Εξασφαλίστε τη χαμηλότερη τιμή από αυτούς τους ιστότοπους
Booking.com91 $
Hotels.com74 $
Priceline91 $
eDreams91 $
Travelocity74 $
Destinia.com119 $
Η κριτική έγινε: 8 Ιανουαρίου 2017 μέσω κινητής συσκευής

Θετικά:πολυ καλό σπα, καλό πρωινό, καλο βραδινό,κοντά στο κέντρο, ζεστοι χώροι
Αρνητικά: έλλειψη γνώσης αγγλικών από το προσωπικό(δεν καταφέραμε να συνεννοηθούμε για έναν διπλό εσπρέσσο ντεκαφεινε), καθαριότητα στο δωμάτιο(μυρωδιά στο μπάνιο)

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2016
Ευχαριστούμε, annadZ9515DW
Η κριτική έγινε: 27 Νοεμβρίου 2016

Η τοποθεσία του το καθιστά μία πολύ σοβαρή επιλογή. Είναι πολύ κοντά στον κεντρικό με τα εστιατόρια και καταστήματα και ακόμα πιο κοντά στη γόνδολα. Σε συνάρτηση με την τιμή είναι εξαιρετικό. Το design είναι καλό, τα δωμάτια ευρύχωρα και με ωραία θέα. Το service χαμηλού επιπέδου. Μας είχαν ώρα στη reception να περιμένουμε, χωρίς να μας ενημερώνουν. Το wifi είναι δωρεάν μόνο στον χώρο της υποδοχής.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Ζητήστε υπνοδωμάτιο στη νέα πτέρυγα.
Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2016
1  Ευχαριστούμε, anti_gr_10
Η κριτική έγινε: 23 Ιουλίου 2016

Πήγαμε με ένα Γκρουπ οπότε δεν ήταν δική μας επιλογή το ξενοδοχείο .
Ωστόσο ήταν κατά πολύ ανώτερο των προσδοκιών μας σε σχέση με την χαμηλή τιμή και έτσι το μόνο σίγουρο είναι ότι αν ξαναπάμε με δικό μας μέσο στο Μπάνσκο σίγουρα θα το επιλέξουμε.
Είναι στο κέντρο αλλά ήσυχο . Πολύ καλή εξυπηρέτηση καλό πρωινό σε μπουφέ άνετα μεγάλα καθαρά δωμάτια.

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2016
1  Ευχαριστούμε, SokKalergis
Η κριτική έγινε: 19 Μαΐου 2015

Πολύ άνετα δωμάτια-διαμερίσματα, πολύ καλό πλούσιο πρωινό και βραδινό, φυσιολογικές τιμές σε ποτά, πολύ καλή λειτουργία του spa και της πισίνας. Ιδανικό για την τοποθεσία την άνεση και τις παροχές σε σχέση με την τιμή για όσους ασχολούνται με το ski , το επισκέφτηκα τρεις φορές στην ίδια σαιζόν 2014-2015, σταθερή αξία, και θα συνεχίσω να το επισκέπτομαι όσο θα την διατηρεί.

Συμβουλή για το δωμάτιο: Διαμερίσματα ενός και δυο υπνοδωματίων
Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2015
  • Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι με φίλους
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
1  Ευχαριστούμε, Χρήστος Α
Η κριτική έγινε: 8 Μαρτίου 2015

Επισκεφτήκαμε το Μπάνσκo μαζί με ένα γκρουπ φίλων και διανυκτερεύσαμε για δυο βράδια στο ξενοδοχείο casa Karina . μπαίνοντας στο λόμπι διαπιστώνει κανείς ότι η διακόσμηση του κτιρίου είναι ψυχρή και μονότονη περισσότερο θύμιζε ρεσεψιόν κλινικής παρά ξενοδοχείου…. τα διαμερίσματα ήταν αρκετά μεγάλα και ευρύχωρα και αυτό μας άρεσε παρά τις μικροελλείψεις και την πρόχειρη εξυπηρέτηση , δυστυχώς το πρωινό του ξενοδοχείου ήταν απαράδεκτο, ροφήματα και χυμός κακής ηπιότητας , γιαούρτι νερωμένο , ελάχιστες επιλογές γενικά στον μπουφέ . το φαγητό ήταν το ίδιο αδιάφορο και απογοητευτικό με το πρωινό , και της δυο βραδιές τα γλυκά του μπουφέ ήταν ακριβός τα ίδια, τα φαγητά κακομαγειρεμένα και άγευστα, είχε ρύζι στο μπουφέ που ήταν και τις δυο μέρες λιωμένο σαν λαπάς , πιστεύω πως ο μάγειρας του ξενοδοχείου δεν είναι επαγγελματίας και μάλλον ζημιά κάνει στο ξενοδοχείο , αν είναι ο κύριος που επί δυο μέρες, πρωί και βράδυ έβλεπα στο εστιατόριο με την ίδια κόκκινη στολή και χωρίς καπέλο να περιφέρετε στον μπουφέ με περπατησιά βαριεστημένου τότε η διεύθυνση θα πρέπει να σκεφτεί σοβαρά το μέλλον του ξενοδοχείου σε ότι αφορά την κουζίνα και του εστιατόριου. Ως εργαζόμενος σε ξενοδοχείο μα την ιδιότητα του chef θεωρώ απαράδεκτο για ένα ξενοδοχείο να παρέχει στους πελάτες εδέσματα τέτοιας κακής ποιότητας και με τέτοιον μη επαγγελματικό τρόπο

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2015
2  Ευχαριστούμε, andreas72_12