4 άτομα βλέπουν αυτό το ξενοδοχείο
Prestigia.com285 $
1.032
1.032
Η κριτική έγινε: 11 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Μας αρεσε πάρα πολύ τόσο το σπα όσο και το μασάζ, τα κορίτσια ήταν πολύ φιλικά μαζί μας και εξυπηρετικά, όλες τους. εγώ έκανα μασάζ με την Έλενα και όχι μόνο μου έκανε πολύ ωραίο μασάζ αλλά έπειτα με καθοδήγησε και στο τι μασάζ να επιλέξω για το μέλλον. ένα κορίτσι με ξεκάθαρο ενδιαφέρον και επαγγελματισμο. Πραηματικα πολύ ευχαριστημενη. Το ξενοδοχείο είναι φοβερό, δε το συζητώ. απ όλες τις απόψεις.
Ευχαριστούμε πολύ!

Ευχαριστούμε, stellamC6407VK
Η κριτική έγινε: 11 Δεκεμβρίου 2022

Επισκευτηκαμε το σπα και το μασάζ στο premier luxury και ηταν όλα υπέροχα η ομάδα των παιδιών της Έλενας ραφαελλα ivanka raya εκάναν ότι το καλύτερο για να νιώσουμε άνετα και χαλαρά . Θα σας ξαναεπισκευτουμε το συντομότερο

Ευχαριστούμε, Vaso K
Η κριτική έγινε: 10 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Ήταν όλα υπέροχα !
Το ξενοδοχείο με όλες τις ανέσεις που χρειάζεσαι για να περάσεις ευχάριστα!
Το συστήνω ανεπιφύλακτα!
Και το μασάζ ήτανε ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ, όταν πάτε εκεί επιβάλλεται να το κάνετε τα κορίτσια του σπα μίλανε ελληνικά και μπορούν να σας βοηθήσουν σε ότι χρειαστείτε
Thank you Raya, Ivanka, Rafaela kai Elena

Ευχαριστούμε, vasiaza
Η κριτική έγινε: 10 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Πολύ ωραίο το ξενοδοχείο! Πολύ χαλαρωτικό το μασάς πολύ εξυπηρετικό το προσωπικό! Η ομάδα Ραφαέλα Έλενα Ιβανκα και Ράια πολύ εξυπηρετικές μας καθοδήγησαν για τις θεραπείες και γενικά πως θα περάσουμε τις διακοπές μας στο Μπασκο. Αν ξαναπάμε θα προτιμήσουμε το συγκεκριμένο ξενοδοχείο για το ΣΠΑ!

Ευχαριστούμε, 445christodoulosk
Η κριτική έγινε: 9 Δεκεμβρίου 2022 μέσω κινητής συσκευής

Το ξενοδοχείο είναι εξαιρετικό! Ειδικά το μασάζ με την Ιβάνκα και την Ράια. Η Έλενα η κοπέλα στην εξυπηρέτηση ήταν ευγενέστατη όπως και η μάνατζερ η Ραφαέλα. Ο χώρος στο σπα και την πισίνα είναι υπέροχος και πολύ μεγάλος.

Ευχαριστούμε, 861evien