“ Πρώτη φορά στη ζωή μου τέτοια συμπεριφορά...”
Κριτική για: Ταβέρνα ο Ψείρας

Ταβέρνα ο Ψείρας
Καλό για: Ειδικές περιστάσεις
Η κριτική γράφτηκε 10 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μεσημέρι Σαββάτου στου Ψείρα για φαγητό... παραγγέλνουμε θαλασσινά που αρχίζουν να έρχονται με σχετικά αργό Ρυθμό , όχι όμως κάτι το φοβερό.
Ο ιδιοκτήτης όπως μας φέρνει τα πιάτα, μας ενημερώνει πως σήμερα δεν θα πληρώσουμε... εμείς δεν καταλάβαμε τι ακριβώς εννοούσε.
Όταν στο τέλος ζητήσαμε λογαριασμό μας επαναλαμβάνει πως δεν οφείλουμε τίποτα...το σοκ είναι μεγάλο διότι φάγαμε κανονικά, απλά ήρθαν τα πιάτα με μια μικρή καθυστέρηση ... επιμένουμε και επιμένει...δεν παίρνει χρήματα με καμία κυβέρνηση...
μας επαναλαμβάνει πως ήταν απαράδεκτοι σήμερα..
Έχουμε γευματίσει σε εκατοντάδες εστιατόρια στην Ελλάδα και το εξωτερικό με πολύ χειρότερα πιάτα και τεράστια καθυστέρηση και κανένας δεν μας αντιμετωπίσε με τέτοια συμπεριφορά.
Η ζωή τελικά έχει μεγάλες εκπλήξεις ... επαγγελματική συμπεριφορά υψηλού επιπέδου.
Απλά ενθουσιασμένοι...

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Kostas K

Η κριτική γράφτηκε 18 Ιουνίου 2019

Πήγαμε Κυριακή του Πάσχα για φαγητό, όλα τα πιάτα ήρθαν γρήγορα και ήταν εξαιρετικά. Το μενού είναι απλό, δεν έχει αμέτρητες επιλογές αλλά δεν έχει καμία απολύτως σημασία, γιατί όλα είναι νόστιμα, οι μερίδες πολύ καλές και οι τιμές ακόμη καλύτερες. Όλοι ήταν χαμογελαστοί και ευγενέστατοι και νομίζω ότι την επόμενη φορά που θα επισκεφτούμε το Ναύπλιο θα είναι η πρώτη επιλογή για φαγητό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, nefnef_s
Η κριτική γράφτηκε 7 Απριλίου 2019

Περιορισμενο μενου. Οτι φαγαμε ομως ηταν καλομαγειρεμενο και μαμαδιστικο.
Πολυ καλη εξυπηρετηση.
Μας μαγειρεψε μακαρονια ενω δεν προσφερει στο μενου για την κορη μας που δεν τρωει και τιποτα αλλο!! Την εβαλε να διαλεξει και τι ειδος μακαρονια θελει!!
Τιμες καλες σε αντιστοιχια με την ποιοτητα

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, Diamando1985
Ο/η chryssa k, Manager του Ταβέρνα ο Ψείρας, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 15 Απριλίου 2019

Ευχαριστουμε για τα καλα σας λογια! Χαιρομαι που ευχαριστηθηκατε! Να ειστε και να περνατε καλα.

Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2019

Εξαιρετικό φαγητό σε ένα όμορφο περιβάλλον στη Πρόνοια Ναυπλίου Πολύ καλά ψητά, καλό κρασί και καλές τιμές. Σταθερή αξία!

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ Λ
Η κριτική γράφτηκε 4 Οκτωβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Σε μια ανερχόμενη γειτονιά, στον δρόμο για Παλαμίδι θα συναντήσετε την ταβέρνα του Ψείρα. Μπορεί εξωτερικά να μην σας "γεμίσει το μάτι" εσωτερικά όμως είναι πιο σύγχρονο χωρίς να χάνει τον παραδοσιακό του χαρακτήρα . Το μενού έχει μαγειρευτά και ψητά, όλα σε απίστευτα χαμηλές τιμές. Όσο για τις γεύσεις; εάν αγαπάτε το σπιτικό φαγητό θα το ευχαριστηθειτε γιατί εκτός από νόστιμα είναι και πολύ χορταστικά. Άλλωστε δεν είναι τυχαίο ότι το προτιμούν και πολλοί ντόπιοι!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Anastasia_L82

Ταβέρνα ο Ψείρας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Ταβέρνα ο Ψείρας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!