Η κριτική έγινε: 16 Σεπτεμβρίου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Ηλιόλουστο καθαρό με ωραια θέα,ποιοτικές υπηρεσίες, ευγενικό προσωπικό σε εκπληκτικη τοποθεσια απίστευτη ησυχία νόστιμο φαγητό δυο ώρες μόλις απο την θεσσαλονικη τιμες πολυ προσιτές αξίζει να το ζησετε

Διαμονή: Σεπτέμβριος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
1  Ευχαριστούμε, natassavalsamidou
Ο/η Ermia_Resorts, Manager του Premier Luxury Mountain Resort, Bansko, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 20 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητή κυρία Βαλσαμίδου,

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που διαθέσατε να καταγράψετε τις εντυπώσεις σας μετά την πρόσφατη παραμονή σας στο Premier Luxury Mountain Resort.

Μας χαροποιεί ιδιαίτερα το γεγονός ότι απολαύσατε τη διαμονή σας, τις ποιοτικές μας υπηρεσίες, το ευγενικό προσωπικό, το νόστιμο φαγητό και την μοναδική τοποθεσία.

Θα χαρούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι!

Η κριτική έγινε: 10 Σεπτεμβρίου 2018

Τα δωμάτια ήταν καλόγουστα αλλά θα μπορούσαν να είναι πιο προσεκτικά καθαρισμένα. Στην reception ήταν όλοι πολύ ευγενικοί και εξυπηρετικοί. Το πρωινό ήταν πολύ καλο. Το spa ήταν καλό. Η ταχύτητα του internet ήταν πολυ καλή.

• Διαμονή: Σεπτέμβριος 2018, ταξίδι με οικογένεια
Η κριτική συλλέχθηκε σε συνεργασία με αυτό το ξενοδοχείο
1  Ευχαριστούμε, msinap531464

Αγαπητέ πελάτη,

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε που επιλέξατε το PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT για τη διαμονή σας αλλά και για το χρόνο που διαθέσατε να μοιραστείτε τις εντυπώσεις σας.

Είναι χαρά για όλους εμάς να διαβάζουμε ότι εσείς και η οικογένειά σας απολαύσατε τη διαμονή σας και ευχαριστηθήκατε τις παροχές μας.

Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι για περισσότερες Premier εμπειρίες.

Η κριτική έγινε: 30 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Φοβερό ξενοδοχείο τα αξίζει τα χρήματα του. Μεγαλα δωμάτια παιδοτοπος και η Αννα που ειναι στο μασάζ κανει φοβερή φουλεια. Οσες φορες πήγαμε με την γυναικα μου καναμε και μασάζ και πραγματικά κάτι πόνοι στη μέση φυγανε απλα... Πολυ εξυπηρετικο το πρωσοπικό του ξενοδοχειου. Γενικα τέλειο ακομα και το καλοκαιρι.

Διαμονή: Αύγουστος 2018, ταξίδι με οικογένεια
1  Ευχαριστούμε, αγγελος μ
Ο/η Ermia_Resorts, Manager του Premier Luxury Mountain Resort, Bansko, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 4 Σεπτεμβρίου 2018

Αγαπητέ κύριε Άγγελε,

Αρχικά θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για το χρόνο που διαθέσατε να καταγράψετε την κριτική σας μετά την πρόσφατα παραμονή σας στο Premier Luxury Mountain Resort.

Είναι χαρά για όλους εμάς να διαβάζουμε πως απολαύσατε τις υπηρεσίες μας, το ευρύχωρο δωμάτιο, τον παιδότοπο για τους μικρούς μας φίλους, το χαλαρωτικό μας σπα αλλά και το ευγενικό και εξυπηρετικό μας προσωπικό.

Ανυπομονούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι για περισσότερες Premier εμπειρίες.

Η κριτική έγινε: 27 Αυγούστου 2018 μέσω κινητής συσκευής

Δεν υπάρχουν λόγια για το προσωπικό : ευγενικοί, αποτελεσματικοί, πολύγλωσσοι. Μπράβο στο Human Resource. Εξαιρετικό πρωινό αλλά η αίθουσα που σερβίρεται νομίζω πως χρειάζεται καλύτερο εξαερισμό. Ωραία τοποθεσια. Οι εγκαταστάσεις αρκετά καλές με περιθώριο βελτίωσης.

Διαμονή: Αύγουστος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
3  Ευχαριστούμε, Foufiko
Ο/η Ermia_Resorts, Manager του Premier Luxury Mountain Resort, Bansko, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 29 Αυγούστου 2018

Αγαπητέ πελάτη,

Είναι μεγάλη χαρά για όλους εμάς να διαβάζουμε πως απολαύσατε το πλούσιο πρωινό μας, την μοναδική τοποθεσία του ξενοδοχείου αλλά και το ευγενικό μας προσωπικό. Τα σχόλιά σας αποτελούν τη δύναμη για να συνεχίζουμε καθημερινά το δύσκολο έργο μας.

Και πάλι σας ευχαριστούμε που επιλέξατε το Premier για την καλοκαιρινή σας απόδραση, και ευελπιστούμε να σας καλωσορίσουμε και πάλι.

Η κριτική έγινε: 23 Αυγούστου 2018

Επισκεφτήκαμε το Premier με τη χρήση προσφοράς απο το ekdromi.gr. Όλα ήταν υπέροχα. Το προσωπικό ευγενέστατο και εξυπηρετικό, τα δωμάτια μας πολύ άνετα. Το φαγητό είναι γευστικότατο. Ζητήστε πληροφορίες απο την ρεσεψιόν σχετικά με τις δραστηριότητες που μπορεί κάποιος να κάνει στην περιοχή, θα σας ενημερώσουν πλήρως. Επίσης, μην ξεχάσετε να ζητήσετε και τον Γρηγόρη, την ψυχή του ξενοδοχείου!

• Διαμονή: Αύγουστος 2018, ταξίδι με τον/την σύντροφο
2  Ευχαριστούμε, diskailopoulos
Ο/η Ermia_Resorts, Manager του Premier Luxury Mountain Resort, Bansko, έχει απαντήσει σε αυτή την κριτικήΑπάντηση: 24 Αυγούστου 2018

Αγαπητέ πελάτη,

Σας ευχαριστούμε θερμά που επιλέξατε το Premier Luxury Mountain Resort για τις διακοπές σας και φυσικά σας ευχαριστούμε για το χρόνο που διαθέσατε να καταγράψετε την εμπειρία σας.

Τα καλά σας σας λόγια έχουν κοινοποιηθεί σε όλο μας το προσωπικό και μας χαροποιεί όλους το γεγονός ότι απολαύσατε τη διαμονή σας.

Θα είναι χαρά μας να σας καλωσορίσουμε και πάλι για περισσότερες Premier εμπειρίες.