“ΤΕΛΕΙΑΑΑ!!!!!!”
Κριτική για: Το Τελωνείο

Το Τελωνείο
Κλείστε τραπέζι
Περιγραφή: Με αγαπη και μερακι διμηουργησαμε ενα ζεστο και φιλοξενο χωρο με σπιτικες γευσεις απο παραδοσιακα τοπικα προιοντα. Με Θεα το Μπουρτζι και την θαλλασα και ζωντανη μουσικη καθε Παρασκευη και Κυριακη. Ανυπομονουμε να σας εξυπηρετησουμε και να γευτειτε τους μεζεδες μας.

Πεντακάθαρο μαγαζί ! Τηρούνται όλα τα μέτρα ! οτι πήραμε ήταν πεντανόστιμο ! Θα έρθουμε ξανά σίγουρα !!

Ευχαριστούμε, Manos X

Εξαιρετική ποιότητα, πεντανόστιμα πιάτα, τιμές που σπάνια συναντάς κι όλα αυτά σε μια χαλαρή ατμόσφαιρα. Είναι η 5η φορά που το επισκέπτομαι και έχω μείνει σε όλες πολύ ευχαριστημένος.
Συγχαρητήρια και για την σωστή τήρηση των μέτρων που μας έκαναν να αισθανόμαστε πολύ ασφαλείς.

Ευχαριστούμε, mixysxoavgxoavtbpim

Ένα από τα καλύτερα εστιατόρια στο Ναύπλιο.
Από άποψη τοποθεσίας θα βιώσετε και σεις, είτε μεσημεράκι είτε βράδυ μια απείρου ομορφιάς εμπειρία καθώς η θέα είναι μαγευτική. Το φαγητό θα το χαρακτήριζα ασυναγώνιστο σε σχέση με τα υπόλοιπα μαγαζιά του Ναυπλίου που επισκεφτήκαμε ( δεν ήταν και λιγα) μιας και εύκολα κάνεις καταλαβαίνει την ποιότητα και φρεσκάδα των προϊόντων που χρησιμοποιει το μαγαζί.Ίσως οι χαμηλότερες τιμές που θα βρείτε στην συγκεκριμένη τοποθεσία Αλλά και στην ευρύτερη περιοχή του Ναυπλίου. Οσον αφορά τον covid, η διαχείριση του καταστήματος είναι άψογη με τακτικές απολυμανσεις, και το προσωπικό πολύ προσεκτικό πέρα από εξυπηρετικότατο.Ευχαριστούμε πολύ τον Άρη, τον εξαίσιο τύπο που έχει το μαγαζί για το μικρό Αλλά διόλου αμελητέο bonus που έδωσε στις διακοπές μας στο Ναύπλιο. Θα επισκεφτούμε ξανά το Τελωνείο σίγουρα!!!

Ευχαριστούμε, C9632FVgiannisk
Η κριτική γράφτηκε 7 Μαΐου 2021

Φοβερή εξυπηρέτηση. Ότι δοκιμάσαμε ήταν πολύ καλό βρηκαμε το καινούργιο μας στέκι για τις εκδρομές μας στο Ναύπλιο

Ευχαριστούμε, Giannis_Bar
Η κριτική γράφτηκε 22 Οκτωβρίου 2020

Το Τελωνείο είναι το Στέκι μας. Εξαιρετικό φαγητό, φοβερή εξυπηρέτηση, στην καλύτερη θέση του Ναυπλίου και σε πολύ καλές τιμές. Εκτός αυτού ο Άρης κι η Ισαβέλλα είναι εκλεκτή παρέα πάντα καλοσυνάτοι και χαρούμενοι. Αξίζει σίγουρα να το επισκεφτείτε...

1  Ευχαριστούμε, 201kostisd

Το Τελωνείο: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Το Τελωνείο: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!