“Κριτική για ψαροσαββουρας”

Ψαροταβέρνα Σαβούρας
Η κριτική γράφτηκε 21 Μαΐου 2019

Εξαιρετικο μαγαζί πολύ πρόθυμοι να μας εξυπηρετήσουν ακόμη κ σε φουλ καταστασεις με κόσμο,ένεκα που έχουν κ το δίπλα κατάστημα δικό τους,Νόστιμα πιάτα ποιοτικά κ ποσοτικά,γρήγορο σέρβις καθαρό μαγαζί!!Ίσως λίγο φθηνότερα....

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, psgouros

Η κριτική γράφτηκε 27 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Σαβούρας όνομα και πράγμα! Έχουνε μπερδέψει το ούζο με το Chanel No.5!!!
Δύο μικρά καραφάκια «Πλωμάρι» 24€ (12€ το ενα) και κάπως έτσι συνειδητοποιείς οτι οι βενζίνες Αθήνα-Ναύπλιο σου έχουν στοιχίσει λιγότερο!!! Πολύ καλό το φαγητό σας, αλλά δε θα μας ξαναδείτε ποτέ...

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, stkyriazop
Η κριτική γράφτηκε 3 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλή ψαροταβέρνα,καλές τιμές για την ποιότητα και την ποσότητα φαγητού....έχοντας κακοκαιρία τις προηγούμενες ημέρες ζήτησαν στην παρέα μας σαρδέλες ψητές ο σερβιτόρος πολύ ειλικρινής μας είπε...Ίσως είναι καλύτερα να πάρετε κάτι άλλο έχω αλλά.....Δεν είναι φρέσκιες τον ευχαριστούμε πολύ δύσκολο να σου το πουν ολοι να πουλήσουν θέλουν. ....Πολυ ωραία σπιτική ψαρόσουπα όπως και τα καλαμαράκια πολύ μαλακά και νόστιμα όλα ήταν πολύ καλά...Καλή συνέχεια και σίγουρα θα σας ξαναβρούμε!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, 276stathisp
Η κριτική γράφτηκε 2 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Γευστικό μενού καθαρές γεύσεις θαλασσινές η ψαρόσουπα δεν με ενθουσίασε αλλά όλα τα άλλα ήταν υπέροχα με πολύ καλό κρασί και άριστη εξυπηρέτηση

Ημερομηνία επίσκεψης: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, 541dimitrak
Η κριτική γράφτηκε 31 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Χωρίς να πω πολλά, με το που καθίσαμε και είδαμε τις τιμές στον κατάλογο απλά είπαμε φεύγουμε! Αφήσαμε 1€ για το εμφιαλωμένο νερό που μας άνοιξε και φύγαμε για άλλο μαγαζί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2019
4  Ευχαριστούμε, Evripas

Ψαροταβέρνα Σαβούρας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Ψαροταβέρνα Σαβούρας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!