“γνησια βουλγαρικη κουζινα”

Molerite
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Επιλογές δείπνου: Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017

απο τισςπιο παλιες ταβερνες του μπανσκο με αξια ποιοτητας φαγητου τιμης καθε φορα την επισκεπτομαστε και μας ευχαριστει τελειο φαγητο μιλανε αγγλικα πολυ βασικο .

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
Ευχαριστούμε, n_gerano

Η κριτική γράφτηκε 27 Νοεμβρίου 2016

Κανονικό φαγητό χωρίς ιδιαίτερες γεύσεις. Μερίδες ικανοποιητικές χωρίς να εντυπωσιάζουν. Δε μας γοήτευσε τίποτα, δε μας απογοήτευσε τίποτα. Μία λύση όταν δεν έχεις κάπου αλλού για να πάς. Περιβάλλον αξιοπρεπές στα όρια του κιτς.

Ευχαριστούμε, teompitzi
Η κριτική γράφτηκε 26 Νοεμβρίου 2016

Παραδοσιακό περιβάλλον με ωραία ατμόσφαιρα αλλά με το που καθήσαμε ο σερβιτόρος ήταν πάνω από το κεφάλι μας με διάθεση να μας καθοδηγήσει να πάρουμε αυτά που ήθελε αυτός.Όταν του είπαμε να έρθει σε λίγο μας ειρωνεύτηκε κιόλας.Το φαγητό δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο και από τιμές ΣΦΑΓΕΙΟ!!!!Κρίμα γιατί μας το προτείνανε από το ξενοδοχείο.

Ευχαριστούμε, papajohnjim
Η κριτική γράφτηκε 15 Νοεμβρίου 2016 μέσω κινητής συσκευής

Ζεστό και παραδοσιακό περιβάλλον, όμορφα διακοσμημένο. Πολύ καλές τιμές ευγενικό προσωπικό. Επίσης έχει ζωντανή παραδοσιακή μουσική! Ποιότητα φαγητού ανάλογη της τιμής και καλύτερη!

Ευχαριστούμε, Xristos X
Η κριτική γράφτηκε 29 Μαρτίου 2016

Όμορφη παραδοσιακή ταβέρνα με κλασική βουλγάρικη διακόσμηση ωραία πιάτα και στοιχεία πολυτέλειας στο προσεγμένο του service. Οικανοποιητική η σχέση τιμής και παροχών

Ημερομηνία επίσκεψης: Μάρτιος 2016
Ευχαριστούμε, nikolasmai

Molerite: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μπάνσκο, Μπλαγκόεβγκραντ

Molerite: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!