Η κριτική έγινε: 6 Αυγούστου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ εξυπηρετικη ή οικογένεια που έχει το palataki.Πολυ καλό value for money.Αν δεν χρειάζεται πλήρη κουζίνα με φούρνο ιδανική επιλογή για το όσους θέλουν να μείνουν Καρδαμυλη.Τέλος διαθέτει κ πισίνα για τους λάτρεις του ειδους

Διαμονή: Αύγουστος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Pediaditis T
Η κριτική έγινε: 25 Απριλίου 2016

Βρίσκεται πολύ κοντά στην Καρδαμύλη, είναι μια πολύ όμορφη πρωινή βόλτα, από το ξενοδοχείο εως το χωριό. Από το μπαλκόνι βλέπεις τους πύργους και τη θάλασσα. Ο νεαρός ιδιοκτήτης, ο Αλέξανδρος, πολύ φιλικός κι ευγενικός. Μια πολύ καλή πρόταση διαμονής

Διαμονή: Οκτώβριος 2015
1  Ευχαριστούμε, giota o
Η κριτική έγινε: 1 Σεπτεμβρίου 2015

Ο ιδιοκτήτης αρχικά έδειχνε ευγενικός και τόσο φιλικός που όταν μας έβαλε στο πρώτο δωμάτιο (στο οποίο το ψυγείο έβγαζε νερά) δεν ήθελε καν ταυτότητα, " έλατε ρε παιδιά" είπε σε εμένα και τον φίλο μου, "ταυτότητα,σιγά" ! Στη συνέχεια μας έβαλε στην βίλα κάνοντας μας υποτίθεται καλύτερη τιμή γιατί μας συμπάθησε, όλα καλά μέχρι την ημέρα του check out.. Που φεύγοντας είδαμε μια κούτα με διάφορα τρόφιμα τα οποία ήταν τα πρωινά για τους επόμενους πελάτες όπως μάθαμε αργότερα, διότι αρχικά νομίζαμε οτι ήταν για εμάς (και τα πήραμε) πιστεύοντας πως κάθε μέρα μας άφηνε αλλα δεν τα είχαμε δει τις προηγούμενες διότι ξυπνούσαμε αργά... Τα οποία τρόφιμα (τοστ, τυριά, γαλοπούλες, χυμό κλπ ) να ενημερώσω οτι ηταν έξω, ΕΚΤΕΘΕΙΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ, απο τις 10.30 περίπου και θα έμεναν εκει τουλάχιστον ως τις 12 που θα φεύγαμε εμεις.. Τόσο πολύ πρόσεχει τους πελάτες που πληρώνουν για να μείνουν στις βίλες ο συγκεκριμένος ιδιοκτήτης! Εκτός λοιπόν του οτι πληρώσαμε το ποσό των 265 ευρώ για 2 βράδια στη βίλα και 1 σε απλό δωμάτιο πρωινό ΔΕΝ ΔΟΚΙΜΑΣΑΜΕ ΠΟΤΕ.. Ήταν ΜΟΝΟ για τους ξένους μας είπε, λες και εμείς οι Έλληνες δεν πληρώνουμε.. Τέλος να αναφερθώ στις επισκέψεις της καθαρίστριας οι οποίες δεν έγιναν ΠΟΤΕ.. Ούτε το δωμάτιο, ούτε η βίλα ήταν ιδιαίτερα καθαρά.. Η ιδιωτική πισίνα στη βίλα συγκεκριμένα τη δεύτερη μέρα που ξυπνήσαμε είχε σφίγγες και μύγες μέσα και σιχαινόσουν να βουτήξεις... ΔΕΝ ΘΑ ΕΠΙΣΚΕΦΘΩ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΚΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΤΕΙΝΩ ΚΑΙ ΣΕ ΕΣΑΣ..

• Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
5  Ευχαριστούμε, Lena597
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2015

Επισκεφθήκαμε το Palataki το φετινό καλοκαίρι (δυστυχώς μόνο για 3 ημέρες). Μείναμε στο σπιτάκι των 40 τμ. με την ιδιωτική πισίνα. Ένα μικρό μειονέκτημα, που δεν θα με κρατήσει στο να μην ξαναπάω του χρόνου όμως, αφορά το βάθος της πισίνας. Ήταν σχεδόν 2 μέτρα παντού χωρίς ρηχά για τα μικρά.
Κατά τα άλλα ήταν τέλεια!!!! Ευγενέστατοι και άψογοι όλοι!!!!

• Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με οικογένεια
4  Ευχαριστούμε, NatasaK_71
Η κριτική έγινε: 11 Αυγούστου 2015 μέσω κινητής συσκευής

Ήρθαμε 2 καλοκαιρινές σεζόν στο palataki την ίδια περίοδο στο ίδιο δωμάτιο αλλά την δεύτερη φορά περισσότερες μέρες. Η σχέση τιμής- δωματίου-τοποθεσίας-θέας είναι πάρα πολύ καλή. Εάν αυξηθούν και οι επιςκέψεις για καθαριότητα και το σήμα του wifi είναι κορυφαίο.Συστήνεται ανεπιφύλακτα!

Διαμονή: Αύγουστος 2015, ταξίδι με τον/την σύντροφο
3  Ευχαριστούμε, John A