“Θα βαζα 4.5 για τις τιμες”
Κριτική για: Αίολος

Αίολος
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Δείπνο, Αργά τη νύχτα, Μεσημεριανό, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικες γευσεις, γρήγορη εξυπηρέτηση, πήραμε μονο ορεκτικά, ωστόσο ηταν οι τιμες λίγο τσιμπημενες για τις μικρές ποσότητες των πιάτων.

Ευχαριστούμε, karajimysk

Η κριτική γράφτηκε 24 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλή εξυπηρέτηση και προσιτές τιμές!Ευγενικό προσωπικό! Γευστικά όλα τα πιάτα θαλασσινών που επιλέξαμε και μεγάλες μερίδες! Το συστήνουμε ανεπιφύλακτα!

Ευχαριστούμε, SIMOS S
Η κριτική γράφτηκε 18 Οκτωβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Είχα ξαναέρθει πριν 2 χρόνια και μου άρεσε πολύ. Θυμόμουν ακόμα τη σαλάτα "2 ψέματα"!
Και τώρα που ξαναφάγαμε εδώ, μείναμε πολύ ευχαριστημένοι και από το service και από το φαγητό και από την τιμή.
Μπράβο σας!!!

Ευχαριστούμε, 845terinat
Η κριτική γράφτηκε 27 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Καλό μαγαζί! Ωραίο σημείο! Νόστιμα πιάτα και καλές τιμές! Θα μπορούσαν να είναι και καλύτερες λίγο στα κυρίως! Άμεση εξυπηρέτηση!

Ευχαριστούμε, vasileiosk348
Η κριτική γράφτηκε 19 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Το προσωπικό αρχικα μας υποδέχτηκε με χαμόγελο (κάτω από τη μάσκα αλλα φάνηκε στα μάτια!!). Μας υπέδειξαν που θα μπορουσαμε να καθισουμε, μας έλυσαν κάθε απορία στα φαγητά και στα κρασάκια. Το φαγητό μας πολυ γευστικό. Ομορφη μουσική, ήσυχο σημείο. Και νιώσαμε πως ήθελαν να μας εξυπηρετήσουμε κ να μας κάνουν να περάσουμε όμορφα. Ευχαριστούμε πολύ

1  Ευχαριστούμε, pavlinatzov

Αίολος: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Αίολος: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!

$USD
Ελλάδα
© 2020 TripAdvisor LLC Με την επιφύλαξη όλων των νόμιμων δικαιωμάτων.