TripAdvisor

“ΜΟΥΣΙΚΟ ΕΣΤΙΑΤΟΡΙΟ”
Κριτική για: Βυζάντιο

Βυζάντιο
Η κριτική γράφτηκε 16 Ιουλίου 2019

Καλό φαγητό, φιλικό service, ωραία τοποθεσία μέσα στα σοκάκια της παλιάς πόλης, κέρασμα στο τέλος. Υπέροχη ζωντανή μουσική και όλοι γίνονται μια παρέα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
1  Ευχαριστούμε, Marialina P

Η κριτική γράφτηκε 6 Ιουλίου 2019

Εξαιρετικό φαγητό,λίγο τσιμπημενες οι τιμές αλλά οι γεύσεις η ποιότητα φαγητού το δροσερό περιβάλλον,το άψογο σέρβις δίνουν μια εκπληκτική απόλαυση!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, KaitiK28
Η κριτική γράφτηκε 4 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Ένα ταβερνάκι σε στενό της παλιάς πόλης κάτω από υπέροχα λουλούδια και με προσωπικό έτοιμο να σε εξυπηρετήσει.Καλομαγειρευμενα φαγητά,ψητά και θαλασσινά με τιμές λογικές.Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2019
Ευχαριστούμε, petros35
Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουνίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Την προηγούμενο σαββατοκύριακο κατεβηκαμε στο Ναύπλιο από τη θεσσαλονικη. Την Κυριακή επισκεπτηκαμε για φαγητό την ταβέρνα Βυζάντιο μιας και είχαμε ξανά φάει εκεί το φθινόπωρο και ειχαμε μείνει ιδιαίτερα ευχαριστημένοι. Οι βουκαμβίλιες είχαν ανθίσει και εκαμαν το τοπιο ιδιαίτερα ειδύλλιακο. Για καλή μας τύχη στο σέρβις ήταν το ίδιο παιδί με την προηγούμενη φορά ο Νίκος. Πάντα με το χαμόγελο την ευγένεια και πρόθυμος να μας καλύψει κάθε μας επιθυμία. Τα φαγητά ήταν ωραία καλομαγειρεμενα. Ο λόγος που βαζω τέσσερα και όχι πέντε αστέρια είναι οι γεμιστές πιπεριές Φλωρίνης.οι πιπεριές ήταν πολύ μικρές και δεν ήταν καν γεμιστες, αλλά απλά είχαν ρίξει τη φέτα από πανω,κάπως πρόχειρα

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, Ζωή Θ
Η κριτική γράφτηκε 31 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Μια από τις αγαπημένες μας εκδρομές είναι αυτή που έχει προορισμό το ναυπλιο και φυσικά όταν έρχεται η ώρα για το μεσημέριανο μας φαγητό η επιλογή ήταν μια,το μικρό ταβερνάκι με θέα ανθισμένες πανέμορφες βοκαμβίλιες.το περιβάλλον γνώριμο και ευχαριστώ,ο σερβιτόρος που μας καλοσωρίσε ήταν ο ίδιος που μας εξυπηρέτησε και στην προηγούμενη επίσκεψη μας προτείνοντας μας τα μαγειρευτά φαγητά.ολα ήταν υπέροχα τα φαγητά πεντανόστιμα και φτιαγμένα με αγάπη μας, ταξίδεψαν πάλι και η εξυπηρέτηση έπιασε κόκκινο όταν ο σερβιτόρος μας κέρασε μαστίχα με φρεσκοκομμένο πιπέρι και φρέσκο λεμόνι.οταν ο δρόμος μας ξαναφέρει στο ναυπλιο η επιλογή είναι μόνο μια.ΒΥΖΑΝΤΙΟ!!!!!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, aggelosa746

Βυζάντιο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Βυζάντιο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!