“Μέτριο προς τα Κάτω!!!”

Ψαροταβέρνα Σαβούρας
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2017

Επισκεφτήκαμε το συγκεκριμένο μαγαζί για να φάμε θαλασσινά. Χωρίς να έχουμε παραγγείλει ψάρι πρώτης διαλογής, πήραμε μια χωριάτικη, 3 ορεκτικά και αθερίνα με ένα μπουκάλι κρασί. Μας ήρθε λογαριασμός γύρω στα 100 ευρώ δηλαδή 50 ευρώ το άτομο. Σε ένα εστιατόριο – ταβέρνα το θεωρώ απλά υπερβολικό με βάση αυτό που προσφέρει είτε λέγεται ποιότητα του φαγητού, το οποίο ήταν μέτριο, είτε λέγεται σέρβις, 10 λεπτά να φέρουν σαμπανιέρα αφού είχε ζητηθεί για να μην ζεσταθεί το κρασί μας. Απλά δεν θα ξαναπήγαινα.

Ευχαριστούμε, Dimos V

Η κριτική γράφτηκε 1 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Λογικά είναι η καλύτερη ψαροταβέρνα της περιοχής. Η ποιότητα του φαγητού πολύ καλή, η εξυπηρέτηση επίσης σε καλά επίπεδα αλλά οι τιμές λίγο ποιο πάνω από αυτό που θα ήθελα.
Σίγουρα φεύγεις ευχαριστημένος από το φαγητό που έκανες.

Ευχαριστούμε, Antonis X
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Δεν μας ενόχλησε η ακρίβεια στις τιμές όσο το παράνομο κουβέρ. Εν μέσω κρίσης μας χρέωσε πέντε ευρώ επι πλέον στο λογαριασμό για πέντε φέτες ψωμί. Και όταν ζητήσαμε απόδειξη δεν ήταν βέβαια αναλυτική αλλά εμφανίζονταν μόνο το ποσόν. Το ίδιο έκαναν και σε μια παρέα δίπλα μας. Επίσης με το που κάθεσαι πριν να δεις κατάλογο έρχονται σε δευτερόλεπτα ψωμί νερό. Εμείς παραγγείλαμε σαλάτες και ποτα. Δεν έχει ποικιλία στις σαλάτες. Θα περιμέναμε πχ σαλάτα με θαλασσινά. Δεν συνίσταται για οικογένεια.

Ευχαριστούμε, Fnektarios K
Η κριτική γράφτηκε 7 Ιουλίου 2017

Είχα καιρό να το επισκευθώ,γνωρίζω το μαγαζί αρκετά χρόνια,σταθερή αξία λοιπόν ,πέρα από τα γνωστά καλά και ποιοτικά πιάτα ξεχωρίζει και για το πολύ καλό σέρβις.

Ευχαριστούμε, Zetta D
Η κριτική γράφτηκε 15 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ωραιο φρέσκο ψαρι , γαρίδες , μύδια κ λοιπά ... Αρχικά ήπιαμε τσιπουρο νε ωραίους μεζέδες γαύρο , χταπόδι , καλαμαράκια κ αργότερα φάγαμε τα φρεσκότατα ψαρια ... Το προσωπικό κατα πάνω μας να μας εξυπηρετήσει ....

Ευχαριστούμε, el greco g

Ψαροταβέρνα Σαβούρας: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Ψαροταβέρνα Σαβούρας: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!