι και εξυπηρετικοί.Τα φαγητά τους στην πλειοψηφία τους πολυ καλα και μεγάλες μερίδες ίδιος το μέγεθος της σαλάτας δεν υπάρχει!!!Οι τιμές λιγο τσιμπημένες αλλα τι να κάνουμε Ναύπλιο ειναι αυτό!!Το μόνο μελανό σημείο ότι ενώ φεύγοντας σε όλα τα τραπέζια πρεοσφεραν γλυκό σε εμάς όχι μόνο δεν πρόσφεραν αλλα ούτε και μας ρώτησαν ( 5 άτομα με λογαριασμό 102 ευρώ),εξού και ο λόγος που το βαθμολογούμε με 3 και όχι παραπάνω .

Ευχαριστούμε, 251theodoreg
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μας το πρότειναν ντόπιοι για καλό φαγητό αλλά δεν μπορώ να πω ότι ενθουσιάστηκα με το μενού. Και σχετικά ακριβό ...

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2016
1  Ευχαριστούμε, JoannaP_11
Η κριτική γράφτηκε 3 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Μικρός ζεστός χώρος, χωρίς τσιγάρα που το εκτιμώ ιδιαίτερα. Γρήγορο επαγγελματικό σέρβις, ευγενέστατοι. All time classic πιάτα όπως το κοτόπουλο αλαλούμ, η το μοσχάρι με δαμάσκηνα, τεράστιες μερίδες. Μια καλή εναλλακτική πέραν της κλασικής ταβέρνας.

Ευχαριστούμε, 59apostoliss

Alaloum: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Alaloum: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!