“Αξίζει!!”
Κριτική για: Η Φωλιά

Η Φωλιά

Πολύ ωραίο φαγητό και σε ωραία τοποθεσία! Από τις ωραιότερες γαρίδες σαγανάκι που έχω φάει! Μπόνους: κέρασμα γλυκάκι

Ευχαριστούμε, helenan908

Η κριτική γράφτηκε πριν από 3 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Εξυπηρέτηση άψογη, φιλικό περιβάλλον! Φυσιολογικές τιμές... Τόσο η ποσότητα όσο και η ποιότητα ειναι 10/10, έφαγα το καλύτερο χταπόδι που έχω φάει!
Συστήνω ανεπιφύλακτα να το επισκεφτέιτε, όπως θα ξανακάνω και εγώ!

Ευχαριστούμε, vivibis
Η κριτική γράφτηκε πριν από 4 εβδομάδες μέσω κινητής συσκευής

Επίσκεψη για φαγητό, μετά την ανάγνωση των τόσο καλών κριτικών. Ο χώρος όμορφος, η εξυπηρέτηση από τις καλύτερες που έχω συναντήσει. Το φαγητό γευστικότατο και η ποσότητα πλούσια. Στο τέλος κέρασμα με παγωτό και κορμό. Οι τιμές στο μέσο όρο της περιοχής. Ευχαριστούμε πολύ για το κρασί. Θα το τιμήσουμε και θα ξανά έρθουμε.
Εν κατακλείδι σίγουρη επίσκεψη για φαγητό.

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2021
Ευχαριστούμε, Dimitris_Runner

Όμορφο περιβάλλον, καθαρό (μέσα/εξω), όμορφα γεύματα κ πολύ γευστικά, προσιτές τιμές, ευγενικοί, φιλόξενοι με πολύ καλή αίσθηση του χιούμορ. Τα πιάτα τους πανέμορφα κ σε γεύση αλλά κ σε εμφάνιση. Το συστήνω ανεπιφύλακτα!!!!!!
Κ την επόμενη φορά εκεί θα πάμε, είναι το μόνο σίγουρο.
Η επιλογή μας ήταν φέτα μελωμένη, ντακάκια με κοπανιστή κ γαριδομακαρονάδα.

Ευχαριστούμε, RiaDimi

Υπέροχο φαγητό!! Αλλά ακόμα πιο υπέροχοι άνθρωποι... κα Μαρία και κος Διονύσης RESPECT!!!!! Δεν υπάρχουν!!Πρέπει οπωσδήποτε να το/τους επισκεφθείτε!!

Ευχαριστούμε, Anna_manou_1

Η Φωλιά: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Η Φωλιά: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!