“Ενα διαμαντι στο Ναυπλιο”
Κριτική για: Espero Fine Taste

Espero Fine Taste
Η κριτική γράφτηκε 16 Σεπτεμβρίου 2020

Το φαγητο υπεροχο, ο χωρος εξαιρετικος, το προσωπικο ευγενεστατο! Περιπλανιομασταν χωρις να ξερουμε που θα καθισουμε για φαγητο μεχρι που εντελως τυχαια πεσαμε πανω του! Η διακοσμηση ηταν που μας τραβηξε το ενδιαφερον.. Τελικα ηταν η σωστη επιλογη απο ολες τις αποψεις γιατι και το φαγητο ηταν πεντανοστιμο! Ευχαριστούμε πολυ!!

1  Ευχαριστούμε, GiouliBi

Η κριτική γράφτηκε 14 Σεπτεμβρίου 2020

Απίστευτα διακοσμημένα τραπέζια άριστο σέρβις ο,τι πήραμε πεντανόστιμο και καλαίσθητο .Δεν μπορώ να βρω αρνητικό σε αυτό το μέρος ,περάσαμε μια εκπληκτική βραδιά ❤️

Ευχαριστούμε, Poppy S
Η κριτική γράφτηκε 12 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Φτάσαμε σχετικά αργά προλάβαμε ομως την κουζίνα. Εξαιρετική σαλάτα και προσεγμένη ποικιλία για 2. Το σέρβις άψογο. Οι τιμές πολύ καλές και το προσωπικό τηρουσε όλα τα μέτρα ασφαλείας Covid-Safe.

Ευχαριστούμε, Antonios_Sal
Η κριτική γράφτηκε 7 Σεπτεμβρίου 2020

Επισκεφτήκαμε το Ναύπλιο το "ασφυκτικό από κόσμο" διήμερο του 15αύγουστου. Κάνοντας μια βολτα στα σοκάκια του Ναυπλίου πέσαμε πάνω στο Espero. Αν κ επιφυλακτικοί γιατί παραδόξως δεν το είχαμε ακούσει καθόλου, καθίσαμε και τα πιάτα του μας δικαίωσαν. Οι γεύσεις του ήταν εξαιρετικές, η ποσότητα του φαγητού υπερικανοποιητική με λογικές τιμές και το προσωπικό πολύ πρόθυμο και εξυπηρετικό. Αξίζει να σημειωθεί ότι φεύγοντας δώσαμε τα συγχαρητήριά μας στον σεφ. Οταν ξαναπάμε Ναύπλιο θα είναι το πρώτο εστιατόριο που θα επισκεφθούμε ξανά (και ας είναι το μόνο).

Ευχαριστούμε, Konstantina_T1987
Η κριτική γράφτηκε 6 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σήμερα Δέχτηκα ένα τηλεφώνημα από έναν φίλο να γευματίσουμε..είπα..Φύγαμε για Ναύπλιο..Γνωριζα το Espero όμως δεν το είχα Επισκεφθεί κ θεώρησα πως ήταν η κατάλληλη στιγμή..Ένας μοναδικός χώρος με Εξαιρετικό service και μοναδικές Γεύσεις..Σαλάτα με Σωμό φακή και κινοα,Χραποδι με φάβα,Λιγκουίνι με Κολοχτυπα..κρασί...Δεν ξέρω για εσάς,αλλά για εμένα η Κυριακή είναι μια πολύ σημαντική ημέρα..Εύχομαι λοιπόν οι Κυριακές μου να είναι..“ESPERO”

1  Ευχαριστούμε, AnastasiaMatz

Espero Fine Taste: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Espero Fine Taste: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!