“δεν το προτείνω”
Κριτική για: Victoria

Victoria
Κουζίνες: Διεθνής
Καλό για: Μεγάλες παρέες, Ρομαντικό, Οικογένειες με παιδιά, Επαγγελματικές συναντήσεις, Ειδικές περιστάσεις
Επιλογές δείπνου: Μεσημεριανό, Αργά τη νύχτα, Πρωινό, Δείπνο, Διανομή κατ’ οίκον, Κρατήσεις
Η κριτική γράφτηκε 11 Ιανουαρίου 2017

Το φαγητό ανάλατο χωρίς καμία γεύση . Κανένα πιάτο δεν με ενθουσίασε . Αντίθετα . Για να μπούμε μας ταλαιπώρησαν με την αναμονή γιατί έπρεπε να περιμένουμε να αδειάσει θέση και μας έδωσαν στο τέλος και χαρτάκι και έγραφε ότι το τραπέζι πρέπει να το αδειάσουμε σε 20 λεπτά χωρίς να έχουμε τελειώσει το φαγητό μας γιατί ήταν ρεζερβέ .
Οι τιμές πολύ ψηλά σε σχέση με τα άλλα μαγαζιά που επισκεφτήκαμε και περάσαμε πολύ καλύτερα και φάγαμε αρκετά. Δεν θα πήγαινα ξανά

Ευχαριστούμε, Giorgoskatikas

Η κριτική γράφτηκε 9 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ καλό περιβάλλον με καλή εξυπηρέτηση. Οι τιμές του ακριβές για Βουλγαρία με τάση να αυξάνονται κάθε χρόνο έπειτα από τη μεγάλη δημοφιλία του.

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
1  Ευχαριστούμε, Q6002KF_
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Ενα εστιατόριο με ωραία πιάτα ??και γρήγορο σέρβις...... τοσο γρηγορο που δεν υπαρχει πιθανοτητα να μην ειναι προκατασκευασμένα τα φαγητα ,η αν μη τι αλλο μισοψημενα ,εγω εφαγα ριζοτο σε 10 λεπτα απο την παραγγελια?????? λενε σε ολους πως εχουν ενα τραπεζι για 1 εως 1.30 ωρα γιατι υπαρχει κράτηση, πραγμα που δεν ισχυει γιατι πηρα τηλέφωνο να κλεισω και μου ειπαν πως αυτη την εποχη δεν κανουν κρατησεις , για να γεμιζουν τα τραπεζια όσες φορές μπορούν πιο πολλες ,κατι που καταντα εξοργιστικο ειναι και και το αγχωτικο στυλ του εστιατοριου ,ολοι σε κοιτάνε αν έχεις τελειώσει να σου παρουν το πιατο για να φυγεις Καλύτερα να το κανουν ντιλιβερι ειναι πιο τιμιο ,τα φαγητά του μετρια ,τα γλυκα πολυ καλα ,οι τιμες οχι πολυ καλες για προκατ φαγητο

Ημερομηνία επίσκεψης: Ιανουάριος 2017
2  Ευχαριστούμε, K6008TJ_
Η κριτική γράφτηκε 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Θεαματικές περιγραφες πιατων αλλά με κακη εκτέλεση!Πήραμε κολοκυθοσουπα,ήταν μπαγιάτικη.Επίσης σούπα τσουκνίδας με κρεμα-ηταν αδιάφορη.Τα κρέατα νόστιμα και μαλακά αλλά τα συνοδευτικά πχ ριζότο μανιταριών και πουρες...νερομπούλια!Για τη σαλάτα μας φέραν όπως συνηθίζεται ξεχωριστα πιατα!Το δικό μου είχε δαχτυλίες και σκονες.Το προσωπικό ναι είναι ψυχρό αλλά νομίζω πως γενικά έτσι είναι οι βουλγαροι.Ωφειλω να αναγνωρίσω ότι έχει ωραίο και ζεστό περιβάλλον!

Ευχαριστούμε, Despina S
Η κριτική γράφτηκε 5 Ιανουαρίου 2017

πολύ ωραίο περιβάλλον και ατμόσφαιρα, τιμές φυσιολογικές και καλό φαγητό. Η πίτσα είχε λεπτή ζύμη αλλα κατα τ αλλα ήταν ωραία, με μέση τιμή γυρω στα 15 λεβα, αναλόγως το μέγεθος και τα υλικά!

Ευχαριστούμε, Staisy20

Victoria: Οι ταξιδιώτες που ενδιαφέρθηκαν γι' αυτό το μέρος είδαν επίσης

Μπάνσκο, Μπλαγκόεβγκραντ

Victoria: Έχετε πάει; Μοιραστείτε τις εμπειρίες σας!