Η κριτική έγινε: 10 Αυγούστου 2021 μέσω κινητής συσκευής

Εξαιρετικο προσωπικο, που βρισκεται διπλα σου οτιδηποτε και να χρειαστεις. Τηρηση ωραριου κοινης ησυχιας μεσημερι και βραδυ.
Καθαρα μπανια και τουαλετες ολη τη μερα .
Δυο λεπτα μακρια απο τη παραλια. Δωρεαν wifi.
Το εστιατοριο παρεχει ωραιο φαγητο σε φυσιολογικες τιμες.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, Ioannis L
Η κριτική έγινε: 26 Σεπτεμβρίου 2019

Επιλέξαμε την ταβέρνα του camping για φαγητό, λόγω της θέσης της δίπλα ακριβώς στη θάλασσα. Μια τεράστια μερίδα,κρυας" μακαρονάδας με μια, απροσδιοριστης γεύσης, σάλτσα και μια μερίδα καγιανα, που κολυμπούσε σε λίμνη ντοματας. Κατά τη γνώμη μου, προσβλητικη ποιότητα.

Ημερομηνία διαμονής: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Evachl
Ο/η camping m, Διευθυντής του Camping Methoni, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 4 Οκτωβρίου 2019

Αγαπητή Evachl,

Μας λυπεί ιδιαίτερα που δεν καταφέραμε να σας ευχαριστήσουμε στην τυχαία αυτή επιλογή σας στην ταβέρνα μας. Στην καλοπροαίρετη λοιπόν κριτική σας, απαντάμε ότι θα προσπαθήσουμε να βελτιωθούμε όπως κάνουμε πάντα με όλες τις κριτικές μας(αν λάβουμε υπόψιν, ότι όλες εξυμνούν το φαγητό και το σέρβις μας), αλλά παρόλα αυτά πάντα μας δίνει δύναμη οποιαδήποτε κριτική, ώστε να γινόμαστε καλύτεροι.
Σας ευχόμαστε τα καλύτερα.

Απο τη διεύθυνση του Camping Methonis

Η κριτική έγινε: 13 Αυγούστου 2019

Σχετικά μικρό camping σε καλή τοποθεσία μπροστά από την παραλία.Ωστοσο οι εγκαταστάσεις χρήζουν ανακαινισης. Σκιά μετρια. Εξαιρετικο και οικονομικό φαγητό στην ταβέρνα του δίπλα στο κύμα. Ευγενικό προσωπικο

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, TrailBlazer779215

Σας ευχαριστούμε πολύ για την κριτική σας.
Κάθε χρόνο κάνουμε κάποιες ανακαινίσεις, έτσι είμαστε σίγουροι ότι όταν ξαναέρθετε θα δείτε καλύτερα και καινούργια πράγματα.

Η κριτική έγινε: 22 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ένα κάμπινγκ που προσφέρει τα απαραίτητα με μοναδική καθαριότητα σε κοινόχρηστους χώρους (WC, κουζίνα, πλυντήρια). Ιδανικό για οικογένειες με μικρά παιδιά. Η κουζίνα που μπορείς να χρησιμοποιήσεις για μαγείρεμα και ψήσιμο στα πολύ θετικά. Το εστιατόριο στην είσοδο παρέχει νόστιμο και σε μεγάλες ποσότητες φαγητό σε φυσιολογικές τιμές. Στα συν είναι η ευγένεια όλων όσων ασχολούνται με τη διαχείριση και τη λειτουργία του κάμπινγκ. Η Μεθώνη σε απόσταση 1 χιλιομέτρου από το κάμπινγκ. Η θάλασσα ακριβώς μπροστά καθαρή με άμμο και ρηχά νερά για τα παιδιά. Αρκετή σκιά (περισσότερο τεχνητή), ησυχία στις προβλεπόμενες ώρες. Ελάχιστα κουνούπια (για όποιον ενδιαφέρεται).
Γενικά μια ευχάριστη και ποιοτική εμπειρία κάμπινγκ.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, DimitrisP391
Η κριτική έγινε: 4 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Η επίσκεψη μας εκεί έγινε μετά από την πρόταση μιας κυρίας που είναι της περιοχής .Μας πρότεινε να πάμε κ να δοκιμάσουμε την ποικιλία που κατά τη γνώμη της ήταν το καλύτερο τους πιάτο .Δυστυχως είχε εξαντληθεί όταν φτάσαμε και παραγγείλαμε διαφορά αλλά πιάτα . Μπιφτέκι , παστίτσιο , μακαρονάδες , διαφορά ορεκτικά, σαλάτες και ήταν όλα παρά πολύ νόστιμα . Οι μερίδες τεράστιες ( πήραμε κ πακέτο) και οι τιμές εξαιρετικές!!! Μείναμε ενθουσιασμένοι !!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2018
Ευχαριστούμε, elpet_12