Η κριτική έγινε: 9 Δεκεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Φτάσαμε στο ξενοδοχείο στις 8 Δεκεμβρίου . Το δωμάτιο ήταν στην πτέρυγα Ε το δωμάτιο ήταν μεγάλο το μπάνιο ίσα ίσα που Χορας η λεκάνη κουνιόταν όπως επίσης και ο νιπτήρας
Το φύλλο τις καμπίνας ετιμο να πέσει . Η τολεωραση δεν είχε σήμα . Φωνάξαμε τεχνικό και ήρθε μετά από μια ώρα . Δεν ήξερε τελικά την έκανα εγώ. Η κουρτίνα ήταν πεσμένη . Το δωμάτιο είχε υγρασία και αρχνες . Ηπορτες είχαν κάνω με αποτελέσμα να ακούς τον γείτονα . Το πρωινό πολύ φτωχό είχα . Δεν θα ξανά ερχόμουν σίγουρα αλλά ούτε θα το πρωτινα να έρθει κάποιος .

Διαμονή: Δεκέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, SPORTHS
Η κριτική έγινε: 29 Νοεμβρίου 2017

Επισκέφθηκα με την κοπέλα μου και ενα φιλικό ζευγάρι το συγκεκριμένο ξενοδοχείο τέλη Νοεμβρη οπου ακόμα δεν έχει αρχίζει η full season στο Bansko. Σαν τοποθεσία,σαν ομορφια και σαν εξυπηρέτηση το ξενοδοχειο ειναι πραγματικα απιστευτο.Στα πολύ θετικά επίσης συγκαταλέγεται το πλούσιο πρωινό, ο πολυ ωραιος χώρος μπροστα απο την ρεσεψιον που εχει και τζακι και μπορεις να πιεις το ποτο σου απο τα πολυ ευγενικα παιδια στο μπαρ, καθως και τις κυριες στα σπα που σου προσφερουν δωρεαν πετσετες για την χρηση των εγκαταστασεων. Τα δωμάτια μας ήταν στο ίδιο κτίριο που στεγάζονταν τα spa,η reception και το πρωινο πράγμα που ηταν πολύ βολικό για την διαμονή μας. Το δικό μας δωμάτιο βρισκόταν στην μπροστά μερια και ήταν πιο μεγαλο απο το άλλο δωμάτιο καθως διέθετε και 2 καναπεδες σε στυλ καθιστικου ενω το άλλο δεν είχε.Επίσης ενω εβγαινες απο το ενα δωμάτιο για να μπεις στο άλλο (το πίσω) σου ερχοταν ενω εμπαινες χαρακτηριστικά πολύ εντονη μυρωδιά απο τσιγάρο ενω δεν επιτρέπετε το καπνισμα. Και στα 2 δωμάτια υπήρχαν εστιες μαγειρέματος ,στο πίσω όμως δωμάτιο ενω ηταν ολοκαινουριες ομως δεν λειτουργουσαν.Αυτο που μας έκανε εντυπωση ειναι οτι ενω υπήρχαν οι εστίες δεν υπήρχε κανένα μαγειρικό σκεύος αλλά ουτε και πιατα-πιρουνια(σφουγγαρι,κλπ). Επίσης στο ενα δωμάτιο δεν υπήρχε σεσουαρ μαλλιών( δεν ηταν στις παροχες αλλα δοθηκε αμεσως), Οσον αφορα τις εγκαταστασεις είχε 2 σάουνες πολύ ποιοτικες οπως και το χαμάμ, κατι που μου εμεινε ειναι οτι την κυριακη το απογευμα(7μμ) ειδα ανακοινωση οτι η πισινα θα ειναι κλειστη για 24 ωρες, και μεχρι την τριτη δεν μαθαμε απο τι ωρα μετρανε οι 24ωρες οπως και οτι το τζακουζι ηταν 4 μπανιερες με υδρομασαζ!!!Τέλος οπώς σε όλο το Bansko ετσι και εδω δεν υπάρχουν παντζουρια αλλά χοντρές κουρτίνες οι οποιες βέβαια δεν λές οτι κάνουν και καλή δουλειά οσον αφορα την διαπερατωτητα του φωτός.Σιγουρα θα ξαναπάω αλλα ελπίζω να δώ κάποιες αλλαγες.

• Διαμονή: Νοέμβριος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
Ευχαριστούμε, nito32003
Η κριτική έγινε: 15 Νοεμβρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο σε πραγματικά υπέροχη τοποθεσία, στην αρχή του δάσους. Το δωμάτιο ήταν πολύ ευρύχωρο, 2 δωμάτια με 2 wc και μεγάλο σαλόνι με κουζίνα. Ο εξοπλισμός του δωματίου παραπάνω από τον αναμενόμενο, είχε ακόμα και πλυντήριο ρούχων! Οι εγκαταστάσεις spa πολύ ωραίες με χαμαμ, 2 σάουνες, θερμαινόμενη πισίνα, κλπ. Εξωτερικός χώρος ωραίος, με ωραία θέα και με πολύ αξιόλογο adventure park. Τα παιδιά σίγουρα θα ενθουσιαστούν. Σίγουρα θα πήγαινα ξανά στο ίδιο!!!

Διαμονή: Οκτώβριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, LEFMPER
Η κριτική έγινε: 11 Ιουνίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ όμορφο ξενοδοχείο, με πολύ όμορφους χώρους γενικότερα, το superior δωμάτιο ήταν καλύτερο των προσδοκιών μας. Στην τιμή δωρεάν σπα, πρωινό και βραδινό, το προτείνω ανεπιφύλακτα, θα ξαναπαμε σίγουρα. Ευγενικό προσωπικό. Άλλαζαν πετσέτες καθημερινά.

Διαμονή: Ιούνιος 2017, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, Nick P
Η κριτική έγινε: 11 Μαρτίου 2017

Ωραιος και ζεστος χωρος υποδοχης, playroom, πολυ καλο spa center! Καλη εξυπηρετηση στη reception. το ski bus εξυπηρετικοτατο και πολυ βολικο.
Τα δωματια θα μπορουσαν να ειναι πολυ καλυτερα διακοσμημενα. Παντως το δικο μας ηταν αρκετα μεγαλο, αν και ζητησαμε τετρακλινο και μας εδωσαν δωματιο με 1 διπλο κρεβατι και 1 καναπε που ανοιγε και μετα βιας χωραγε τα 2 παιδια μου ηλικιασς 12 & 9 ετων. Μειναμε στο κεντρικο κτιριο και δεν εχω εικονα απο τα υπολοιπα. Πολυ καλο πρωινο, αλλα τς υπολοιπες ωρες το εστιατοριο μαλλον υπολειτουργει...Λιγο μακρια απο τις πιστες και το κεντρο του χωριου αλλα μαλλον απο τα καλα ξενοδοχεια της κατηγοριας του στο Bansko..... θα ξαναπηγαιναμε ευχαριστως!!!!!! Μαλλον.....θα ξαναπαμε ΣΙΓΟΥΡΑ!!!!!!!!!!!!!
Υ.Γ.Οπως σε ολα τα ταξιδια μας σε ολα τα μερη του κοσμου, η πρωτη αποσκευη μας ηταν η καλη διαθεση!!!!!!!!!! Μονο ετσι ξεπερνιουνται ολα τα μικροπροβληματα σε ολα τα ξενοδοχεια.......

• Διαμονή: Φεβρουάριος 2017, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, dimitris502