“Ολα τελεια”
Κριτική για: Maistros

Maistros
Η κριτική γράφτηκε 5 Σεπτεμβρίου 2021

Εξαιρετικο φαγητο και ποιοτικα και ποσοτικα
Εξαιρετικα φιλοξενο υπεροχο σερβις ηταν ολα εξαιρετικα φαγαμε βραδινο και πρωινο και ηταν πολυ φθηνο για τη ποσοτητα του και την ποιοτητα του πιατου,θα ξανα ερθω σιγουρα

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2021
Ευχαριστούμε, Marivasia_vasilaki

Η κριτική γράφτηκε 2 Σεπτεμβρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλές επιλογές για πρωινό, φρέσκα υλικά και όλα φτιαγμένα στη στιγμή! Πολύ καλή εξυπηρέτηση, ευγενικοί άνθρωποι! Μείναμε κατευχαριστημένοι & θα θέλαμε την επόμενη φορά να δοκιμάσουμε και άλλα πιάτα! Καλές δουλειές!

1  Ευχαριστούμε, IreneRuci
Η κριτική γράφτηκε 23 Αυγούστου 2020

Ένα πολύ όμορφο μαγαζί εστιατόριο snack cafe στο καλύτερο κεντρικό μέρος της Καρδαμύλης.
Ευγενικοί άνθρωποι .Καθαρός χώρος γεμάτος καλή ενέργεια. Είναι στέκι γιατι ότι προσφέρει είναι καλοφτιαγμενο . Όλο γέλια από παρέες και συζητήσεις από μεγαλύτερους. Ποσο μου αρέσει! Είμαστε για διακοπές 20 ημερών και πάμε πολλά βράδια. Επίσης θα ήθελα να προσθέσω ότι έχουμε 2 σκύλους και δεν έδειξαν καμία ενόχληση το προσωπικό εννοώ. ΦΟΡΟΥΝ ΜΑΣΚΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΜΠΡΑΒΟγια την υπευθυνότητα τους.

1  Ευχαριστούμε, Bruster345
Η κριτική γράφτηκε 11 Σεπτεμβρίου 2019

Δεν εχω λογια.. Για την εξυπηρετηση? Το φιλικο περιβαλλον? Τις λογικες τιμες των πιατων, δεδομενου της τοποθεσιας που βρισκεται ή για τα πολυ ευγεστα πιατα? Εγω ειχα την τυχη να μενω και στα δωματια που νοικιαζουν ακριβως πανω απο το εστιατόριο και ηταν ολα υπεροχα!! Αν ξαναεπισκεφτω την καρδαμυλη θα επαναλαμβανα ολες τις επιλογες μας. Σας ευχαριστουμε που μας καματε την διαμονη μας τοσο υπέροχη!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Σεπτέμβριος 2019
Ευχαριστούμε, Evangelia A
Η κριτική γράφτηκε 12 Αυγούστου 2019

Σ' ένα κεντρικό σημείο μπορείς να απολαύσεις γλυκιες αλλά και αλμυρές επιλογές. Εμείς δοκιμάσαμε και απολαύσαμε πιτσα,χαμπουργκερ αλλά και κρέπα και στις δύο εκδοχές της. Όσο για την εξυπηρέτηση άψογη!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
1  Ευχαριστούμε, Lovingmemories

Maistros: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Καρδαμύλη, Μεσσηνία

Maistros: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!