Travelocity
Orbitz.com
Priceline
FindHotel
Η κριτική έγινε: 6 Ιουλίου 2021

Εξαιρετική επιλογή διαμονής!Ευγενικοί άνθρωποι,άψογο προσωπικό, πεντακάθαροι χώροι με άψογη αισθητική, ιδανικό για οικογένεια. Ωραίο πρωινό στο δωμάτιο σε πολύ καλή τοποθεσία με ωραίο περιβάλλον. Σιγουρά θα το ξανά προτίμησουμε!
Υ. Γ. Υπήρχε '' κέρασμα'' καλωσορισμισματος κατά την άφιξη μας στο χώρο τους.. Το βρήκαμε πολύ ευγενικό!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, ntinakit2021
Ο/η NIKOLETA GOUMENAKI, Ιδιοκτήτης του Abeloessa Methonian Hospitality, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 7 Ιουλίου 2021

Αγαπητή Ντίνα,

Είμαστε ενθουσιασμένοι που διαβάζουμε τα θερμά σχόλιά σας και χαιρόμαστε που η εμπειρία σας στο κατάλυμά μας ξεπέρασε τις προσδοκίες σας.

Η κριτική έγινε: 3 Ιουλίου 2021

Αποφασίσαμε για την τριήμερη εξόρμηση μας να επιλέξουμε αυτό το κατάλυμα και η επιλογή μας μας δικαίωσε. Πετρόκτιστα σπιτάκια πλήρως εξοπλισμένα και ευρύχωρα. Υπέροχη πισίνα με μπαράκι, πεντακαθαρη και προσεγμένη. Το προσωπικό ευγενέστατο και πάντα χαμογελαστό. Το πρωινό εξαιρετικό με παραδοσιακές γεύσεις. Η θέα απο το δωμάτιο εξαιρετική. Το προτεινω ανεπιφυλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2021
Ευχαριστούμε, Maria C
Ο/η NIKOLETA GOUMENAKI, Ιδιοκτήτης του Abeloessa Methonian Hospitality, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 3 Ιουλίου 2021

Αγαπητή Μαρία,

Η κριτική έγινε: 24 Ιουνίου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Επισκεφθήκαμε το Αbeloessa για ολιγοήμερες διακοπές λόγω του τριημέρου του Αγίου Πνεύματος, όπου και περάσαμε πολύ ωραία. Το ταξίδι αρχίζει από την ιδιοκτήτρια, η οποία μας συμπεριφέρθηκε με απίστευτη ευγένεια και επαγγελματισμό καθ’όλη τη διάρκεια, συνεχίζεται με την διαμονή στο πολυτελές οίκημα, με την όμορφη θέα και το δωμάτιό μας, το οποίο ήταν αντάξιο των προσδοκιών μας, καθώς ήταν ευρύχωρο, φωτεινό και καλόγουστα διακοσμημένο. Το πρωϊνό εξαιρετικό καθώς κάλυπτε όλα τα γούστα. Η πισίνα και ο περιβάλλων χώρος πεντακάθαροι. Ένα μεγάλο μπράβο!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάιος 2021
Ευχαριστούμε, georgerB2321LF
Ο/η NIKOLETA GOUMENAKI, Ιδιοκτήτης του Abeloessa Methonian Hospitality, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 24 Ιουνίου 2021

Αγαπητέ Γιώργο,

Η κριτική έγινε: 22 Ιουνίου 2021

Βρεθήκαμε στη Μεθώνη για το τριήμερο του Αγίου Πνεύματος.
Η ιδιοκτήτρια μας υποδέχτηκε με χαμόγελο και μας ξενάγησε στο πανέμορφο αυτό, πετρόχτιστο οίκημα! Το δωμάτιό μας πλήρως εξοπλισμένο κυρίως στον χώρο της κουζίνας, ευρύχωρο, φωτεινό, με υπέροχη διακόσμηση, καθαρό και με μεγάλο μπαλκόνι! Το πρωινό, το οποίο και σερβίρουν στα δωμάτια, εξαιρετικό, για όλες τις προτιμήσεις! Το τηγανόψωμο με μέλι και φέτα κερδίζει τις εντυπώσεις!
Ο χώρος της πισίνας πολύ καθαρός, με άνετα και όμορφα καθίσματα/ξαπλώστρες, με παροχές Bar και ευγενέστατο προσωπικό!
Η τοποθεσία ιδανική για ηρεμία και χαλάρωση!
Μας κέρδισε η ώρα του ηλιοβασιλέματος στο μπαλκόνι μας!
Θα το επέλεγα ξανά σε επόμενη εξόρμησή μου και θα το σύστηνα με χαρά σε γνωστούς και φίλους!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούνιος 2021
Ευχαριστούμε, Rania_Anag
Ο/η NIKOLETA GOUMENAKI, Ιδιοκτήτης του Abeloessa Methonian Hospitality, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Ιουνίου 2021

Αγαπητή Ράνια,

Η κριτική έγινε: 22 Οκτωβρίου 2020

Ένα πέτρινο κτίσμα με υψηλή αισθητική και μοντέρνα σχεδίαση, πλήρως εναρμονισμένο με το περιβάλλον και λειτουργικό, πεντακάθαρο και με ευγενέστατο εξυπηρετικότατο προσωπικό, μάς έκανε να αισθανθούμε "σαν στο σπίτι μας"! Οι στιλάτες λεπτομέρειες και η άνεση σε μια βεράντα μεγάλη ακόμα και για κανονικό διαμέρισμα, η φροντίδα ακόμα και για το μηχάνημα αντικουνουπικών ταμπλετών -έστω κι αν υπήρχαν σίτες σε πόρτες και παράθυρο- αποδεικνύει τη σοβαρότητα και τον επαγγελματισμό που διακρίνει -προφανώς- τους ιδιοκτήτες. Καναπές από τους πιο αναπαυτικούς που έχω δει και στρώμα υπεράνω των προσδοκιών ενός στρώματος ξενοδοχείου έκαναν τον ύπνο μας απόλαυση, τόσο ώστε να καταβροχθίσουμε το γευστικό φρεσκοφτιαγμένο πρωινό που ήρθε στη βεράντα μας. Εύχομαι να έχει μια λαμπρή πορεία, πρωτίστως γιατί αξίζει να προοδεύει ένας τόπος από το μεράκι και την προσπάθεια των δικών του παιδιών. Μακάρι να το ξαναεπισκεφτούμε, όταν μάλιστα θα έχει γίνει ο κήπος ακόμη πιο όμορφος με την ανάπτυξη των φρεσκοφυτεμένων φυτών, που θα ενισχύουν επιπλέον τις συνθήκες χαλάρωσης. Σας ευχαριστούμε που κάνατε το Σαββατοκύριακό μας αξιομνημόνευτο. Καλό χειμώνα και εις το επανιδείν λοιπόν!!

Ημερομηνία διαμονής: Οκτώβριος 2020
Ευχαριστούμε, _H3234TL
Ο/η NIKOLETA GOUMENAKI, Ιδιοκτήτης του Abeloessa Methonian Hospitality, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 22 Οκτωβρίου 2020

Αγαπητή Σοφία,

Ευχαριστούμε πάρα πολύ για τα καλά σας λόγια και χαιρόμαστε πολύ που η εμπειρία σας στο κατάλυμα μας ξεπέρασε τις προσδοκίες σας.

Θα είναι χαρά μας να σας φιλοξενήσουμε στο μέλλον.

Καλό χειμώνα!