Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2019

Πήγαμε φέτος για 5 μέρες και πραγματικά μας ενθουσίασε. Προσεγμένο και πολύ καθαρό το δωμάτιο, είχε όλες τις ανέσεις ενώ και ο ιδιοκτήτης πολύ εξυπηρετικός. Μας έδωσε και δωράκι όταν φύγαμε ενώ κατά την υποδοχή είχαμε ένα μπουκάλι κρασί!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, kaounmar
Η κριτική έγινε: 16 Ιουλίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ο Σωτήρης και η μητέρα του είναι αξιαγάπητοι άνθρωποι και η φιλοξενία τους ξεπερνά κάθε προσδοκία. Εχουν προσέξει τις λεπτομέρειες και αυτό σε κερδίζει. Καθαριότητα, τοποθεσία, υπηρεσίες, εξυπηρέτηση και άνεση - Άριστα 10!

Αξίζει να μείνετε!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2018
Ευχαριστούμε, Michael_M_Athens
Η κριτική έγινε: 20 Αυγούστου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Το δωμάτιο τελειο.Ο κ.Σωτηρης και η μητέρα του υπέροχοι άνθρωποι και πολύ εξυπηρετικοί. Ειδικά ο κ.Σωτηρης με το που φτάσαμε εκεί μας βοήθησε να πάμε τα πράγματα μας στο δωμάτιο, μας είπε λίγα λόγια για την πανέμορφη Καρδαμύλη ,σε ποιες παραλίες να πάμε τι να δούμε που να πάμε για φαγητό. ..τα πάντα.Στο ψυγειο του δωματιου μας ειχε νερακι,χυμο και ενα μπουκαλι κρασι.(και κοριτσια οσες βρεθειτε εκει και δεν εχετε πιστολακι-μασια εχει προνοησει ο κ.Σωτηρης.υπαρχει σε καθε δωματιο)
ΤΟ ΣΥΝΙΣΤΩ ΑΝΕΠΙΦΥΛΑΚΤΑ !!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2017
1  Ευχαριστούμε, argyrw k
Η κριτική έγινε: 25 Μαρτίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είναι η δεύτερη φορά που ερχόμαστε και σίγουρα θα το ξανακάνουμε. Τα δωμάτια είναι απίστευτα διακοσμημένα και πολύ άνετα. Το μέρος είναι πολύ ήσυχο ότι πρέπει για ξεκούραση. Όσον αφορά τους ιδιοκτήτες προσωπικά τέτοια ευγένια δεν έχουμε ξανά συναντήσει. ΣΥΓΧΑΡΗΤΉΡΙΑ!!!!!!!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2017
1  Ευχαριστούμε, Rania F
Η κριτική έγινε: 26 Αυγούστου 2016

Πολύ όμορφα διακοσμημένα δωμάτια που αξίζουν πέρα ως πέρα τα λεφτά που δίνεις για τη διαμονή. Ο διακοσμητής/τρια πραγματικά έκανε πολύ καλή δουλειά. Οι ιδιοκτήτες ευγενέστατοι, για να μας δώσουν ότι πληροφορία χρειαζόμαστε και να λύσουν οποιοδήποτε πρόβλημα.

Τα δωμάτια βρίσκονται πολύ κοντά στη θάλασσα. Υπάρχει παραλία στα 2 λεπτά και μια καλύτερα κάνα δεκάλεπτο με τα πόδια. Επίσης όλα είναι κοντά (εστιατόρια, η πόλη κλπ) και άμεσα προσβάσιμα με τα πόδια.

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2016
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους