Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
eDreams169 $
Priceline169 $
Tripadvisor169 $
ZenHotels.com
Agoda.com169 $
StayForLong
Η κριτική έγινε: 18 Φεβρουαρίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Αυτό που μας άρεσε ήταν ότι είχε πισίνα,τζακούζι,σάουνα κλπ!ίσως όχι όμως το πιο καθαρό ξενοδοχείο που έχουμε πάει,παρόλα αυτά θα πηγαίναμε ξανά στις διακοπές μας γιατί μείναμε ευχαριστημένοι .
Έχει επίσης μασάζ 1,5 ώρα με 35 ευρώ όπως, ενοικιάση εξοπλισμού σκι η σνοουμπορντ και σε πηγαινοφέρνει στο αεροδρόμιο

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2019
Ευχαριστούμε, AST_SGOT
Η κριτική έγινε: 10 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Το μπάνιο του δωματίου αισχρό το ντους έβγαζε νερά από κάτω με αποτέλεσμα να πλημμυρίζει όλο το μπάνιο. Η ρεσεψιόν απραδεχτη συνεχώς έλειπε και από αγγλικα λίγα πραγματα έως καθολου. Στο θεμα φαγητού και πρωινού ήταν ότι να ναι από όλο τον κατάλογο υπήρχαν μόνο 2-3 φαγητά και αυτά κακομαγειρεμενα ειδικά το πρωινό δεν περιγράφετε αισχρό. Το μπαρ του ξενοδοχείου πολυ κακο η γυναίκα που ήταν εκει δεν ήξερε να φτιάχνει ούτε ένα ζέστη σοκολάτα όσο αστείο κι αν ακούγεται είναι αληθεια ειδικά στο θεμα καπουτσίνο είναι μίξη από εσπρέσο και nescafe. Πολύ κακο προσωπικό δεν το συνιστώ σε κανέναν.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, Στεφανος Π
Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Τα δωμάτια μικρά και βρώμικα ιδίως τα σεντόνια ,το προσωπικό αγενεστατο εκτός από την κοπέλα.στην ρεσεψιον αγγλικά μέτρια και το πρωινο οικτρό.γενικα χάλια δεν το συνιστώ για τα λεφτά του υπάρχουν καλύτερες επιλογες.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2017
Ευχαριστούμε, 6.111.980
Η κριτική έγινε: 19 Ιουλίου 2017

Πηγαμε 3 φιλες. Το δωματιο τεραστιο με 2 μπανια και 2 κρεβατοκαμαρες! Κουζινα αρτια αλλα χωρις στραγγιστηρα! Τα ντουζ ετρεχαν και τα 2 και πρεπει να σφουγγαριζεις γιατι θα βρεθεις στο ΚΑΤ! Ειχαμε δωρεαν σπα αλλα 3 ημερες δεν καταφεραμε να κανουμε ενα υδρομασαζ λογω καμμενων αντιστασεων! Ολα καλα ειχαμε κεφι και το διακωμοδισαμε!

Ημερομηνία διαμονής: Ιούλιος 2017
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, katharoupoli
Η κριτική έγινε: 16 Ιανουαρίου 2017

μείναμε στο ξενοδοχείο για 2 βράδια με τον σύντροφό μου. πραγματικά το δωμάτιο ήταν άψογο...καθαρό, ζεστοί χώροι, με κουζίνα και όλα τα αξεσουάρ που χρειάζονται. το μόνο που θα μπορούσαν να προσθέσουν θα ήταν το πιστολάκι μαλλιών μιας και τον χειμώνα ειδικά είναι απαραίτητο. οι χώροι σπα ήταν πολύ καλοί. το πρωινό απλό αλλά ωραίο. το προσωπικό εξαιρετικό και εξυπηρετικότατο. μας εξυπηρέτησαν άψογα σε ότι και αν ζητήσαμε. οι εγκαταστάσεις είναι κοντά στο κέντρο. το συνιστούμε ανεπιφύλακτα!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, xristinakk10