Η κριτική έγινε: 20 Φεβρουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Πήγαμε για χαμαμ και μασάζ εκεί καλά ήταν ... το προσωπικό στο spa πολύ καλό ..
το βράδυ κάτσαμε για φαη είχε μπουφέ δε Τρελαθήκαμε. Τα φαγητά μέτρια το service καλό .
Τελικά θα ξαναπηγαίναμε μόνο για το χαμαμ!!

Διαμονή: Φεβρουάριος 2017
Ευχαριστούμε, JOANNA G
Η κριτική έγινε: 10 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Είχαμε διαβάσει σχόλια ότι δεν έχει wifi παντού, έχει αρκεί να το ζητήσεις και μερικές φορές αργεί. Τα δωμάτια είναι μεγάλα και γίνονται αλλαγές σε σεντόνια και πετσέτες κάθε μέρες και τις 4 μέρες. Το σπα καλό για λίγο... Η πισίνα δεν είναι και πολύ ζεστή. Τα μασάζ πιο φθηνά με τα άλλα ξενοδοχεία π είδα, αλλά και πάλι με λιγότερα λεφτά θα κάνω περισσότερη ώρα στην Αθήνα...
Η θέση του είναι πολύ καλή αν πας για σκι και για να δεις την νυχτερινή ζωή του μπανσκο.

Διαμονή: Ιανουάριος 2017, ταξίδι με φίλους
Ευχαριστούμε, tz3s
Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Θετικά:πολυ καλό σπα, καλό πρωινό, καλο βραδινό,κοντά στο κέντρο, ζεστοι χώροι
Αρνητικά: έλλειψη γνώσης αγγλικών από το προσωπικό(δεν καταφέραμε να συνεννοηθούμε για έναν διπλό εσπρέσσο ντεκαφεινε), καθαριότητα στο δωμάτιο(μυρωδιά στο μπάνιο)

Διαμονή: Δεκέμβριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
Ευχαριστούμε, Anna D
Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2016

Η τοποθεσία του το καθιστά μία πολύ σοβαρή επιλογή. Είναι πολύ κοντά στον κεντρικό με τα εστιατόρια και καταστήματα και ακόμα πιο κοντά στη γόνδολα. Σε συνάρτηση με την τιμή είναι εξαιρετικό. Το design είναι καλό, τα δωμάτια ευρύχωρα και με ωραία θέα. Το service χαμηλού επιπέδου. Μας είχαν ώρα στη reception να περιμένουμε, χωρίς να μας ενημερώνουν. Το wifi είναι δωρεάν μόνο στον χώρο της υποδοχής.

Συμβουλή: Ζητήστε υπνοδωμάτιο στη νέα πτέρυγα.
  • Διαμονή: Ιανουάριος 2016, ταξίδι με φίλους
1  Ευχαριστούμε, anti_gr_10
Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2016

Πήγαμε με ένα Γκρουπ οπότε δεν ήταν δική μας επιλογή το ξενοδοχείο .
Ωστόσο ήταν κατά πολύ ανώτερο των προσδοκιών μας σε σχέση με την χαμηλή τιμή και έτσι το μόνο σίγουρο είναι ότι αν ξαναπάμε με δικό μας μέσο στο Μπάνσκο σίγουρα θα το επιλέξουμε.
Είναι στο κέντρο αλλά ήσυχο . Πολύ καλή εξυπηρέτηση καλό πρωινό σε μπουφέ άνετα μεγάλα καθαρά δωμάτια.

• Διαμονή: Ιανουάριος 2016, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, SokKalergis