Ακύρωση χωρίς χρέωση έως: 10/12/21
Hotels.com70 $
Priceline73 $
Travelocity70 $
Η κριτική έγινε: 17 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Η πόρτα του μπάνιου δεν έκλεινε. Το δωμάτιο ήταν καθαρό μόνο επιφανειακά. Το νερό της πισίνας κρύο. Βάζω στα συν το πρωινό το οποίο ήταν πλούσιο και την παροχή μασάζ και σπα. Καντε κάτι ανάλογο των προδιαγραφών σας.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2019
Ευχαριστούμε, GeorgiaFlo
Η κριτική έγινε: 12 Μαρτίου 2019 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο ήταν value for money!!
Πολύ μεγάλα τα δωμάτια..με σαλόνι κ κουζίνα εξοπλισμένο.
Ωραίο το spa και η πισίνα. Πολυ καλο πρωινό κ βραδινό.
Προσεγμένο lobby bar με όμορφους χώρους.
Δωρεάν parking και γενικά ένα πολύ τίμιο κ πολύ καλό ξενοδοχείο που για την τιμή του ήταν super!!! Το μόνο μειονέκτημα είναι ότι είναι λίγο μακρυά με τα πόδια από το κέντρο. Με το αυτοκίνητο θα χρειαστείτε 2 λεπτά.
Το προσωπικό άψογο και ευγενικό!!
Μείναμε ευχαριστημένοι!!

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2019
2  Ευχαριστούμε, nikos_8888
Η κριτική έγινε: 26 Δεκεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Επισκευτηκαμε το ξενοδοχείο για τις διακοπές των Χριστουγέννων με το σύντροφό μου.
Φτάνοντας στο δωμάτιο η πρώτη εντύπωση ήταν καλή, ωστόσο παρατηρήσαμε πως το τζάμι της ντουζιέρας ήταν σπασμένο με αποτέλεσμα τα νερά να τρέχουν σε όλο το μπάνιο. Επιπλέον τα καλοριφέρ που υπήρχαν στα δωμάτια είχαν επάνω τους πολλή σκόνη!
Μείναμε 5 ημέρες στο ξενοδοχείο και στο διάστημα αυτό δεν έγινε καμία αλλαγή για καθαρά μπουρνούζια!!!
Το νερό της εσωτερικής πισίνας ήταν κρυο και ο ναυαγοσώστης μονίμως με το κινητό στο χέρι και τα ακουστικά στα αυτιά.
Το πρωινό ήταν ανεπαρκή με βασικές ελλείψεις!!
Τελευταία πλέον μέρα, πηγαίνοντας για το check out, ο κύριος στη ρεσεψιόν ήταν αγενέστατος. Δεν μας είπε ούτε καλημέρα!!
Επιπλέον, έστω και τυπικά, δεν ρώτησαν πως ήταν η διαμονή μας και αν μείναμε ευχαριστημένοι.
Το μεγαλύτερο μειονέκτημά τους:όλο το προσωπικό ηταν αγέλαστο με βλέμμα πλήξης.
Η χειρότερη εξυπηρέτηση απ' οποιαδήποτε ξενοδοχείο έχω επισκεφθεί!!
Είναι κρίμα να ξοδέψετε τα χρήματά σας σε μια τέτοια επιχείρηση.
Σε καμία περίπτωση δεν είναι αντάξιο των 4* του!
Απαράδεκτοι με αντιεπαγγελματική συμπεριφορά!

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2018
1  Ευχαριστούμε, Ευφροσύνη Τ
Η κριτική έγινε: 21 Νοεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Τι να πρώτο πω για αυτό το ξενοδοχείο, μόλις φτάσαμε στο ξενοδοχείο το προσωπικό του μας υποδέχτηκε με χαμόγελο μας εξυπηρέτησαν πολύ γρήγορα. Το δωμάτιο μας ήταν πολύ μεγάλο και καθαρό με σαλόνι κουζίνα και χώρο γ να αποθηκεύουμε τς αποσκευές μας πολύ ζεστό με μεγάλα κρεβάτια είχαμε και μπαλκόνι. Οι καμαριέρες ήταν πάρα πολύ ευγενικές με ένα τεράστιο χαμόγελο. Και όλοι οι χώροι του ξενοδοχείου ήταν πεντακάθαροι. Το σπα ήταν πάρα πολύ καθαρό με πολύ όμορφα διακοσμιμενους χώρους και το προσωπικό του ήταν πολύ ευγενικό και πολύ καλοί επαγγελματίες η Βαλεντίνα η ηλιανα και ο Ιβάν. Το προσωπικό του εστιατόριου ήταν πάρα πολύ ευγενικό με ένα χαμόγελο και σωστοί επαγγελματίες, ο μπουφές του πρωινού και του βραδινόυ μας ηταΝ πλούσιοι και με πολύ νόστιμα φαγητά. Και τέλος άφησα το καλύτερο κομμάτι του ξενοδοχείου το μπαρ η ζέστη γωνία του ξενοδοχείου με το πανέμορφο τζάκι και τα καταπληκτικα coctail του George το καλύτερο σημείο για να χαλαρώσεις και να πιεις ένα coctail ευχαριστούμε πολύ τον George. Και όλο το προσωπικό του ξενοδοχείου να συνεχίσεται έτσι..

Ημερομηνία διαμονής: Νοέμβριος 2018
Ευχαριστούμε, vaso r
Η κριτική έγινε: 21 Φεβρουαρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Πολυ καλη επιλογή το συγκεκριμένο ξενοδοχείο, αν και ημουν επιφυλακτικη λογω καποιων κριτικών που διαβασα. Πεντε λεπτα με τα ποδια απο το κεντρο του Μπανσκο, διπλα στο Πλατινουμ καζινο αποτελει μια καλή επιλογη για κάποιον λογο τοποθεσιας αν και διαθετει δωρεαν μεταφορα και στο χιονοδρομικό που βρίσκεται στο κέντρο του Μπανσκο και δεν θελει να περπατησει ουτε αυτα τα δεκα λεπτα.Η διαμονη μας ηταν σε σουιτα και των φίλων μας σε δικλινο εξίσου αψογο με πολυ μεγάλη βεραντα, ζεστα δωμάτια και απο άποψη θερμοκρασιας αλλα και ντιζαιν, με πολυ ωραια μοντέρνα δωμάτια με λαμινειτ και ωραια επιπλα, πολυ καλο στρωμα και μαξιλαρι για υπνο, θερμοπομπους για να ρυθμιζει ο καθενας τη ζεστη, καινουρια μπανια κτλ... εμεις αντιμετωπισαμε ενα προβλημα με τη θερμανση του νερου διοτι ειχε χαλασμένο τον θερμοσίφωνα και δεν επιανε θερμοκρασία αλλα ειδοποιήσαμε τη ρεσεψιον και εστειλαν αμεσως καποιον που επιδιορθώσε το προβλημα. Επίσης σαν αρνητικο, το οτι μερικες φορες ερχοταν μια μυρωδια απο την τουαλετα. Οσον αφορα το πρωινό Αψογο με μεγάλη ποικιλια! Το βραδυνό επισης καλο, το εχουν διορθωσει αρκετα αποτι μαθαμε απο τον ξεναγο μετα απο παραπονα Ελληνων γιατί γενικά οι Βουλγαροι έχουν λιγο χαλια κουζινα για τα γουστα μας και προσωπικά δεν ειχα καποιο προβλημα .Τη μια βραδια επαιζαν και μουσικη λαιβ - αμερικανα τραγούδια γνωστα. Γενικα το ξενοδοχείο σε προδιαθέτει να κάτσεις και μεσα με τα πλειρουμ , το μπαρ ,το τζακι κτλ. Τελος οι παροχες! Το μασαζ νταξει, χαιδεμα πιο πολυ αλλα οκ. Φθηνο και μια ωρα-why not? Στην πισινα δεν μπηκα, παρολα αυτα αραξα ξαπλωστρα και εβλεπες και το χιονι απεξω-ηρεμία και ξεκουραση- χλωριο μυριζε πάντως. Το νερο ηταν χλιαρό προς κρυο κι οχι ζεστο οπως αναφέρουν (ενα πλυν επισης), και οι υπολοιποι χωροι που διαθετει στα σπα πολυ καλοί-δοκιμασα και σαουνα. Η καθαρότητα που με ενδιαφερει υπηρχε και η ζέστη και ο ξεκουραστος υπνος.Το προσωπικό του ξενοδοχείου σε γενικο πλαισιο ηταν εξυπηρετικο, προθυμο και μιλουσαν και αγγλικα! Μια χαρά!

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2018
Ευχαριστούμε, Mia I