Priceline
eDreams63 $
FindHotel62 $
StayForLong
Η κριτική έγινε: 17 Οκτωβρίου 2021

Ένα νορμάλ δωμάτιο για να μείνεις μερικά βράδια!! Καθαρό, ήσυχο περιβάλλον, στο κέντρο του Ναυπλίου. Όλες οι αποστάσεις ήτανε με τα πόδια το πολύ 5 με δέκα λεπτά!! Η τιμή φυσιολογική σε σχέση με τ δωμάτιο!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Q9032ZF_
Η κριτική έγινε: 9 Οκτωβρίου 2021

Το δωμάτιο ήταν βρώμικο οπότε δε θα είναι στις επιλογές μας πλέον. Δεν υπάρχει ηχομόνωση οπότε στο μπάνιο ακούγαμε το διπλανό ζευγάρι καθώς επικοινωνούσε ο εξαερισμός και στο δωμάτιο ακούγονταν τα πάντα από το διπλανό δωμάτιο...

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, κωνσταντίνα μ
Η κριτική έγινε: 30 Μαΐου 2021

Δεν υπάρχει πάρκινγκ... Σου λένε να παρκάρεις στον δρόμο απ έξω αν υπάρχει θέση.
Έλειπε μια λάμπα από το δωμάτιο μας.
Κακή καθαριότητα, λερωμένα σεντόνια.
Δεν υπάρχει στήριγμα για το τηλέφωνο της μπανιέρας.
Δεν υπάρχει ψυγείο - mini bar στο δωμάτιο.

Η κυρία στην υποδοχή δεν χαμογελασε ούτε μια φορά, δεν μας είπε ούτε μια φορά καλώς ήρθατε. Το ίδιο και όταν φεύγαμε δεν ρώτησε καν πως ήταν η διαμονή μας.

Οι κοπέλες και ο κύριος που εργάζονται εκεί πολύ ευγενικοί το ίδιο και η καμαριέρα που χαιρετησαμε στο check out.
Το πρωινό ωραίο και με πολλές επιλογές.
Καλή τοποθεσία κοντά στην κεντρική πλατεία.

Ευτυχώς μείναμε για ένα μόνο βράδυ, 29 Μαΐου δωμάτιο 311.

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, AlexanderNid
Η κριτική έγινε: 27 Μαΐου 2021

Εξαιρετική τοποθεσία ακριβώς στο κέντρο έχεις τα πάντα δίπλα σου !! Το προσωπικό πολύ ευγενικό. Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό με ωραία διακόσμηση και όλες τις απαραίτητες παροχές. Το πρωινό ήταν πολύ γευστικό και κάλυπτε όλα τα γούστα και τις προτιμήσεις. Το προτείνω ανεπιφύλακτα! Εξαιρετικό ξενοδοχείο σχέση με την χαμηλή τιμή!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, M5941AWmariak
Η κριτική έγινε: 25 Ιουλίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Περιποιημένο δωμάτιο και καθαρό μπάνιο! Το πρωινό αρκετά καλό και στο φέρνουν στο δωμάτιο την ώρα που θα ζητήσεις!
Στα αρνητικά θα έβαζα την θέα, καθώς βλέπαμε το πάρκινγκ του super market, και το οτι δεν υπήρχε κάτι να απλώνουμε έξω στο μπαλκονακι τα μαγιό και τις πετσέτες!
Κατα τ αλλά μείναμε ικανοποιημένοι!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2020
Ευχαριστούμε, 877athinab