Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Expedia.com79 $
FindHotel78 $
Hotels.com79 $
eDreams75 $
Priceline79 $
Travelocity79 $
Η κριτική έγινε: 3 Οκτωβρίου 2020

Εξαιρετική η εμπειρία μας στην Πανσιόν Δάφνη! Το προσωπικό πολύ φιλικό και εξυπηρετικό. Είχαν την καλοσύνη να μας προσφέρουν σουίτα αντί για το δίκλινο δωμάτιο που είχαμε κλείσει εφόσον υπήρχε διαθεσιμότητα κι έτσι καταλήξαμε να απολαυμβάνουμε το πιο όμορφο μπαλκόνι στην πόλη! Το δωμάτιο ήταν πολύ καθαρό και η τοποθεσία του φανταστική! Σίγουρα θα επιστρέψουμε!

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
Ευχαριστούμε, toniasthoughts
Η κριτική έγινε: 15 Σεπτεμβρίου 2020

Στην καρδιά της παλιάς πόλης, νεοκλασικό σε πολύ λογική τιμή. Πεντακάθαρα δωμάτια και χώροι με υπέροχη διακόσμηση. Ανετα κρεβάτια. Ομορφοι άνθρωποι, ευγενέστατοι και εξυπηρετικότατοι. Αρνητικό θα βρώ το ότι το σαμπουάν που σου παρέχουν δεν αφρίζει πολύ!!!!!!!! (Για να βρω κάτι) Μην το χάσετε, θα χάσετε!

Συμβουλή για το δωμάτιο: Η περιοχή είναι πάρα πολύ ήσυχη. Δεν θα προβληματιστείτε.
Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2020
Ευχαριστούμε, ILIAS C
Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε πολύ την πανσιόν δάφνη! Είναι φανταστικα πανέμορφο δωμάτιο και πεντακάθαρο! Και πολύ οικονομικό! Ειλικρινά ότι καλύτερο μπορείτε να βρείτε στο Ναύπλιο! Ευχαριστούμε κ.Γιαννη για όλα!!!!! !

Ευχαριστούμε, _F1004HN
Ο/η GEORGIA BASILIOU, Ιδιοκτήτης του Πανσιόν Δάφνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 1 Σεπτεμβρίου 2020

Είναι μεγάλη μας χαρά που μείνατε ικανοποιημένοι από τη διαμονή σας στο κατάλυμα μας! Σας ευχαριστούμε πολύ και θα είναι χαρά μας να σας ξαναδούμε!!

Η κριτική έγινε: 17 Αυγούστου 2020

3 φίλες για διήμερο στο Ναύπλιο. Δίπλα σε όλα τα μαγαζιά . Καθαρά όλα . Πολύ άνετο κρεβάτι . Καλή εξυπηρέτηση και γεμάτο πρωινό. Ευχάριστη ατμόσφαιρα . Σε επόμενο ταξίδι για Ναύπλιο εδώ θα κλείσουμε ξανά

Ευχαριστούμε, mourioan
Ο/η GEORGIA BASILIOU, Ιδιοκτήτης του Πανσιόν Δάφνη, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 17 Αυγούστου 2020

Ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!!!
Θα είναι χαρά μας να ξαναδούμε!

Η κριτική έγινε: 9 Φεβρουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Υπεροχο ξενοδοχείο καινούργιο πεντακάθαρο... Πολύ ωραίο πρωινό με ολόφρεσκα υλικά... το δωμάτιο ήταν απ τα καλύτερα που έχουμε δει... επώνυμα ηδη και πολυ καλη δουλειά απλα υπέροχο και σε πάρα πολύ καλή τιμή για όλα αυτά... το σίγουρο είναι πως θα ξαναρθουμε εδω ενοειται!!!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, Anastashsmx5miata

Σας ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σας λόγια!!!!