Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
CheapTickets65 $
Travelocity65 $
Orbitz.com65 $
Tripadvisor65 $
Snaptravel
Η κριτική έγινε: 7 Ιανουαρίου 2017

Σε πολύ καλό σημείο και τοποθεσία. Οριακή η καθαριότητα των χώρων του. Επαρκή τα δωμάτιά του. Απόσταση των δωματίων από το spa μέσω των εξωτερικών του χώρων. Πολύ φτωχό το πρωινό. Ικανοποιητική εξυπηρέτηση.
Δεν καθαρίστηκε και δεν τακτοποιήθηκε το δωμάτιο μεταξύ των δύο διανυκτερεύσεων μας.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ζητήστε διπλό κρεβάτι αν το επιθυμείτε.
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, GrM2016
Η κριτική έγινε: 21 Δεκεμβρίου 2015

Πολυ μετριο ξενοδοχειο για 4*.
Κακη εξυπηρετηση απο το προσωπικο του ξενοδοχειο. Επισης δεν μιλουσαν αγγλικα και η συννενοηση εβγαινε με πολυ δυσκολια. Υπηρχε μεγαλο θεμα με την καθαριοτητα του ξενοδοχειου.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
2  Ευχαριστούμε, Anast46
Η κριτική έγινε: 24 Φεβρουαρίου 2014

ειχαμε παει 6 ατομα πριν απο αρκετο καιρο.
το ξενοδοχειο ειναι εκτος bansko αλλα αυτο το γνωριζαμε.εξαλλου οι μετακινησεις γινοντουσαν με δικο μας αμαξι.
αυτο που δεν γνωριζαμε ομως ειναι πως 6 μερες που μειναμε, δεν μπηκε ουτε μια φορα καθαρηστρια μεσα στο δωματιο.ουτε χαρτι στο μπανιο δε μας βαλανε, με αποτελεσμα να παμε να αγορασουμε μονοι μας.με 6 ατομα μεσα σε ενα διαμερισμα......καταλαβαινετε τι γινοταν.
το διαμερισμα ηταν εκτος του ξενοδοχειου, για να πας σε αυτο επρεπε να περπατησεις αρκετη αποσταση. δηλαδη για να κανεις μασαζ ή σπα, επρεπε να πας πολυ καλα ντυμενος και να φυγεις πολυ καλα ντυμενος.
για πρωινο, ουτε λογος. αφου δεν σερβιραν πρωινο.
τα δωματια μεγαλα και ευρυχωρα. με δικο τους ψυγειο.
η θερμανση στο ενα δωματιο δεν λειτουργουσε.
οι κοινοχρηστοι χωροι πολυ καθαροι και μεγαλοι.
οπως και ο χωρος των σπα.
ελπιζω να εχουν αλλαξει τα πραγματα προς το καλυτερο. δεν ξαναπηγαμε φυσικα να μεινουμε εκει. αλλα ειναι πολυ ομορφο το μερος για να μεινεις.
ισως αν μας εκανε καλυτερη εντυπωση να ξαναμεναμε. επισης το προσωπικο δεν ηταν ευγενικο και εξυπηρετικο τοτε (δεκεμβριος 2008)

Ημερομηνία διαμονής: Απρίλιος 2013
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους