Η κριτική γράφτηκε 2 Ιουνίου 2017

υπέροχο κατάλυμα σε καταπληκτική τοποθεσία
πολύ κοντα στο Ναυπλιο με το αυτοκίνητο αλλά ταυτόχρονα σε ένα ήσυχο λογάκι με θεα.ολοι οι χωροι πολύ περιποιημένοι.
Δωμάτια ευρύχωρα εξοπλισμένα με οτιδήποτε μπορεί να χρειαστείς.
ωραίο πρωινό .φιλικό ευγενικο τοσο το προσωπικο οσο και η διεύθυνση .
ένιωσα αμέσως σαν στο σπίτι μου.
ευχαριστώ πολύ για το όμορφο σκ και για τη σπιτική μαρμελάδα δώρο!!!συγχαρητήρια σας αξίζουν.θα τα ξαναπούμε!!!

• Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι σόλο
Ευχαριστούμε, jennykann
Ο/η Evagelos K, Owner του Hotel Perivoli, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 8 Ιουνίου 2017

Ευχαριστούμε πολύ για την υπέροχη κριτική σας. Τα λόγια σας μόνο ικανοποίηση μπορούν να μας προσφέρουν και είναι το μεγαλύτερο βραβείο για μας. Προσπαθούμε για το καλύτερο και για την μέγιστη ποιότητα στις υπηρεσίες μας και στο φαγητό που προσφέρουμε. Θα χαρούμε πολύ να σας ξαναδούμε και να σας προσφέρουμε μια ακόμα πιο όμορφη εμπειρία.

Η κριτική γράφτηκε 8 Μαΐου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το βρηκα κατα τυχη. Το αγαπησα το χαρηκα και ειπα αυτη ειναι η χωρα μου. Ντιζαιν συγχρονο και κλασσικο μαζι. Η θεα μαγευει και χαλαρωνει το βραδυ. Μεγαλο δωματιο. Κρεβατι ανετο μαλακο και λατρεψα το μπανιο. Σκεφτειτε για συνεργασια για καλλυντικα καλυτερα και τοπικο κρασι στην υποδοχη.

Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, ioannaypo
Ο/η Evagelos K, Owner του Hotel Perivoli, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 10 Μαΐου 2017

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για την ειλικρινή κριτική σας. Νιώθουμε υπέροχα που καταφέραμε να σας προσφέρουμε μια όμορφη εμπειρία στο ξενοδοχείο μας και θα χαρούμε πολύ να μπορέσουμε να σας φιλοξενήσουμε ξανά στο μέλλον. Θα σας είμαστε υπόχρεοι εάν θα μπορούσατε να μας προτείνετε κάτι και να γίνεται πιο συγκεκριμένοι για τα καλλυντικά σε μια απευθείας επικοινωνία προκειμένου να το εξετάσουμε, καθώς ο σκοπός μας είναι να βελτιωνόμαστε.

Η κριτική γράφτηκε 22 Απριλίου 2017

Στη μέση του πουθενά, εκεί που νομίζεις πως κοιτώντας ψηλά θα δεις μόνον λόφους, ξεχωρίζεις ένα κτίσμα, πραγματικό ¨περιβόλι¨. Μπαίνοντας μέσα νομίζεις ότι έκανες λάθος και προσπαθείς να συνειδητοποιήσεις που βρίσκεσαι... Η γραμματεία αναλαμβάνει να σε προσγειώσει στην πραγματικότητα ευγενέστατα και αναλαμβάνει - ημέρα του Πάσχα ... - να ξεσηκώσει το προσωπικό για να σε ξεναγήσουν στους χώρους (!)
Υπέροχο κτίσμα, πεντακάθαροι χώροι, ελληνική φύση και ελληνικά μενού στα τραπέζια...
Τέτοιες προσπάθειες αξίζουν συμπαράσταση από την πολιτεία που εκπροσωπείται όχι μόνον από απρόσωπα τμήματα Υπουργείων, αλλά και από τον πρόεδρο του μικρού χωριού που πρέπει να συνειδητοποιήσει και αυτός τον ρόλο του.
Θα τους επισκεφθούμε με την πρώτη ευκαιρία.

• Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Achilles38
Ο/η Evagelos K, Owner του Hotel Perivoli, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 23 Απριλίου 2017

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια. Ευχόμαστε κάποια στιγμή να έχουμε την ευκαιρία να σας φιλοξενήσουμε στο ξενοδοχείο μας και η πρώτη εντύπωση να μετατραπεί σε μια υπέροχη εμπειρία.

Η κριτική γράφτηκε 20 Απριλίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Βλέποντας το από μακριά μέσα στο χωριό που βρισκόμασταν, περάσαμε απλά να το δούμε, γιατί ξεχώριζε. Τελικά καλά κάναμε!

Πολύ ζεστή υποδοχή από την γραμματεία που μας ενημέρωσε για τα πάντα προσφέροντας μας σπιτική λεμονάδα.

Το υπόλοιπο προσωπικό μας έκανε ένα τουρ σε όλους τους χώρους: στο εστιατόριο - όπου γνωρίσαμε τον σεφ - στην πισίνα, σε ένα δωμάτιο κλπ.

Πολύ ζεστή φιλοξενία από όλο το προσωπικό που ήταν μέσ' στο χαμόγελο, πολύ όμορφος χώρος και από ότι φαίνεται και πολύ ωραία ελληνική κουζίνα. Την επόμενη φορά θα φροντίσουμε να μείνουμε εκεί!

Διαμονή: Απρίλιος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Alex P
Ο/η Evagelos K, Owner του Hotel Perivoli, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 21 Απριλίου 2017

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε θερμά για τα καλά σας λόγια και ελπίζουμε στο μέλλον να έχουμε την ευκαιρία να σας αποδείξουμε και στην πράξη ότι η πρώτη εντύπωση που είχατε δεν είναι μόνο μια πρώτη εντύπωση, χαρίζοντας σας μερικές μέρες ξεκούρασης και ξεγνοιασιάς.

Η κριτική γράφτηκε 28 Δεκεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Έξω από το Ναύπλιο σε πολύ ωραία τοποθεσια. Ωραίος χώρος που σε κρατάει κ δεν θέλεις να πας κάπου. Έχει εστιατόριο κ καφέ. Πισίνα. Κ πολύ πράσινο. Ευγενικό προσωπικό. Ότι έπρεπε για ένα ξεκούραστο ΣΚ.

Διαμονή: Ιούνιος 2016, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, Panopoulou E
Ο/η Evagelos K, Owner του Hotel Perivoli, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 11 Ιανουαρίου 2017

Ευχαριστούμε για τα πολύ ωραία σχόλια σας, τόσο για το ξενοδοχείο όσο και για το προσωπικό μας. Είναι ιδιαίτερη χαρά για μας κάθε φορά που οι επισκέπτες περνούν ωραίες στιγμές. Ελπίζουμε να έχουμε την χαρά να σας φιλοξενήσουμε ξανά ώστε να περάσετε το ίδιο όμορφα , αν όχι καλύτερα!

Αλέξανδρος Καστρινός