Κάντε κράτηση τώρα και πληρώστε όταν φτάσετε
Priceline
Agoda.com
FindHotel46 $
eDreams47 $
StayForLong
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Σαββατοκύριακο στο μαγευτικό Ναύπλιο! Ένα υπέροχο ξενοδοχείο, σε μοναδική τοποθεσία στους πρόποδες του Παλαμιδίου με θέα το Μπούρτζι και τον κόλπο του Ναυπλίου! Οι οικοδεσπότες ευγενικότατοι και οι τιμές οικονομικές και προσιτές!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, nikoschr
Η κριτική έγινε: 22 Φεβρουαρίου 2020

Το δωμάτιο ηταν ευρύχωρο και καθαρό!η οικοδέσποινα ευγενική και η τιμη του καταλύματος ειναι παρα πολυ καλη για τις παροχες που εχει.Ίσως το μονο αρνητικό είναι οτι το νερό αργεί κάνα 3λεπτο να ζεσταθεί.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Μαρία Γ
Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2019

Μια νυχτα στο Ναυπλιο και στο ξενοδοχείο Βασιλης μας έπεισαν οτι πρεπει να τους ξανα επισκεφτούμε... Το δωματιο ευρυχωρο και πολυ καθαρο, η θεα μοναδικη και η κυρια Ευαγγελία στη ρεσεψιόν αψογη, ευχαριστη και φιλόξενη. Παντα εξυπηρέτηση με χαμόγελο. Το προτεινουμε ανεπιφύλακτα!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2019
Ευχαριστούμε, Johnygreece
Η κριτική έγινε: 20 Απριλίου 2019

Ειχαμε κλεισει το δωματιο λιγες μερες πριν γιατι ηταν το τριημερο των αποκριων,ευτυχως γιατι στο Ναυπλιο γινοταν το χαμος.Μειναμε πολυ ευχαριστιμενοι,μεγαλο,καθαρο και ομορφο δωματιο σ μια πολυ ησυχη περιοχη.Οι ιδιοκτητες φιλοξενοι και μας βοηθησαν σε οτι χρειαστηκαμε.Το προτεινω σε ολους!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
1  Ευχαριστούμε, 311j
Η κριτική έγινε: 28 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Τον Απρίλη του 2018 αποφασίσαμε να πάμε οικογενειακώς στο Ναύπλιο . Ψάχνοντας στο ίντερνετ βρήκαμε το ξενοδοχείο αυτό . Πήραμε τηλέφωνο παρασυρόμενοι από τις κριτικές τις οποίες διαβάσαμε . Και δεν απογοητευτήκαμε καθόλου . Από τη στιγμή που πήραμε τηλέφωνο μέχρι και την ώρα που φύγαμε μείναμε όλοι ευχαριστημένοι . Νοικιάσαμαι δωμάτιο στον πρώτο όροφο . Η θέα εκπληκτική . Το δωμάτιο ευρύχωρο , καθαρό , αυτό ακριβώς που χρειαζόμασταν . Η μικρή του κουζινίτσα μας βόλεψε . Το προσωπικό άψογο . Η δε κυρία Ευαγγελία καταπληκτική , πρόθυμη να μας εξυπηρετήσει και να μας προτείνει εστιατόρια , μπαρ , χώρους επισκεψιμότητας γύρω από το Ναύπλιο . Φεύγοντας της ανακοινώσαμε πως θα ξαναπάμε γρήγορα .

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2018
1  Ευχαριστούμε, mpeilys_05