“Σταθερή αξία!!!”
Κριτική για: Ταβέρνα Δελφίνι

Ταβέρνα Δελφίνι
Η κριτική γράφτηκε 11 Οκτωβρίου 2021

Πάντα καλή ποιότητα, φιλικό περιβάλλον, άνθρωποι ξέρουν καλά την δουλια τους,
20 χρόνια πηγαίνουμε για φαγητό με φίλους και παιδιά μας
Μανώλης μαγειρεύει πάντα μόνος του και είναι ανοιχτά και χειμώνα!!!!
Αγαπάει πολύ την δουλια, γιαυτό ότι κ να μαγειρέψει είναι πεντανοστιμο:ψήνει φανταστικά και κρέατα και φρέσκα ψαρια
Έχει φοβερά μεζεδακια(κολοκυθοι, τυρο, ψάρι κροκέτες), ντολμαδάκια με κολοκυθοανθους παραδοσιακά φτιαγμένα.
Ευχαριστούμε πολύ!!!!!

Ημερομηνία επίσκεψης: Οκτώβριος 2021
Ευχαριστούμε, Adventure600268

Η κριτική γράφτηκε 22 Ιουνίου 2020

Γευστικό και ποιοτικό φαγητό ! Το μενού περιέχει νέα προτάσεις! Εμείς ενθουσιαστήκαμε με τα λαζάνια με σπανάκι και μπεσαμέλ, το καπνιστό σκουμπρί, την πλούσια σαλάτα αβοκάντο και τα ρολά μελιτζάνας! Η εξυπηρέτηση ήταν εξαιρετική και γρήγορη και οι τιμές πολύ καλές!Συστήνουμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούνιος 2020
Ευχαριστούμε, maria p
Η κριτική γράφτηκε 30 Αυγούστου 2019

Τα πάντα προσεγμένα, τα φαγητά πολύ νόστιμα, να φάτε οπωσδήποτε την σαλάτα αβοκάντο και την γαριδομακαροναδα! Το προσωπικό ευγενεστατο! Πολύ καλές τιμές!

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
Ευχαριστούμε, stellina632
Η κριτική γράφτηκε 20 Αυγούστου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Δευτέρα 19 Αυγούστου πήγαμε στη Σούδα για μπάνιο. Πολύ ωραία, κρύα θάλασσα. Αλλά ο βοριάς δεν μας άφησε να απολαύσουμε τον ήλιο στην παραλία και πήγαμε, τυχαία, στην ταβέρνα Δελφίνι που βρισκόταν δίπλα μας.
Μας βρήκαν αμέσως τραπέζι αν και ήταν γεμάτη.
Πήραν αμέσως παραγγελία και έφεραν πολύ γρήγορα τα φαγητά. Πολύ νόστιμα όλα εκτός από την χωριάτικη σαλάτα που (υποθέτω ότι) την είχαν έτοιμη και ήταν λίγο μαραμένη η ντομάτα. Οι πατάτες και τα κολοκυθάκια καλοτηγανισμένα. Μεγάλες μερίδες.
Στο τέλος μας πρόσφεραν καρπούζι και πεπόνι.
Πολύ καλή και γρήγορη εξυπηρέτηση, πολύ νόστιμο φαγητό, πλούσιες μερίδες, καθαρό μαγαζί.

Ημερομηνία επίσκεψης: Αύγουστος 2019
2  Ευχαριστούμε, eliasdeli
Η κριτική γράφτηκε 17 Ιουλίου 2019

Μετά το μπάνιο μας στη Σουδα αναζητήσαμε μια ταβέρνα για να πάμε να φάμε. Συμβουλευτήκαμε τις κριτικές από το tripadvisor και καταλήξαμε στην Ταβέρνα Δελφίνι όπου αποδείχτηκε εξαιρετική! όλα όσα φάγαμε είχαν απίθανη γεύση, πολύ καλά υλικά και πλούσιες μερίδες. Το προσωπικό ήταν πολύ φιλικό και εξυπηρετικό. Ο χώρος είναι πάρα πολύ μεγάλος και τα τραπέζια έχουν αρκετό κενό μεταξύ τους που είναι πολύ βολικό και ευχάριστο.Τα δέντρα δημιουργούν μια πολύ καλή αισθητική σε συνδειασμό με τη γενικότερη χρήση του ξύλου στο κατάστημα. Τα σερβίτσια τους είναι ιδιαίτερα και δίνουν μια πολύ ωραία νότα στο τραπέζι. Οι τουαλέτες πεντακάθαρες. Γενικότερα ήταν όλα άψογα, προσεγμένα και πλήρως ικανοποιητικά! Μπράβο!

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιούλιος 2019
Ευχαριστούμε, nikolettas712

Ταβέρνα Δελφίνι: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Πλακιάς, Δήμος Αγίου Βασιλείου

Ταβέρνα Δελφίνι: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!