Trip.com
Booking.com105 $
Priceline102 $
Travelocity106 $
Η κριτική έγινε: 28 Αυγούστου 2021

Παρότι έρχομαι αδιαλείπτως τα τελευταία 10 χρόνια σε όλες τις εποχές του χρόνου και θα περίμενες μια κόπωση στο ίδιο το κτίριο που μας φιλοξενεί στους ανθρώπους που μας εξυπηρετούν,κάθε φορά μας περιμένει μια ευχάριστη έκπληξη αναπάντεχα φρέσκια σε όλα:στις υπηρεσίες στο εστιατόριο στο συναίσθημα με το οποίο αναχωρούμε
Σπάνια συμβαίνει κάτι τέτοιο και αυτό το καθιστά μοναδικό άρα τα συγχαρητήρια είναι το ελάχιστο που του αντιστοιχεί!!!

Ημερομηνία διαμονής: Αύγουστος 2021
Ευχαριστούμε, sotiriosp837
Ο/η Guest Relation Manager, Owner του Premier Luxury Mountain Resort, Bansko, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπαντήθηκε στις 20 Οκτωβρίου 2021
Μετάφραση Google

Dear Sotiros,

Thank you so much for the lovely words. We are happy that you had again such a pleasant stay at Premier Luxury Mountain Resort. It is always a pleasure having you as our guests.

We wish you all the best and we hope to welcome you very soon in our beautiful resort in the Pirin Mountains.

With kindest regards from Bansko,

The team of PREMIER

Η κριτική έγινε: 13 Ιουνίου 2020

Προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό.δωματια πεντάστερου με τιποτα. Δεν ξερω τι γίνεται με τα αλλα ξενοδοχεία της Βουλγαρίας, μπορεί όλα τα πεντάστερα εκεί να ειναι τετράστερα των άλλων ευρωπαϊκών χωρών. Τα υλικά του δωμάτιο παλιά και φθηνα.το στρώμα ειχε μια τεράστια λακουβα. Το νερό στο δωμάτιο ηταν με χρέωση ενώ έστω το νερό έπρεπε να το δίνουν δωρεαν. Βεβαίως εχει όλα οσα λέει. Γυμναστήριο,χαμαμ,σάουνα,αρωματική σάουνα,θερμενομενη πισίνα,υδρομασάζ δωρεαν.υπηρχε playroom,μαγαζί πώλησης γουνων και παιδότοπος. Με χρέωση ειχε υπηρεσίες μασάζ.ειχε πολύ καλο εστιατόριο εντός το αμβροσία, λίγο τσιμπημένο στις τιμες αλλα ειναι ποιοτικό. Η συντήρηση των εγκαταστάσεων σπα όμως σηκώνει βελτίωση. Δίκαιη τιμη βέβαια.

Ημερομηνία διαμονής: Δεκέμβριος 2019
3  Ευχαριστούμε, sakisgreece
Η κριτική έγινε: 17 Μαρτίου 2020

Εξαιρετικά ευχάριστη εμπειρία . Ωραία και ευρύχωρα δωμάτια , καλό πρωινό , θερμαινόμενη εσωτερική πισίνα , τζακούζι. Εξαιρετικό το SPA με τις κοπέλες Αγάπη και Χαρά που μας εξυπηρέτησαν να ειναι καταρτισμένες και πολύ ευγενικές. Μην παραλείψετε να δοκιμάσετε το χαμάμ. Μεγάλο μέρος του προσωπικού είναι έλληνες, κάτι που σου δημιουργεί οικειότητα.Επίσης υπάρχει λεωφορειάκι για το κέντρο της πόλης.

Ημερομηνία διαμονής: Φεβρουάριος 2020
Ευχαριστούμε, YanniZ
Η κριτική έγινε: 3 Μαρτίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Επισκέπτομαι για δεύτερη φορά το ξενοδοχείο και ελπίζω να μπορέσω να συνεχίσω.
Η θέση του είναι καλή στην περιφέρεια του οικισμού και πολλά δωμάτια έχουν πολύ καλή θέα στο βουνό.
Το προσωπικό σε όλα τα τμήματα είναι ευγενέστατο. Πολλοί μιλούν ελληνικά.
Το εστιατόριο «αμβροσία» προσφέρει ευχάριστο περιβάλλον και ιδιαίτερες γεύσεις (απίθανο rib eye). Μας εξυπηρέτησε ο ευγενέστατος και φιλικός Λεωνίδας.
Κορυφαία εμπειρία το spa, όπου τόσο το περιβάλλον, όσο και η ευγένεια και προθυμία των ανθρώπων στην υποδοχή σε χαλαρώνουν αμέσως. Η εμπειρία ολοκληρώνεται στα χέρια των θεραπευτών. Εμείς είχαμε την τύχη να δεχτούμε τις περιποιήσεις της Αλεξάνδρας, της Αγάπης και του Γιώργου και μείναμε απόλυτα ικανοποιημένοι.
Περάσαμε τρεις όμορφες μέρες, χωρίς να βγούμε από το ξενοδοχείο.

Ημερομηνία διαμονής: Μάρτιος 2020
Ευχαριστούμε, SAVVAS B
Η κριτική έγινε: 24 Ιανουαρίου 2020 μέσω κινητής συσκευής

Παρόλο που έμεινα μια μέρα στο ξενοδοχείο οι εντυπώσεις μου είναι από το ήρεμο λόμπι με την μοντέρνα ατμόσφαιρα αλλά και από το σπα που με κέρδισε να ξαναέρθω!!!!Ωραιες εγκαταστάσεις τα κορίτσια στην υποδοχή του σπα πολύ εξυπηρετικα!!!.Επελεξα ένα balance massage το οποίο απόλαυσα για 1 ώρα!!!Ευχαριστω πολύ στην θεραπεύτρια μου την ΣΤΕΛΛΙΝΑ best choice !!!

Ημερομηνία διαμονής: Ιανουάριος 2020
Τύπος ταξιδιού: Ταξίδι για επαγγελματικούς λόγους
Ευχαριστούμε, leyterise