“Nafplio”

Το Κουζινάκι Της Μαμάς
Περιγραφή: Ελληνική πατροπαράδοτη κουζίνα με πινελιές Ευρωπαικές, η επιχείρηση μας παρέχει και την δυνατότητα διανομής κατ'οικον.
Η κριτική γράφτηκε 22 Αυγούστου 2019

Η πιο τελεια κουζινα στη Καρδια του Ναυπλιου....Και τις 10 μερες τρωγαμε φαγητο απο τα μαγικα χερακια της κ.Στελλας!!!!!Περασαμε υπεροχα....θα ξαναερθουμε συντομα....οσο για τη δροσερη φρουτοσαλατα δεν εχω λογια!!!!!!!

Ευχαριστούμε, Vaso1977

Η κριτική γράφτηκε 21 Αυγούστου 2019

Κατσαμε για βραδυνο.Οτι πηραμε νοστιμο με εξαιρεση ενα λεμονατο κοτοπουλο που ηταν ανοστο. Εντοπισαμε αυτο που αναφερεται σε αλλες κριτικες, οτι η συμπαθης κυρια μαγειρευει και σερβιρει (ενα απο τα 3 τραπεζια του εξωτερικου χωρου εμεινε αμαζευτο για οσο μειναμε). Οι τιμες οσο πρεπει χωρις να ειναι φτηνο. Χωρις να ειναι αρνητικη εμπειρια δεν θεωρω οτι ειναι κατι τοσο εξαιρετικο οπως υποθετει κανεις απο την βαθμολογια.Τελος ειχε πωλητηριο στη βιτρινα.....

2  Ευχαριστούμε, Flyer726104
Η κριτική γράφτηκε 19 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καλό φαι Αλλά ακριβό βέβαια,διακόσμηση μέτρια έως φτωχή και προσωπικά Εγώ το βρήκα σχετικά δύσκολα..

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
2  Ευχαριστούμε, _Y2139ZQ
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2019

Ωραία ποικιλία απο φαγητά
Ωραίος άνθρωπος ευχάριστος η Στέλλα
Ωραίο το φαγητό μαμαδίστικο
Οι μερίδες τίμιες
Αλλα οι τιμές ακριβές !!!!
Χρειάζεται δεύτερος άνθρωπος στο μαγαζί υπάρχουν τραπέζια αμάζευτα γιατι δεν προλαβαίνει μονη της .

1  Ευχαριστούμε, Nektargero
Η κριτική γράφτηκε 18 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Όλα τα πιάτα ήταν νόστιμα , δεν αντιλέγω όμως θα έπρεπε να είναι πιο οικονομικά τουλάχιστον 1 με 2 ευρώ κάτω η μερίδα. Ουσιαστικά είναι μαγειρίο που μπορείς να κάτσεις και να φας εκτός από το να τα πάρεις σπίτι. Η κυρία Στέλλα εξυπηρετική αλλά όταν πήγαμε ήταν μόνη της μέσα έξω, αυτό δεν μου άρεσε γιατί δεν προλάβαινε. Νομίζω θα το αφήσω σαν τριτη μου επιλογή την επόμενη φορά, θα προτιμήσω μια καθαρά ταβέρνα-εστιατόριο με τα ίδια λεφτά στην ίδια γειτονιά και με πιο ιδιαίτερες γεύσεις.

Ευχαριστούμε, doudouvfr

Το Κουζινάκι Της Μαμάς: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Το Κουζινάκι Της Μαμάς: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!