“Πολύ καλό εστιατόριο”
Κριτική για: Itria

Itria
Η κριτική γράφτηκε 5 Μαΐου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε το εστιατόριο δύο οικογένειες με μικρά παιδιά. Πολύ καλή και άμεση εξυπηρέτηση από την στιγμή της κράτησης μέχρι και το τέλος. Το φαγητό πολύ νόστιμο αν και ήρθε με καθυστέρηση λόγω της πληρότητας του εστιατορίου τη συγκεκριμένη μέρα. Εξαιρετική τοποθεσία, ακριβώς στο κέντρο του Ναυπλίου.

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάιος 2019
Ευχαριστούμε, Gregory Z

Η κριτική γράφτηκε 14 Απριλίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε να φάμε με τον σύντροφό μου πέρα του ότι έκανε να έρθει το φαγητό 50 λεπτά, όταν πήγαμε σπίτι κ εγώ κ το αγόρι μου είχαμε φοβερούς πόνους στην κοιλιά με αποτέλεσμα να περάσουμε όλο το βράδυ στην τουαλέτα.. πραγματικά τι δίνουν στους πελάτες? Ντροπή τους!

Ημερομηνία επίσκεψης: Απρίλιος 2019
Ευχαριστούμε, Eoppp E
Η κριτική γράφτηκε 29 Μαρτίου 2019

Έχω επισκευτεί το μαγαζί παλιότερα ως Popeye και ξανά τώρα ως Itria. Και τότε και τώρα έμεινα απολύτως ικανοποιημένη και από το φαγητό και από την εξυπηρέτηση! Επειδή ήμασταν αρκετά άτομα, πήραμε κάποια φαγητά για την μέση και ατομικά ζυμαρικά. Ξεχώρησα την σαλάτα ceasar η οποία ήταν εξαιρετική και από άποψη ποσότητας αλλά και γεύσης. Επίσης πήραμε μια πίτσα με ανανά για τη μέση η οποία ήταν πολύ γευστική αλλά με την κλασσική λεπτή ζύμη η οποία δεν σε φουσκώνει και μπορείς άνετα μετά να φας και τα ζυμαρικά σου!! Και από ζυμαρικά εγώ δοκίμασα τα νιόκι με σάλτσα σκόρδου και παρμεζάνας, σούπερ γευστικά!! Οι τιμές θεωρώ πως είναι φυσιολογικές για τις μερίδες και την τοποθεσία του μαγαζιού. Σίγουρα θα το επισκευτούμε ξανά!

Ευχαριστούμε, Christine2525
Η κριτική γράφτηκε 23 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

τέλειο φαγητό κοντά στις ιταλικές γευσεις παρα πολυ φλικο προσωπικό.. οποιος παει ναυπλιο να το επισκεφτεί σίγουρα...

1  Ευχαριστούμε, sakaros1777
Η κριτική γράφτηκε 16 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Καλό φαγητό για τα δεδομένα του Ναυπλίου, η σχέση τιμής ποιότητας νομίζω ότι πλησιάζει την καλή από την μετριότητα. Σαλάτα πατάτες 2 μπύρες και μια πίτσα 28€, μέτριες οι τιμές τους 2-3€ πάνω από το κανονικό. Οι ποσότητες ήταν καλές για όλα εκτός από την πίτσα, η ζύμη αν και η παραδοσιακή λεπτή ιταλική ζύμη δεν νομίζω ότι το κόστος της θα έπρεπε να αγγίζει τα 9 €. βεβαίως μιλάμε για ένα τουριστικό μέρος με πολύ υψηλό κόστος λειτουργίας καταστημάτων και ίσως αυτό τα εξομαλύνει όλα. Το συστήνω αλλά με ρέγουλα.

Ευχαριστούμε, nik p

Itria: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Δρέπανο, Ναύπλιο

Ναύπλιο, Περιοχή Αργολίδας

Itria: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!