Η κριτική γράφτηκε 15 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Η Ελληνική γλώσσα ειναι η πλουσιότερη στον κόσμο. Δυστυχώς ομως δεν υπάρχουν λόγια για να περιγράψουν το ξενοδοχείο.
Απο που να αρχίσω ;
Εκλπηκτικοι ιδιοκτήτες με γούστο και μεράκι.
Ένα ξενοδοχείο σκέτη απόλαυση να μείνεις. Κυριολεκτικά δεν ήθελα να φύγω. Μαγικά δωματια , το καθένα με διαφορετική διαρρύθμιση. Πρωινό υπερπλήρες έξω απο το δωμάτιο σου. Πισίνα με φοβερή θέα.
Κρίμα που το TripAdvisor δίνει μέχρι 5 αστεράκια. Θα έβαζα σιγουρα 100.
Ανυπομονώ ποτε θα ξαναπάω
ΛΧ

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, leon x
Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Απλά υπέροχο, πανέμορφο και με καταπληκτικούς και φιλόξενους ιδιοκτήτες!!! Επισης πολυ ωραίο πρωινό και με ολα τα κομφόρ το δωμάτιο!!!! Πεντακάθαρα, με απόλυτη ησυχία και με καταπράσινο κήπο και ωραια πισίνα. Θα ξανά παω οπωσδήποτε!!!

Διαμονή: Μάιος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ Σ
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2017

Ένα πραγματικό ησυχαστήριο, η εξοχική κατοικία που όλοι ονειρευτήκαμε. Ξενώνας σχεδιασμένος μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια και σεβασμό στο περιβάλλον, αλλά πάνω απ΄όλα αξέχαστη φιλοξενία και διάθεση τόσο του ιδιοκτήτη και εμπνευστή του Κωνσταντίνου όσο και του προσωπικού να ικανοποιήσουν διακριτικά κάθε μας ανάγκη. Πραγματικά ολοκληρωμένη εμπειρία ποιοτικών διακοπών που θα την πρότεινα ανεπιφύλακτα. Value for money στην ιδανική του έκφραση.

Συμβουλή: oporonas master country living is beyond any doubt the best room of the hotel
  • Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, ΠΕΡΙΚΛΗΣ Τ
Η κριτική γράφτηκε 25 Αυγούστου 2017

Λίγα μόνο λεπτά απο το Ναυπλιο το "Opora Country Living" αποτελεσε για εμας τη πιο ρομαντική και γαλήνια αποδραση. Οι ευγενεστατοι οικοδεσπότες μας εκαναν να αισθανθουμε απο το πρωτο κιολας λεπτο σαν να ειμαστε στο σπιτι μας! Ανθρωποι απλοί, άμεσοι, χαμογελαστοί και βοηθητικοι συνέβαλαν στο να γινει αυτη η συντομη, καθως διήρκησε μονο 3 ημερες, διαμονη μας μια απ τις πιο αξεχαστες της ζωής μας!!
Πεντακαθαρα δωμάτια, λητή αλλα τοσο μοναδικη διακοσμηση, διακριτικά κεράσματα που περιμεναν στο πετρινο δωμάτιο μας κατα την αφιξη μας και μια απιστευτη ηρεμία που θυμιζε επίγειο παραδεισο!!
Πολλά συγχαρητηρια όχι μονο για τις κομψοτατες κατοικιες του Opora αλλα κυριως για την μοναδική φιλοξενια και την απιστευτη ευγενια ολου του προσωπικού. Ααα, και φυσικά δεν θα μπορουσα να μην σχολιασω το τρομερο πρωινο που μας προσφερθηκε με την πρωτοφανή δυνατότητα να μας σερβιρεται οπουδηποτε εμεις επιθυμούσαμε.
Ενας προορισμός που επιβαλλεται όλοι να επισκεφτειτε!!!!!
Κώστα σε ευχαριστούμε για όλα.
Πετρος & Μαρία

• Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Maria E
Η κριτική γράφτηκε 17 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ενθουσιαστήκαμε από την πρώτη στιγμή φτάνοντας στο κατάλυμα,το οποίο είναι χτισμένο σε ένα πανέμορφο κτήμα.Όλοι οι χώροι από τα δωμάτια,τους εξωτερικούς χώρους και την πισίνα είναι εκπληκτικής αισθητικής και κάθε αντικείμενο σε κάνει να θες να ανακαλύψεις περισσότερα..
Εκεί θα νιώσετε τι πάει να πει ηρεμία αλλά και πραγματική φιλοξενία,με παροχές ανώτερης ποιότητας!
Σίγουρα θα ξαναγυρίσουμε!Για εμάς είναι πια προορισμός,όχι απλώς ένα κατάλυμα!

Διαμονή: Αύγουστος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Elena I